Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Otóż kiedy włączam grę po instalacji wyskakuje wersja jest nieprawidłowa lub niekompletna kiedy zmieniam nazwe foldera z wiedźminem wyskakuje Błąd podczas tworzenia pliku tymczasowego a kiedy dzwonie do cd projekt zajęte lub nikt nie odbiera błagam już 3 dzień nie mogę se pograć czy ten błąd da się rozwiązać a może w kluczu aktywacji trzeba wpisać coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 01:36, kill69 napisał:

Poza tym chyba nieświadomie podsunąłeś mi rozwiązanie :p Pisze, ze kod dają po otrzymaniu
pieniędzy. Czyli może musze poczekać ?:! No nic teraz już za póżno bo już napisałem do
nich :p wiec najwyżej napiszą to samo :D


Wiesz, ja odebrałem grę z salonu Sferis ok. 14:00 w piątek, a powiedzmy około 19:00 kod się pojawił.
Wcześniej pobierało mi pusty plik (tzn., kiedy klikałem na link).
Widziałem, że u Ciebie linku nie ma (z tego screen''a, którego dałeś), u mnie był już spokojnie z tydzień przed odebraniem paczki. Z tego też powodu do głowy mi nie przyszło, że do ed. premium też coś dokładają i stąd m.in. moja wcześniejsza odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ponieważ gdy próbuję uruchomić PATCHER_PL wyskakuje mi okienko z błędem : " Błąd tworzenia pliku tymczasowego " pomoże ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać problemy przy aktywacji patcha 1.4 do pierwszej części niczego twórców nie nauczyły. A "piraty" jak były tak są i będą. Cieszę się, że nie skusiłem się na pre order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 16:01, jurasziomq napisał:

Mam problem, ponieważ gdy próbuję uruchomić PATCHER_PL wyskakuje mi okienko z błędem
: " Błąd tworzenia pliku tymczasowego " pomoże ktoś ??

Mam identyczny problem czy ktoś poda instrukcję rozwiązania problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 16:01, jurasziomq napisał:

Mam problem, ponieważ gdy próbuję uruchomić PATCHER_PL wyskakuje mi okienko z błędem
: " Błąd tworzenia pliku tymczasowego " pomoże ktoś ??

A próbowałeś podczas instalacji podpisać Witcher mi nie pomaga ale ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem. Jak uruchamiam grę to wyskakuje okienko z napisem : użyj ekranu startowego aby aktywować grę. Napisałem do pomocy technicznej ale długo nie odpisują. Jeśli ktoś ma pomysł co zrobić, chętnie go wysłucham. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy ten błąd wyskakuje ci po instalacji przy patchu bo mi wyskakuje że wersja jest nieprawidłowa lub niekompletna jeśli zmienię nazwę z folderem wiedźmin wyskakuje błąd podczas tworzenia pliku tymczasowego zastanawiam się czy mnie nie oszukano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak probuje uruchomic wither2.exe to pisze mi tak : Uzyj ekranu startowego aby aktywowac gre... gdy probuje uruchomic patchera PL ktorego pobralem ( slyszalem ze pomaga) wyskakuje mi okno z blędem : Błąd tworzenia plika tymczasowego ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd wyskakuje po instalacji. Próbuje uruchomić grę i grać. Nagle wyskakuje komunikat i wszystko na nic. Patch nie ma chyba nic z tym wspólnego. :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale u mnie jak uruchamiam skrót wyskakuje wszystko klikam graj i nic tylko medalion który wisi na ekranie nic więcej masz edycję kolekcjonerską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować