Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 15:36, NemoTheEight napisał:

Przynajmniej klienci nie psują sobie zdrowia siedząc
przed ekranem od zmierzchu do świtu.

Dzięki temu siedzieli na forum i napisali tu prawie 80 stron. Zdrowo. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 15:09, Karanthir666 napisał:

Aż tak ułomny nie jestem. Używam tego klucza od securoma i przez launchera.


Byli tacy, co chcieli rejestrować przez stronę CDP.

Niektóre 0 wyglądają jak O a 5 jak S (albo na odwrót)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. w moim kluczu znaki, które wyglądają jak "0" ( słownie zero ), są "O" ( słownie duże o ). Robiłem metodą prób i błędów, aż się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:26, aschur napisał:

Działa komuś DLC z CD-Action ???

A jest tam coś fajnego? Bo normalnie nie kupuję, ale dla DLC mogę się poświęcić.
P.S> Co do kupowania i Wiedźmina ogólnie to można gdzieś kupić jakieś fajne plakaty z 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:51, NemoTheEight napisał:

> Działa komuś DLC z CD-Action ???
A jest tam coś fajnego? Bo normalnie nie kupuję, ale dla DLC mogę się poświęcić.
P.S> Co do kupowania i Wiedźmina ogólnie to można gdzieś kupić jakieś fajne plakaty
z 2?

Chyba zestaw zielarza...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:56, DeKaFC napisał:

a ja cały czas mam problem z połączeniem z serverem...
http://img541.imageshack.us/img541/8318/instalacja.jpg
zna ktoś przyczynę i może jakieś rozwiązanie ?



Nie mam pojecia ;/, bo mi za to sciaga patch, lecz wywala podczas jego instalcji blad krytyczny ''''blad tworzenia pliku tymczasowego'''' :P, kto to potrafi zrozumiec, badz podac przyczyne ;)?

http://imageshack.us/photo/my-images/818/74473982.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z was wie gdzie powinna sie znalezc zbroja niebieskich pasów, instalacja przebiegła prawidłowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:14, silver_4 napisał:

Mi cały czas wyskakuje po pobraniu patchera błąd wersja gry niekompletna lub nieprawidłowa.Prosze
o pomoc



Mialem ten blad, az do skasowania folderu z plikiem aktulizujacym gre z moich dokumentow :P...Reinstlowalem gre, sciagnalem patcha, ale teraz z kolei mam inny blad krytyczny ''blad tworzenia pliku tymczasowego'''', masakra istna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:19, silver_4 napisał:

Ja tak samo tylko że nieprawidłowa lub niekompletna wersja gry mi wyskakuje :P



A jaka masz konfiguracje pc''ta? oraz na jakim systemie instalowales?

Bo mój, Win 7 Home-Professional

Amd Phenom II X4 955, radek 5850, 4gb ramu.


Nic nie zmienia instalacja "Typowa", czy "niestandardowa", kasowanie pliku w moich dokumantach, wylaczanie antywirusa itd., w faq'u tez o tym problemie nie ma, a pomoc techniczna pewnie odpowie za pare dni, jak na razie gra jest niegrywalna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:11, fish6 napisał:

Nie mam pojecia ;/, bo mi za to sciaga patch, lecz wywala podczas jego instalcji blad
krytyczny ''''blad tworzenia pliku tymczasowego'''' :P, kto to potrafi zrozumiec, badz
podac przyczyne ;)?


Spróbuj zmienić partycję dla plików tymczasowych:

http://www.pctips.pl/news/81811/Przeprowadzka.plikow.tymczasowych.cz.1.html

Ja miałem podobny problem przy Star Wars: The Force Unleashed, kiedy instalowałem patcha 1.2, a tworzył on tyle plików tymczasowych, że nie mieściły mi się na C:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem. Już 2 tygodnie temu pisało że CD projekt zakończył pracę nad wiedzminem. Powinno być wszystko w porządku ale jak widać nie jest...
Mam nadzieje że z edycją premium nie będzie takich problemów. Chociaż cokolwiek by się nie stało i tak z widłami na siedzibe CD projektu nie pójdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem. Już 2 tygodnie temu pisało że CD projekt zakończył pracę nad wiedzminem. Powinno być wszystko w porządku ale jak widać nie jest...
Mam nadzieje że z edycją premium nie będzie takich problemów. Chociaż cokolwiek by się nie stało i tak z widłami na siedzibe CD projektu nie pójdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować