Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 03:02, artistic111 napisał:

Strasznie się wykruszyliśmy... Jeszcze dwie godziny temu nie nadążałem czytać nowych
postów.

jeszcze paru zostało... ah ta kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:01, macman78 napisał:

Prawdopodobnie znaczy g... wiedzą? chyba dobrze to rozczytałem? :(


no w sumie tak tylko ja bym powiedział ze to znaczy iż myślą ze wiedza ale to myślenie im złe wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dłużej już na pewno nie ma na co czekaćć. Zobaczymy co i czy w ogóle będzie jakaś rekompensata dla tych co zamówili EK i tak dumnie mieli zagrać całą dobę wcześniej. To zagraliśmy, rzeczywiscie wyróżnienie ;)) Czekać do 3 w nocy na kolejne newsy. W sumie też bym się zadowolił z bluzy, rozmiar M mógłby być. Ale nie wiem czy na takie zadosćuczynienie możemy liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja dzisiaj czekam do oporu (czytaj do momentu aż zobacze światło słoneczne za oknem, potem piżamka i spakulki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, że ludzie się wykruszyli. Wg mnie większość nie chce spamować podobnie jak ja czekając aż ktoś coś sensownego wniesie do tematu, np. ktoś z CDPR mógłby negocjować z nami rekompensatę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:04, Anashar napisał:

No dłużej już na pewno nie ma na co czekaćć. Zobaczymy co i czy w ogóle będzie jakaś
rekompensata dla tych co zamówili EK i tak dumnie mieli zagrać całą dobę wcześniej. To
zagraliśmy, rzeczywiscie wyróżnienie ;)) Czekać do 3 w nocy na kolejne newsy. W sumie
też bym się zadowolił z bluzy, rozmiar M mógłby być. Ale nie wiem czy na takie zadosćuczynienie
możemy liczyć ;)


jeszcze kilka postów ze chcemy bluzy a kto wie może będą tak łaskawi i nam je wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:04, Anashar napisał:

No dłużej już na pewno nie ma na co czekaćć. Zobaczymy co i czy w ogóle będzie jakaś
rekompensata dla tych co zamówili EK i tak dumnie mieli zagrać całą dobę wcześniej. To
zagraliśmy, rzeczywiscie wyróżnienie ;)) Czekać do 3 w nocy na kolejne newsy. W sumie
też bym się zadowolił z bluzy, rozmiar M mógłby być. Ale nie wiem czy na takie zadosćuczynienie
możemy liczyć ;)


Ja bym nie liczył na żadne bluzy. Raczej małe info, że jest im "och ach" przykro i tyle... Zły jestem jak diabli za tę kaszane i brzak profezjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro się zbliżają do końca napraw to czemu serwery cdprojekt nie odpowiadają? Wszystko padło, czy restarty wszystkiego robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie jestem nawet zły, "to polska nie elegancja Francja" chcę choć zobaczyć jak będzie Wiesiek wyglądał na moim monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to jak przy EK 1 Wiedźmina było wysyłanie na raty to dali kupony rabatowe do sklepu gram.pl na jakieś 100 zł. Teraz obciach mniejszy ale tez coś za niewyspanie i nerwy zszargane sie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:08, macman78 napisał:

Skoro się zbliżają do końca napraw to czemu serwery cdprojekt nie odpowiadają? Wszystko
padło, czy restarty wszystkiego robią?


od 24 servery milcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:10, GTO_SRV napisał:

Z tego co pamietam to jak przy EK 1 Wiedźmina było wysyłanie na raty to dali kupony rabatowe
do sklepu gram.pl na jakieś 100 zł. Teraz obciach mniejszy ale tez coś za niewyspanie
i nerwy zszargane sie należy.

ale nikt ci nie karze czeka jesli jestes nie wyspany idz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:10, zwierzu44 napisał:

od 24 servery milcza


Chodziło mi o te obsługujące stronę cdprojekt. Już zaczęły działać, bo zerkałem chwilę temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 03:12, jammy666 napisał:

ale nikt ci nie karze czeka jesli jestes nie wyspany idz spac


Niby tak ale tak się nakręcilem że nawet nie wiem czy udało by mi się zamknąć oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:21, zwierzu44 napisał:

Nie trzeba ponownie instalować gry.


no to już jakiś konkret z ich strony a teraz czekamy na ten kiedy można ją odpalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować