Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 13:13, Denny91 napisał:

Mam pytanko do grających. Mam Core 2 Duo E6750 2,7 GHz 4 GB Ramu i Gtx 460 1GB. Jeśli
ktoś ma podobny sprzęt( z wyjątkiem karty bo ta i tak nie działa na full przez procesor)
mógłby napisać na jakich detalach gra ia jak gra chodzi w rozdzielczoścci 1440 na 900,
bo nie wiem czy zbierać na nową płytę i i5? Bo na moim lapku to pływam w teksturach :(


W taką grę grać na lapku facepalm ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zarejestrować gry, na stronie cd projektu udało się to przed premierą a teraz kiedy po tych wszystkich problemach technicznych z aktywacją w końcu da się odpalić Wiedźmina -nie mogę zarejestrować gry poprzez jego launchera wyskakuje mi
"Niewłaściwy kod aktywacyjny" mimo tego że wpisuję prawidłowo, próbowałem z kreskami,bez itp-na każdy możliwy sposób.
Co z tym się dzieje?
Po za tym ska pobrać DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie bezproblemowe zassanie patcha itp. Gra na średnich detalach hula aż miło (a nie mam jakiegoś super sprzętu), więc jak ktoś ma problem z przycinkami to może warto np zmienić rozdzielczość? 1024x768 powinna w zupełności wystarczyć.

Jeden z kodów powinien być przy liście moich zamówień na gram.pl, a ja nie mam. Miałem wczoraj (co prawda plik tekstowy był pusty), ale zniknął... Jakaś porada? Napisałem do CDP, ale na razie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety jestem teraz w pracy (po nieprzespanej nocy :/)
śledzę w miarę możliwości sytuację - ale proszę o dwie kwestie na szybko :)

1. o co chodzi z tym kontem do logowania, że trzeba zakładać nowe bo stare nie działają i jaki to ma związek z Wiedźminem Pierwszym? (podobno coś tam ma niedziałać)
2. jak z optymalizacją gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:33, sdaniel napisał:

Wam też tak chodzi? Mi na minimalnych się zacina, że ledwo da się grać... a PieC w sumie
dobry (E8400 2x 3.0Ghz, 4GB ram, GTX 260) A i nie działają mi kody na 2 DLC, jeden z
CDAction, i jeden z gramu...

Proszę, powiedz, że żartujesz... Mam identyczną konfigurację i jak na minimum scina, to mnie chyba szlag jasny trafi. Powiedz, masz Windowsa 7, czy innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:26, Stefan_Skellen napisał:

Ja mam taki problem, że podczas gry mam dwa wielkie czarne paski u góry i dołu ekranu.
Jako że gram na 19 calach to mam dość mały obraz. Ktoś wie jak to wyłączyć?


Z tego co wiem, to nie wyłączysz tego. Przynajmniej do czasu patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie stosowny patch do trybu 4:3. Co do optymalizacji: Intel Celeron E1400 2.0 GHz, 2GB RAM, Radeon HD 3650 1GB DDR3 a więc niespełniający wymagań sprzętowych chodzi płynnie na minimalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:26, Stefan_Skellen napisał:

Ja mam taki problem, że podczas gry mam dwa wielkie czarne paski u góry i dołu ekranu.
Jako że gram na 19 calach to mam dość mały obraz. Ktoś wie jak to wyłączyć?


Jeżeli Twój monitor ma rozdzielczość w formacie 16:10 to niestety muszę Cię zmartwić, ale czarnych pasków nie będziesz mógł zlikwidować. CDP nie zaimplementowało wsparcia w W2 dla monitorów 16:10 (domyślne to 16:9).

CDP twierdzi, że monitory 16:10 są w mniejszości i ich żywot na rynku dobiega końca. Co prawda napomknęli coś, że za kilka tygodni/miesięcy w kolejnych patchach dostosują wieśka do monitorów 16:10 ale kiedy to nastapi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:20, Miodek83 napisał:


Jeden z kodów powinien być przy liście moich zamówień na gram.pl, a ja nie mam. Miałem
wczoraj (co prawda plik tekstowy był pusty), ale zniknął... Jakaś porada? Napisałem do
CDP, ale na razie cisza.


Też tak mam.....brałem za pobraniem i wiem, że trzeba zaczekać na przeksięgowanie kasy, ale link zniknął ze trzy godziny temu i cisza....gram nie odpisuje.....to chyba dla nich sprawa, a nie dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:15, Laid_back napisał:

Prosimy o zgłaszanie do pomocy technicznej CD Projekt

Prosimy o mejla do pomocy technicznej CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, no takiej ilości postów w takim krótkim czasie na tym forum nigdy jeszcze nie widziałem. Może to dlatego nie mogłem wejść na stronkę dzisiaj w nocy.

A poza tym mam pytanie, może ktoś wie: kiedy doczekamy się pierwszego patcha do gry - konkretnie dodającego obsługę rozdzielczości innych niż 16:9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:30, Gieszu napisał:

Bedzie stosowny patch do trybu 4:3. Co do optymalizacji: Intel Celeron E1400 2.0 GHz,
2GB RAM, Radeon HD 3650 1GB DDR3 a więc niespełniający wymagań sprzętowych chodzi płynnie
na minimalnych


Podejrzewam, że odpaliłeś grę na Windowsie XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:26, Stefan_Skellen napisał:

Ja mam taki problem, że podczas gry mam dwa wielkie czarne paski u góry i dołu ekranu.
Jako że gram na 19 calach to mam dość mały obraz. Ktoś wie jak to wyłączyć?

Ponoć gdzieś w readme stoi, że jakiś format obrazu nie będzie wspierany. Chyba musisz grać z paskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować