Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Porazka Panowie,

Mam nadzieje że nie bedzie problemu z aktywacją normalnej edycji oraz wszelkiedgo DLC do niej. Sam musze to zrobić na dwóch kompach żeby sprawdzic na którym to lepiej bedzie śmigać. A podobno optymalizacja to nie jestnajmocniejsza strona gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:31, silver_4 napisał:

Pisałęm ale jeszcze mi nie odpisali



Nie mam pojecia ;/...z Twoim jest jeszcze gorzej niz z moim, jedyne co, to moge polecic wylaczenie antywira itp. jesli tego jeszcze nie robiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za cholerę nie mogę zarejestrować gry w CD Projekt, cały czas jest napisane: "Niewłaściwy kod aktywacyjny", i zaraz mnie kurwica strzeli jak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:38, Baczka napisał:

A ja za cholerę nie mogę zarejestrować gry w CD Projekt, cały czas jest napisane: "Niewłaściwy
kod aktywacyjny", i zaraz mnie kurwica strzeli jak to widzę.

Może piszesz 0 zamiast O (duże o)
Albo 5 zamiast S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:38, Baczka napisał:

A ja za cholerę nie mogę zarejestrować gry w CD Projekt, cały czas jest napisane: "Niewłaściwy
kod aktywacyjny", i zaraz mnie kurwica strzeli jak to widzę.


użyj kodu SecuROM, a nie kodu CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wyżej postawiony może w końcu odpowiedzieć na pytanie o problemie z błędnym łączeniem z serwerem? Kilka osób wciąż ma ten problem, ale nie ma żadnych wyjaśnień odnośnie tej sprawy.
Wygląda na to, że "wybrani" posiadacze kolekcjonerek zagrają nawet później niż właściciele normalnych edycji. Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:26, pawelgr5 napisał:

Porazka Panowie,

A czy uważasz iż panie nie grają w W1 i W2- jeśli tak właśnie jest- to błądzisz :)

Dnia 16.05.2011 o 16:26, pawelgr5 napisał:

Mam nadzieje że nie bedzie problemu z aktywacją normalnej edycji oraz wszelkiedgo DLC
do niej.

No ja też mam nadzieję iz trudny szlak przetrze EK ( współczuję tych co czekali całą noc by być pierwszymi co zagrają)

Dnia 16.05.2011 o 16:26, pawelgr5 napisał:

A podobno optymalizacja to nie jestnajmocniejsza strona gry....

Nie strasz, ja wierzę iż na XP z SP3 z 3 GB RAMu i grafa Radek 5770 ruszy bez pudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sirufok nie martw się nie jesteś sam z błędami mi np.wyskakuje błąd zainstalowana wersja gry jest nepoprawna lub niekompletna.Myślałem że wybuchne jak mi to wyskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:26, pawelgr5 napisał:

Porazka Panowie,

A czy uważasz iż panie nie grają w W1 i W2- jeśli tak właśnie jest- to błądzisz :)

Dnia 16.05.2011 o 16:26, pawelgr5 napisał:

Mam nadzieje że nie bedzie problemu z aktywacją normalnej edycji oraz wszelkiedgo DLC
do niej.

No ja też mam nadzieję iz trudny szlak przetrze EK ( współczuję tych co czekali całą noc by być pierwszymi co zagrają)

Dnia 16.05.2011 o 16:26, pawelgr5 napisał:

A podobno optymalizacja to nie jestnajmocniejsza strona gry....

Nie strasz, ja wierzę iż na XP z SP3 z 3 GB RAMu i grafa Radek 5770 ruszy bez pudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 16:45, sirufok napisał:

Wygląda na to, że "wybrani" posiadacze kolekcjonerek zagrają nawet później niż właściciele
normalnych edycji. Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!


No nie wydaje mi się. Może być taki sam bigos albo i większy. Ale ja sobie tego nie wyobrażam. Już teraz gram.pl masakrycznie się muli a co dopiero jak wszyscy posiadacze edycji premium zaczną się skarżyć. Pozostaje tylko mieć nadzieję na lepsze jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 16:45, sirufok napisał:

Wygląda na to, że "wybrani" posiadacze kolekcjonerek zagrają nawet później niż właściciele
normalnych edycji. Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!


No nie wydaje mi się. Może być taki sam bigos albo i większy. Ale ja sobie tego nie wyobrażam. Już teraz gram.pl masakrycznie się muli a co dopiero jak wszyscy posiadacze edycji premium zaczną się skarżyć. Pozostaje tylko mieć nadzieję na lepsze jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 16:45, sirufok napisał:

Wygląda na to, że "wybrani" posiadacze kolekcjonerek zagrają nawet później niż właściciele
normalnych edycji. Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!


No nie wydaje mi się. Może być taki sam bigos albo i większy. Ale ja sobie tego nie wyobrażam. Już teraz gram.pl masakrycznie się muli a co dopiero jak wszyscy posiadacze edycji premium zaczną się skarżyć. Pozostaje tylko mieć nadzieję na lepsze jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:46, Sedzia1 napisał:


Byli tacy, co chcieli rejestrować przez stronę CDP.

No, ale przecież na stronie CDP da się zarejestrować grę - tzw. "rejestracja elektroniczna" (2-gi klucz w instrukcji), więc może o tym ktoś pisał...

Mnie już teraz, po powrocie z pracy udało się aktywować grę, kultowe już 50MB poleciało szybko i tu byłoby OK, gra się uruchamia, ale...
jak pisało kilku kolegów, mnie również zależy na tym, żeby była JAKOŚĆ a nie JAKOŚ...
Nie spieszy mi się aż tak z graniem w W2. Dużo bardziej zależy mi na tym, żeby było wszystko w całkowitym porządku.

Osobiście nie mam ochoty tworzyć jakiegoś drugiego konta, aby zarejestrować grę (DLC itd.).
Chcę użyć swojego istniejącego konta (od W1) i dopóki nie będzie ono funkcjonalne do użycia w W2, nie mam zamiaru w grę grać.

Aha, jeszcze to: "Dla wszystkich posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej, którzy mieli problem z aktywacją gry wyprodukujemy unikalny wiedźmiński upominek."

Czyli chyba dla wszystkich, tak?! Ktoś nie miał żadnych problemów?!

BTW oficjalne forum (www.thewitcher.com/forum/) leży.

Na koniec taki bonus przy wyłączaniu gry:
http://imageshack.us/m/3/3417/75670437.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:45, silver_4 napisał:

Ok robie reinstall jak nie to zadzwonie do pomocy technicznej CDP


Pomoc techniczna jest do 17 (telefon), więc nie zdążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować