Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Jak to czytam to tylko się mogę cieszyć, że na razie w ogóle gry nie kupiłem.
Pewnie za jakiś czas kupię ....
Albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 23:41, rmadryk napisał:

Jak to czytam to tylko się mogę cieszyć, że na razie w ogóle gry nie kupiłem.
Pewnie za jakiś czas kupię ....
Albo i nie


No ciesz się i nie kupuj ściągnij pirata najlepszy wybór na razie :P Mam wersję zwykłą nowe DVD kupiłem i miałem błędy CRC więc zainstalowałem na lapku i przeniosłem sobie grę na kompa . Teraz nie mogę się połączyć z serwerem i pacz też nie działa ( błąd tworzenia pliku tymczasowego ) porażka i żal do pomocy technicznej nie pisze bo pewnie w tysiącach już dostali takich emaili :D Kurcze a ludzie narzekali i się pluli że Crysis 2 jest zbugowany hahahaha. Teraz CD-projekt sobie wyrobił renome za granicą jak i u nas hehe

Dla tych co mają farta w uruchomieniu Szacun ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 12:01, Renchar napisał:

> Jak to czytam to tylko się mogę cieszyć, że na razie w ogóle gry nie kupiłem.
> Pewnie za jakiś czas kupię ....
> Albo i nie

No ciesz się i nie kupuj ściągnij pirata najlepszy wybór na razie : ..................


Nie imputuj mi swoich zachowań.
Piratów nie używam od dobrych X lat. Do programów są darmowe alternatywy.
A na grę jestem w stanie poczekać aż wyjdzie w serii Extra Klasyka czy czymś takim. Bo wtedy już na pewno bugów mieć nie będzie.

Co do kłopotów moich przedmówców - ponieważ tak wiele wątpliwości już przed premierą budziły zabezpieczenia to jestem zdziwiony, że jednak tego nie przewidziano. Powinno to być przetestowano w każdą możliwą stronę. A ja się po prostu cieszę, że nie mam powodów do irytacji.

BTW: Wiedźmina 1 mam kupionego w EK właśnie. Jak większość gier z tego i pokrewnych gatunków. Ale znim kłopotów nie było i nikt nie przewidywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm z tego co czytam wasze problemy są dość trudne może patch coś zmieni sróbój dane z płyt przekopiować na kompa i z tych danych zainstalować jeśli to nic nie daje to może masz angielski windows wątpię by cd projekt pomogło ja z wiedźminem 4 dni walczyłem i sam to rozwiązałem ale próbuj! możliwe że firma zna już rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 23:41, rmadryk napisał:

Jak to czytam to tylko się mogę cieszyć, że na razie w ogóle gry nie kupiłem.
Pewnie za jakiś czas kupię ....
Albo i nie

Graj w jedynkę... ta jest krótka, mniej klimatyczna, ale dopakowana efektami, a o niedziałających DLC szkoda gadać... piraci się ze mnie i mi podobnych śmieją, że kupili za 100zł grę w dniu premiery, a nawet zadania "kłopoty z trollem" nie da się wgrać...

@Renchar
No comment, jeśli oceniasz kogoś, komu się nie podoba gra, że jest piratem, to idź stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z uruchomieniem gry. Mam angielskiego windowsa 7 a gra jest w polskiej wersji. Problem polega na tym ze po zainstalowaniu trzeba wpisac klucz produktu- a po zrobioneniu tej czynnosci gra chce zainstalowac "patchera polskiego" czy cos takiego i Wyskokuje komunikat "Porgram nie zainstalowany poprawanie"

Na stronie CDP pisali ze wystarczy zmienic nazwe folderu gry na taka bez polskich liter. Przeinstalowalem gre i nadal to samo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować