Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 02:22, Kathzar napisał:

oby, miło by było jakby stworzyli choćby małego DLCka dla nas za wytrwałość ;P


wątpię żebyśmy dostali coś poza pisemnymi przeprosinami zamieszczonymi na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez żartów. Specjalnie poszedłem spać o godzinie 19, aby teraz zobaczyć, że nic z tego?
Mam nadzieję, że do godziny 3 wszystko zostanie naprawione, bo inaczej zwracam towaz za niewywiązanie się z warunków umowy. Ja swoje wypełniłem; Zapłaciłem, CD Projekt ma moje pieniądze i zaufanie, które może stracić po 3:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne pytanie: ilu z Was ma angielskiego Win XP z ustawionym polskim językiem?


a co to ma do rzeczy oO.. czyli coś jest jednak źle dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:25, Damacon napisał:

Ważne pytanie: ilu z Was ma angielskiego Win XP z ustawionym polskim językiem?


a co to ma do rzeczy oO.. czyli coś jest jednak źle dalej?


jeszcze niech zaraz napiszą żę ci mogą już zassać potrzebne 30 mega.... to juz w ogóle armagiedon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej napiszą odwrotnie, bo ludzie mieli jakieś problemy z instalacją polskiej wersji gry na angielskich systemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:29, Khasim napisał:

Raczej napiszą odwrotnie, bo ludzie mieli jakieś problemy z instalacją gry na angielskich
systemach.

gorąco w to wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to sławną już sytuacje w EVE, gdy nowy dodatek do gry w czasie instalacji usuwał boot.ini. No i nagłe apele do graczy, by ie restartowali kompów do czasu aż CCP sprawy nie naprawi... Oj dramat to był.

Smętne to czekanie... mogli chociaż jakiś filmik dać albo coś. No i jutro oczekuję na info, ze dostajemy na przykład te bluzy z kapturkami i logo Wiedźmina. Dla mnie XL proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:31, Graffis napisał:

Przypomina mi to sławną już sytuacje w EVE, gdy nowy dodatek do gry w czasie instalacji
usuwał boot.ini. No i nagłe apele do graczy, by ie restartowali kompów do czasu aż CCP
sprawy nie naprawi... Oj dramat to był.

Smętne to czekanie... mogli chociaż jakiś filmik dać albo coś. No i jutro oczekuję na
info, ze dostajemy na przykład te bluzy z kapturkami i logo Wiedźmina. Dla mnie XL proszę
;)


mnie koszulka by zadowoliła w 200% mógłbym i z tydzień nawet poczekać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:31, Graffis napisał:

Smętne to czekanie... mogli chociaż jakiś filmik dać albo coś. No i jutro oczekuję na
info, ze dostajemy na przykład te bluzy z kapturkami i logo Wiedźmina. Dla mnie XL proszę
;)


No to ja się podpinam. Już sama koszulka lub presspack z koszulką byłby okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:31, Graffis napisał:

Przypomina mi to sławną już sytuacje w EVE, gdy nowy dodatek do gry w czasie instalacji
usuwał boot.ini. No i nagłe apele do graczy, by ie restartowali kompów do czasu aż CCP
sprawy nie naprawi... Oj dramat to był.

Smętne to czekanie... mogli chociaż jakiś filmik dać albo coś. No i jutro oczekuję na
info, ze dostajemy na przykład te bluzy z kapturkami i logo Wiedźmina. Dla mnie XL proszę
;)


O!! To jest to jakiś wiedźmiński fant na zadość uczynienie ja także XL plus koszulka też XL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:33, piciowy napisał:

O!! To jest to jakiś wiedźmiński fant na zadość uczynienie ja także XL plus koszulka
też XL :D


no to widzę ze trochę tych XL pójdzie im boi dla mnie jedna musi się znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już daje sobie spokój i ide spać. Kaszana straszna wyszła. Troszkę niepoważni sa ci panowie z CD projekt. Zeby nie można było sie porządnie przygotować z premierą dla największych fanów, co wydali kupę kasy, czekali do 24.00 bo chcieli zawalczyć ten dzień wczesniej. Coś mi się zdaje, że ta premiera będzie największą kpiną roku. Skoro taki cyrk jest dla około 8000-9000 graczy, to strach pomyślec, co jutro się będzie działo, jak pareset tysięcy ludzi bedzie chciało aktywować swoje kopie. Brak profesjonalizmu i zwykłe cwaniacto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczaki pieczone...same wielkoludy!

Dla mnie M please...
Bynajmniej nie jest to spowodowane drobną posturą ! Jestem napakowany jak PKS do Lichenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa po co testować coś przed premierą kiedy można to zrobić 5min przed godziną w której 10k ludzi mialo sie zalogowac by moc zagrać w grę na którą czekali od jakiegoś czasu.
Wiedźmin 2 beta test edition (EK) na pewno zostanie w mojej pamięci na dłuuugo.
Szkoda że nikt się w dzisiejszych czasach nie uczy na cudzych błędach, nie mówiąc już o swoich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować