Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Jeśli nie masz praw to PPM na ikonkę i "Uruchom jako Administrator" i tam podajesz (o ile poprosi) login i hasło oraz zezwalasz programowi działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezwzględnie muszę się z tym zgodzić:D:D Najbardziej na wyspach rozwaliły mnie dwa krany...jeden do ciepłej drugi do zimnej wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są na etapie kompilacji paczki to już jesteście w domu praktycznie. Tzn jeśli dobrze pamiętam zawsze sporo zajmuje i się ją robi najczęściej wtedy kiedy znalazło się przyczynę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:38, mao_tse_tung napisał:

Może u Ciebie nie (Dąbrowa?) Na Wzgórzu wierz mi, że widno jak ok 21.00


Eh, faktycznie jasno się robi i ptaki zaczynają mody drzeć... gdzie jest patch! gdzie jest patch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:43, lord_siwy napisał:

Bezwzględnie muszę się z tym zgodzić:D:D Najbardziej na wyspach rozwaliły mnie dwa krany...jeden
do ciepłej drugi do zimnej wody :D

Eh to jeszcze nic tu nie mozna miec kontaktow w lazience bo zagrozenie lol :P ale poalcy maja to w dup@e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:42, Graffis napisał:

> Co Ty tam wiesz, ciemno jak w ...
Nah, z Płyty Redłowskiej widać już jak za Centrum Medycyny Tropikalnej się przejaśnia...
No CDPR: do roboty, bo tu się noc kończy i zaraz będzie naprawdę smutno, gdy kolejna
obietnica padnie niespełniona...

To kolega niedaleko :))

Za 2h napiszą, że przepraszają ale musimy sobie ściągnąć cracka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie przy okazji i na marginesie to mamy już odpowiedź na pytanie postawione w jednym z przedwczorajszych trailerów (How to kill a witcher?):
- Add SecuROM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:54, stoperex napisał:

"Jakby co, deklaracja aktualna - do świtu powinniście grać."

tylko ze już zaczyna świtać :D


45 minut im zostało.
Tak, jestem tu cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas oczywiscie w recenzji CDP zostanie rozliczony ze wszystkich obietnic wlacznie z (nie)mozliwoscia wczesniejszego zagrania i zostanie to uwzglednione w ocenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 03:56, Lucas_the_Great napisał:

Tak, jestem tu cały czas :)


Bo zastają tylko najwytrwalsi. Ja np. choć już nie zagram to czekam bo uznałbym za zmarnowany ten czas. Dobrze, że przynajmniej zajęcia mam jutro na 11 (tylko szkoda, że laborki :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić - piraci znowu wygrali, bo oni takich problemów nie będą mieć. Jutro jakiś frajer kupi grę z GOG.com, wrzuci na toerrenty i po ptakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować