Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 16:52, silver_4 napisał:

Zadzwonie jutro


Ta... Spróbuj się do nich dodzwonić... Próbowałem circa 4 godziny i nic... W kulki lecą i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety gra nadal nie dziala. Probowalem po 24... potem rano od 7... teraz jest 18 i dalej mam to samo - "laczenie z serwerem..." ---> "blad polaczenia. ponawianie za 10 sekund" i tak w kolko... Program antywirusowy wylaczam, zapore windows rowniez, moj komputer w momencie proby sciagniecia teych fantastycznych 50mb nie jest za zadna inna zapora nie wiem co mogl bym jeszcze zmienic. Ostatni raz takie "przeboje" mialem przy zakupie Settlers 7 - wtedy chyba dopiero po 2 tygodniach mozna bylo "normalnie" grac... Jesli teraz tez bede musial tyle czasu czekac na mozliwosc zagrania to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje upominku, bardzo dużo graczy siedziało w nocy na uruchomienie gry, i pewnie spora ilość uruchomiła jak tylko nadarzyła się ku temu okazja czyli około 12, i już nie ma upominku, bo nie doczekałeś godziny 14, to jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:34, Henrar napisał:

> Bedzie stosowny patch do trybu 4:3. Co do optymalizacji: Intel Celeron E1400 2.0
GHz,
> 2GB RAM, Radeon HD 3650 1GB DDR3 a więc niespełniający wymagań sprzętowych chodzi
płynnie
> na minimalnych

Podejrzewam, że odpaliłeś grę na Windowsie XP.

Tak, dokładnie Win XP SP2, może nie ma mega super płynności zawsze ale da sie grać zadowalająco przez większość rozgrywki (puki co prolog i lekko muśnięty pierwszy akt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:01, Baczka napisał:

No to gratuluje upominku, bardzo dużo graczy siedziało w nocy na uruchomienie gry, i
pewnie spora ilość uruchomiła jak tylko nadarzyła się ku temu okazja czyli około 12,
i już nie ma upominku, bo nie doczekałeś godziny 14, to jest żałosne.


Niektorzy maja inne rzeczy do roboty niz siedziec 24h na dobe przed komputerem i liczyc na to, ze moze gra zadziala - w moim przypadku jak widac dalej nie dziala i co w tej sytuacji wg. CD Projektu mam siedziec non stop przy komputerze zeby dostac jakis tam gadzet i liczyc na to ze moze im sie wkoncu uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Assassin Creed 2 było to samo i nikt nie poniósł konsekwencji. To było przygotowane wcześniej, cały serwis i w ogóle, ale przecież nikt nie sprawdzał tego z 100 tysiącami EK Wieśka (czy ile ich było kupionych). Błędy się zdarzają, a jak ktoś piszę, że kupił EK tylko dlatego żeby o jeden dzień szybciej zagrać to gratuluję straty hajsu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Assassin Creed 2 było to samo i nikt nie poniósł konsekwencji. To było przygotowane wcześniej, cały serwis i w ogóle, ale przecież nikt nie sprawdzał tego z 100 tysiącami EK Wieśka (czy ile ich było kupionych). Błędy się zdarzają, a jak ktoś piszę, że kupił EK tylko dlatego żeby o jeden dzień szybciej zagrać to gratuluję straty hajsu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie rozkminilem sytuacje co zrobić jeśli wyskakuje "błąd krytyczny" :)



Instalując grę, wybieramy instalacje niestandardowa i przykładowo zamiast folderu "Wiedźmin" nazywamy go np. : Witcher , czyli C/Program Files/Witcher. Blad krytyczny podczas instalacji paczki jest spowodowany angielskim systemem i po prostu nie są wykrywane polskie znaki.

Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:07, DragonKnight napisał:

u mnie dalej ten sam problem... czy wpisze prawidłowy kod czy tez nie pokazuje ze szuka
aktualizacji po czym łaczy z serverem i na tym koniec...


Zainstaluj grę w katalogu który w nazwie nie ma polskich liter (bo kto k..wa defaultowo ustawia takiego problematycznego wiedŹmin???). A gra urywa łeb przy samej dupie, taka dobra jest :) Tzn. jak już się ją uruchomi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:42, Sedzia1 napisał:

Ja instalowałem na D:/Wiedźmin i nie było problemów

Kupiec DLC już działa


Bo Ty pewnie masz polską wersję Windowsa, a ten problem jest pp. tylko w angielskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:44, jhusdhui napisał:

Bo Ty pewnie masz polską wersję Windowsa, a ten problem jest pp. tylko w angielskiej


Mam polską.

Kod z CD-Action (zestaw alchemika) też już działa.


Pytanie - czy ktoś ma zainstalowany zestaw technik bojowych z empika? Czy jest w zestawieniu DLC w launczerze obrazek? Jaki rozmiar ma plik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby dlc sciaga ale do cholery ani nie moge znalezc tajemiczego kupca chodz jestem w 1 akcie a kurtki tez nei widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby dlc sciaga ale do cholery ani nie moge znalezc tajemiczego kupca chodz jestem w 1 akcie a kurtki tez nei widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:54, zxclu napisał:

Niby dlc sciaga ale do cholery ani nie moge znalezc tajemiczego kupca chodz jestem w
1 akcie a kurtki tez nei widze :(


Jesteś pewien, że ściągnąłeś a potem kliknąłeś "zainstaluj"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy próbie uruchomienia gry pojawiają się następujące komunikaty:
-" gra nie może zostać uruchomiona przed 17 maja 2011"

oraz
- "aktualizacja (patcher_PL.exe) jest gotowa do zainstalowania. Czy chcesz ją zainstalować teraż?"
po kliknięciu na "tak" nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować