Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2012 z datą premiery i wymaganiami sprzętowymi

9 postów w tym temacie

Ale kurcze co to ma byc? To jest jakas nastepna czesc ktora ma zwyczajnie lekko zmieniony interfejs i poprawiona inteligencje komputerowych graczy? A co z gra ktora juz kupilem i 3 dodatkami? :/ Mam znowu kupic taka sama gre i np miec tylko 6 podstawowych talii i potem pobierac znow za kase te same dodatki? Co oni wymyslili? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:37, Kresegoth napisał:

Nadal nie można budować własnej talii od podstaw? Podziękowawszy.


Nie ma co narzekać. Jak do tej pory to najlepsza gra na bazie MTG jaka do tej pory powstała. Trzymam kciuki. PS. Czy znacie fajne gry karciane na PC? Niekoniecznie na bazie znanych karcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ArmyManPL

Nie kwestionuję jej jakości. Tyle że posiadam poprzednią część, a skoro w tej nadal nie można budować własnej talii, to nie zamierzam w nią inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:08, ArmyManPL napisał:

> Nadal nie można budować własnej talii od podstaw? Podziękowawszy.

Nie ma co narzekać. Jak do tej pory to najlepsza gra na bazie MTG jaka do tej pory powstała.
Trzymam kciuki. PS. Czy znacie fajne gry karciane na PC? Niekoniecznie na bazie znanych
karcianek.


Jasne ja polecam fanowski produkt FORGE, stworzony przez fana MTG. Gra głównie nastawiona na singla. Zawiera około 9 tysięcy kart i całkiem niezłego AI. Ja sie chyba skusze na ten MTG 2012 głównie ze wzgledu na multi. Bo FORGE gram tylko w singla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować