Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 10:07, Dhoine napisał:

Bardzo ciekawy jest fakt , że na razie nikt nie napisał , że mu działa a o 10.10 powinni
już wszyscy grać.
Zostało 5 min ciekawe jaki kit nam pociśnie CDP


Oj tam, pewnie powiedzą, że serwery zaczynają działać od tych na Grenlandii, bo tam też są ludzie, którzy chcą zagrać :).

Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dal zupełnego porządku jeszcze sprawdziłem i stwierdzam niniejszym że... jak nie działało tak nadal nie działa. Brawo CDP.

Are we there yet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zajebistego newsa , to będzie dla was szok ludzie o słabych nerwach prosze odejść od kompa

....

werble

...

DALEJ NIE DZIAŁA


szok CDP nie spełnił obietnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ,ale ja jestem trochę zbulwersowany... ;/
Ponieważ powinno się grać od 00:01 ,no ale podziwiam tych co czekają od tej godziny (00:00)
I co jeszcze dziś nie zagramy...? Zamawiałem grę 10 Stycznia ,to już nie mogłem doczekać się kiedy ją odpalę ,a taką ochotę miałem dzisiaj nic innego tylko grać..

No ale niech lepiej im to uruchamianie wyjdzie ,bo nie chce mi się jeszcze tyle czasu czekać... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:16, Gosiakoprzem napisał:

A teraz sobie policz ile w jedną noc jest niespełnionych obietnic JEDNEJ firmy :D



Dobrze, że poszedłem spać. Źle, że dopiero po 3. Jeszcze gorzej, że wstaję, a tu dalej to samo ..ówno.
Czyli obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Kicha, kicha i jeszcze raz kicha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:16, Gosiakoprzem napisał:

A teraz sobie policz ile w jedną noc jest niespełnionych obietnic JEDNEJ firmy :D



Dobrze, że poszedłem spać. Źle, że dopiero po 3. Jeszcze gorzej, że wstaję, a tu dalej to samo ..ówno.
Czyli obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Kicha, kicha i jeszcze raz kicha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za zdziwienie... nie działa... Co jak co ale zaczynam się wkurzać. I nie na to, że nie mogę pograć wcześniej czy coś (chociaż akurat na tym mi w tym momencie najbardziej zależało) ale na niedotrzymane obietnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze że CDPR zaliczył taką wpadkę wPolsce, gdyby sytuacja się wydarzyła w USA to mieli by ładny stosik pozwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

|AKTUALIZACJA 12| Jak donosi CDP "lada moment będzie już działało, czekamy tylko aż uaktualnią się serwery!"

Jajka sobie robią, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:21, EnX napisał:

Z jednej strony dobrze że CDPR zaliczył taką wpadkę wPolsce, gdyby sytuacja się wydarzyła
w USA to mieli by ładny stosik pozwów...

Może by się nauczyli na następny raz, że obietnic należy dotrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować