Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

ma ktoś jakiś pomysł co zrobic gdy po wpisaniu kodu secuROM wyskakuje "sprawdzanie dostepnych aktualizacji" i nic dalej się nie dzieje ? =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:59, kill69 napisał:

Ani tu ani we wszytkich zamówieniach nie ma nic nt. jakiegokolwiek kodu dlc ;/


A czegóż żeś się spodziewał?
Masz Waść zamówioną edycję standardową (premium) a nie EK, zatem i kodu nie masz...

P.S. Szkoda, że dalej na starym koncie nie mogę zarejestrować TW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:24, Chairman napisał:

P.S. Szkoda, że dalej na starym koncie nie mogę zarejestrować TW2.


Bylo gdzies wspomniane na thewitcher.com, ze na razie trzeba zalozyc nowe konto do rejestracji Wiedzmina 2, a pozniej bedzie mozliwosc polaczenia kont, zeby na jednym miec Wiedzmina i Wiedzmina 2. Podobno jakies problemy techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:41, Krysian napisał:

Błagam pomocy Błąd podczas tworzenia pliku tymczasowego co robić??

Zrób miejsce na dysku systemowym ( domyślne miejsce na TEMP )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z CD Projekt kupiłem oryginalny egzemplarz i nieco kasy wydałem więc proszę mi powiedzieć dlaczego wyskakuje mi jakiś błąd powinniście coś z tym zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:24, Chairman napisał:

A czegóż żeś się spodziewał?
Masz Waść zamówioną edycję standardową (premium) a nie EK, zatem i kodu nie masz...


Wpierw proponuję dowiedzieć sie o czym się chce gadać a dopiero później udawać, że coś się wie.

Zamów u nas Edycję Premium przed premierą, a otrzymasz kod dający dostęp do unikalnej zawartości w grze - Tajemniczego Kupca, oferującego przedmioty i składniki niedostępne u innych kupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z UK nie może ściągnąć polskiej paczki językowej. Co ciekawe w menu DLC może ściągnąć... tylko ENG paczkę językową mimo iż sama gra jest już ENG...

Czy ktoś ma jakieś pomysły ? Albo czy mógłby wrzucić PL paczkę na FTP ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:11, kill69 napisał:

Wpierw proponuję dowiedzieć sie o czym się chce gadać a dopiero później udawać, że coś
się wie.

Zamów u nas Edycję Premium przed premierą, a otrzymasz kod dający dostęp do unikalnej
zawartości w grze - Tajemniczego Kupca, oferującego przedmioty i składniki niedostępne
u innych kupców.



A co Ty byś wywnioskował z poniższego sformułowania, gdybyś nie zajrzał w detale edycji premium:
"Zamów u nas Edycję Kolekcjonerską przed premierą, a otrzymasz kod dający dostęp do unikalnej zawartości w grze - Tajemniczego Kupca, oferującego przedmioty i składniki niedostępne u innych kupców. Taki bonus tylko w sklepie gram.pl!"

OK, masz rację, też powinieneś dostać ten kod, ale ja wchodząc tylko w EK mogłem odnieść wrażenie, że jest on dodawany jedynie do EK.

Poza tym określenie "a dopiero później udawać, że coś się wie" jest nietrafione, bo nie musiałem niczego "udawać", napisałem to co napisałem, korzystając z jak najlepszej posiadanej w danym momencie wiedzy...
Wybacz za wprowadzenie w błąd, skoro to aż tak Cię uraziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam taki kłopot po instalacji podczas patchowania wyskakuje błąd wersja jest nieprawidłowa lub niekompletna a kiedy zmienienie nazwę folderu z Witcher na coś innego wyskakuje błąd który podawałem w poprzednich postach czy można temu zaradzić proszę o odpowiedz wszyscy posiadacze pirackich wersji grają ja posiadam oryginalną i nie uruchamia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta te kolejne komunikaty: "Już prawie" ... "Jeszcze chwilkę" .... "Dosłownie za momencik, sorry"... Już widzę, co musieli przeżywać wszyscy gracze, czekający na aktywację XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, najpierw problem z CRC, udało się skopiować pliki z komputera siostry. Teraz wpisuję kod w launcherze, po czym ten wyłącza się i nic... Ponoć trzeba najpierw się zarejestrować na thewitcher.com. Generalnie strona główna nie działa. Tzn. odpaliła mi się raz, lecz nie można było kliknąć na log in, ani na register. Z poziomu launchera też nie da się zarejestrować. Natomiast strona gdzie dokonuje się zakupu gry działa elegancko.

Stałem wczoraj na premierze w kolejce do 1 w nocy tylko po to by dziś wieczorem wrócić do domu i kilka godzin walczyć z coraz to ciekawszymii błędami, a summa summarum i tak muszę czekać na to aż strona główna Wieśka się ogarnie.

Dzięki CDP. Wielkie dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:30, Chairman napisał:

Wybacz za wprowadzenie w błąd, skoro to aż tak Cię uraziło.


Nie, nie uraziło :)

Poza tym chyba nieświadomie podsunąłeś mi rozwiązanie :p Pisze, ze kod dają po otrzymaniu pieniędzy. Czyli może musze poczekać ?:! No nic teraz już za póżno bo już napisałem do nich :p wiec najwyżej napiszą to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 20:43, Krysian napisał:

Panowie z CD Projekt kupiłem oryginalny egzemplarz i nieco kasy wydałem więc proszę mi
powiedzieć dlaczego wyskakuje mi jakiś błąd powinniście coś z tym zrobić!


Tak to bardzo duzo mowi "wyskakuje jakis blad". Pojde do wrozki zeby mi powiedziala co to za blad. Taka drobnostka jak poszukiwanie rozwiazania w dziale Pomocy Technicznej CD Projekt tez nie ma co sobie glowy zawracac, prawda? http://www.cdprojekt.pl/support/game/3129/Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować