Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Ludzie mnie zlinczują ale ja... się ciesze z zaistniałej sytuacji. Im szybciej wszyscy się nauczą, że nie warto brać preorderów, gier z durnymi drmami i dy*ającymi portfele DLC tym tak naprawdę lepiej dla wszystkich graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:49, nerka99 napisał:

Ludzie mnie zlinczują ale ja... się ciesze z zaistniałej sytuacji. Im szybciej wszyscy
się nauczą, że nie warto brać preorderów, gier z durnymi drmami i dy*ającymi portfele
DLC tym tak naprawdę lepiej dla wszystkich graczy


drm-y i tak będą , DLC też a ludzie i tak będą kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie na poprawkę to, że dodanie SecuRom do Wieśka nie było decyzją REDów. To była decyzja Namco Bandai... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A piracik z GOG wyciągnięty już ponoć działa. ROFL. Ja jestem ciekaw, czy otrzymam jutro moją EP. Pamiętam opóźnienia z wysyłką pre-orderów TBC do WOW-a. To było moje ostatnie zamówienie. Ale druga i ostatnia szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:50, Dhoine napisał:

> Ludzie mnie zlinczują ale ja... się ciesze z zaistniałej sytuacji. Im szybciej wszyscy

> się nauczą, że nie warto brać preorderów, gier z durnymi drmami i dy*ającymi portfele

> DLC tym tak naprawdę lepiej dla wszystkich graczy

drm-y i tak będą , DLC też a ludzie i tak będą kupować


a tk w ogóle drm-u miało nie być i to zostało powiedziane po udostępnieniu preorderów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:31, JohnLenon napisał:

widzę, że mój post utonął w morzu niezadowolenia... :(
Najbardziej smucą mnie głosy mówiące o dokopaniu CDP... no cóż, taki kraj :P


Nie chcemy dokopać CDP. Z pewnością pracuje tam dużo utalentowanych ludzi. Z pewnością cała ekipa została postawiona na nogi. Jestem pewien, że w ich siedzibie sypią się przekleństwa na lewo i prawo.

Ale cóż z tego, skoro się o tym nie dowiemy. Gram będzie obwiniać CDP i odwrotnie. Ja tego nie chcę.

Żądam szczegółowych wyjaśnień i wskazanie osób winnych. Żądam przeprosin. "Popełniono błąd" - bezosobowe przeprosiny, bez właściwie przeproszenie mnie nie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:51, Undertaker napisał:

A piracik z GOG wyciągnięty już ponoć działa. ROFL.


Ja tam bym się nie zdziwił. GOG sie reklamuje, że sprzedaje gry DRM Free. Więc te 50mb, czy ile tego trzeba pobrać będzie raczej w paczce.

Swoją drogą, dobrze, że poszedłem spać o 4 w nocy. Jakbym miał siedzieć dalej to tylko czas bym zmarnował xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak każdy wie,że to wina rządu Tuska !!!W RM pewnie specjalne audycje o tym są :)
A tak na serio:Trzeba im wybaczyć,choć oburzenia nie kryję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spory zawód...spora wtopa.....bez testów chcieli to zrobić?

No i PR-owo sprawę położono.....jak zorientowali się po godzinie, dwóch, że nie dadzą rady naprawić, to powinni wydac komunikat, że start o godzinie np. 7,10 czy 12...ludzie nie czekaliby bez sensu...a tak tylko poziom frustracji rośnie..... Nie ma co udawać twardzieli tylko przyznać ustalic w miarę konkretną godzinę i podać.....teraz tylko dostają mięsem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:56, Dhoine napisał:

może mi ktoś powiedzieć o której dodali posta , że to może potrwać jeszcze 2h bo nie
chce mi sie szukać


8:10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:01, WolfClub napisał:

10 MINUT zostalo do godziny zero czyli za 2 godziny wszyscy powinni grac taaaa a za 3-4
godzin komunikat nie dziala...


Ja chyba pisałem jakiś czas temu, że to pewnie kolejna ściema... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lerten,dzięki,chociaż i tak może zagramy dopiero 15-16.
Chociaż może uda im się to naprawići do 13 zagarmy :P
Poza tym CDP ma mi odkupićbiałą czekoladę z biedronki którą miałem jeść grając w wieśka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy jest fakt , że na razie nikt nie napisał , że mu działa a o 10.10 powinni już wszyscy grać.
Zostało 5 min ciekawe jaki kit nam pociśnie CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż Panowie, "lada moment" muszę wyjeżdżać. Mam nadzieję, że jak wrócę około 12 to już będę mógł odpalić to arcydzieło warte tyle godzin czekania. ;) Owocnego wyczekiwania życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować