Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infografika - Wiedźmin 2 w liczbach!

41 postów w tym temacie

A ja po cichu liczę na to, że pewnego dnia (do tegorocznej gwiazdki?) pojawi się stosowna infografika ile czasu REDzi poświęcili konwersji na PS3/X360 ;) <niecierpliwie wyczekuje targów E3>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się napawać NAJLEPSZĄ GRĄ RPG WSZECHCZASÓW, wolicie rozpaczać nad straconymi 12h, jakby to miało mieć znaczenie - gra jest wypasiona w kosmos, grajcie zamiast płakać do poduszki i darujcie sobie komentarze w stylu:" jaki to ja jestem niedopieszczony"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce wiedzieć ile batów dostał ten kto nie dał wsparcia dla 1280 x 1024... Chyba wynik tego mnożenia byłby adekfatny... Poza tym gra jest źle zoptymalizowana, bliżej jej do akcji niż RPG, automatyczne wybieranie przeciwników jest totalnym kretynizmem, wszelkie grywalne retrospekcje wkurzają, przeskakiwanie w role innych bohaterów też beznadziejny pomysł... Świetny pomysł z aplikowaniem eliksirów - tylko w trybie odpoczynku - trzeba wiedzieć co jest dalej żeby właściwie ich użyć (co byłoby ok w przypadku stricte wiedźmińskich zleceń których tu nie ma) Zaczynam 3ci akt i naprawdę już mi się nie chce, a pierwszego wiedźmina przechodziłem z dużym zapałem i zdecydowanie większą frajdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:18, Akallabeth napisał:

Czemu w swojej infografice nie ma informacji o ilości graczy wk***ionych przez żenujące
wpadki podczas nocnej premiery dla posiadaczy EK? To byłaby jedna z wyższych liczb w
owej grafice.


Ja bym dodał ilość postów na minutę pod newsem pięć minut przed premierą i średnia ilość wulgaryzmów i obelg na komentarz:)

Infografika ciekawa, dowiedziałem się kilku rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 21:06, DaeL napisał:

Mała uwaga do tłumaczenia na angielski - powinno być "twice as many", a nie "twice as
much".

Fakt - masz rację. Pracownicy i poligony są policzalni. Dzięki za zwrócenie uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:38, Graffis napisał:

Dodajmy:
- 12 godzin: tyle gracze czekali na uruchomienie gry
- 10000: tylu graczy czekało
- x: tyle razy CDP mydlił w tym czasie oczy obietnicami kolejnych deadlineów (ja doliczyłem
się przynajmniej 3 - świt, 10:10 i 11:30)


y: a*∞ - tyle pojawiło się narzekań,
z: b*∞ - tyle lamentów się jeszcze pojawi, zwłaszcza Tych, Którzy Wiedzieli Że Tak Będzie, A Dali Się Oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy piją dużo kawy? Pojęcie względne. Jako zespół - może tak. Jednak 24kg/30 dni = 800g/1 dzień. Jeśli założymy, że pracowników w kolejce do kawy było 100, to każdy zużywa ok. 8g - to jest jedna, czubata łyżeczka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydaje, że "W Wiedźminie" brzmiałoby lepiej niż "We Wiedźminie". Ale infografika bardzo fajna.

A tak na marginesie to mnie ciekawi czy Barack Obama już pocina w Wiedźmina czy jeszcze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 01:42, Hartus napisał:

A tak na marginesie to mnie ciekawi czy Barack Obama już pocina w Wiedźmina czy jeszcze
nie :D


Nie wiem, kto wpadł na ten pomysł, ale to genialny ruch marketingowy - nie tylko pisały o tym chyba wszystkie blogi i portale gamingowe, ale też i media ogólnopolskie, łącznie z telewizją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:12, absmak napisał:

"We Wiedzminie 2..." Panowie...poprawcie to, bo wstyd trochę... ;)


Od kiedy pisanie poprawnie po polsku to wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 13:26, maciego napisał:

Od kiedy pisanie poprawnie po polsku to wstyd?


Od kiedy nie jest poprawne. Powinno być "w Wiedźminie" a nie "we Wiedźminie".

"we" stawia się tylko przed wyrazem który zaczyna się grupą spółgłosek, z których pierwsza to najczęściej w albo f.

Są też pewne wyjątki, które inaczej ciężko byłoby wymówić jak np. "we dwoje", "we mnie" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować