Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 08:46, ufobeton napisał:

ktoś, kto wydał swoje ciężko zarobione (bądź wyżebrane) pieniądze ma prawo być wkurzony

a jeśli ktoś uważa, że tu jest niski poziom, to niech zerknie na oficjalne forum Wieśka
- MIODZIO!!!


to oficjalne juz dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:50, Gosiakoprzem napisał:

NIE WIERZE........ nadal nie działa?! (dopiero wstałem, a ostatnio byłem tu o 01.40)......
??????????



Takie życie, ale już za 2h powinno być (przynajmniej wg CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:50, Gosiakoprzem napisał:

NIE WIERZE........ nadal nie działa?! (dopiero wstałem, a ostatnio byłem tu o 01.40)......
??????????



Ja dziś rano miałem to samo... :/// xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:48, moonman napisał:

to oficjalne juz dziala?


Oficjalnie tak, nieoficjalnie - poczekamy sobie jeszcze. Założę się, że znacznie więcej niż 2 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:50, Gosiakoprzem napisał:

NIE WIERZE........ nadal nie działa?! (dopiero wstałem, a ostatnio byłem tu o 01.40)......
??????????



Nie no, działa, tylko tak sobie tutaj siedzimy, bo się zaprzyjaźniliśmy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się zobaczy jutro o 00:01 czy posiadacze EP nie beda mieli problemu. To nie tylko Polacy beda próbowali uruchamiać ale cały świat. Ciekawe jak na to sa przygotowane serwery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawa sprawa. Przed premierą były dyskusje, kłótnie, czasem nawet najeżdżania na siebie. A teraz, nie licząc odosobnionych przypadków, solidarność pełną gębą :D Bo chyba nawet najwięksi fanboy''e są sprawą mocno wkur... no, zdenerwowani, powiedzmy. Albo rozbawieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:53, Tenebrael napisał:

Swoją drogą, ciekawa sprawa. Przed premierą były dyskusje, kłótnie, czasem nawet najeżdżania
na siebie. A teraz, nie licząc odosobnionych przypadków, solidarność pełną gębą :D Bo
chyba nawet najwięksi fanboy''e są sprawą mocno wkur... no, zdenerwowani, powiedzmy.
Albo rozbawieni.


Powiem tak: "fanboyem" nigdy nie byłem, natomiast w wielu wypadkach raczej zachowywałem dystans do sytuacji. W chwili obecnej, to już nawet przestało mnie bawić, bawiło o 1, jak się kładłem spać i czytałem ten - jak to pięknie ująłeś - shitstorm, który się rozpętał na stronię Wiedzmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:53, halford napisał:

gdybym wiedział że tak będzie to nie kupowałbym edycji kolekcjonerskiej kompletny szajs



CDP interesowało tylko to, żebyś "kupił" (KASA!).
Teraz mają Cię w.. sam wiesz gdzie.

Swoją drogą - czy komuś jeszcze Kaspersky krzyczy, że plik "setup" (z 1 DVD) jest wirusem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh
A ja mam jeszcze 1 pytanie odnośnie dlc czy udało wam sie pobrać te kody ?
Bo mi pojawia sie dokument txt w ktorym pisze nei znaleziono kodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chooj z wcześniejszą premierą, spiszmy ją na straty, ale to nie zmienia faktu, że Wiedźmin 2 zapowiada się rewelacyjnie i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie (gdy już będę mógł w niego zagrać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz wpisałem tak klucz i nic. Tyle razy to robiłem, że już znam go na pamięć(serio). To ja zrobię kawy komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować