Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak CDP zrekompensuje graczom swoją wpadkę z aktywacją EK Wiedźmina 2?

187 postów w tym temacie

zwykła z logiem medalionu wiedźmińskiego byłą by uniwersalna i dobra.

przy okazji, czy tylko w Empiku można dostać bluzy z motywem Wiedźmin 2 (160zł/szt) ? czy gram.pl również będzie je sprzedawał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jak czekałam 2 godziny po północy i cały ranek i aktywowałam o 13.00, a nie 14.00 to już nie dostanę? ;| i w dodatku do teraz nie mogę zarejestrować gry. miły gest z tymi koszulkami, ale w takim wypadku każdy posiadacz EK, który stwierdzi, że oczekuje rekompensaty za to, że tak długo czekał powinien ją dostać, a nie tylko Ci co nie mogli do 14.00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Renfri24
Chodiz o ot że kto dostał grę przed godziną 14 dzisiejszgeo dnia -.-
A ty chyba w czwarte kdostałeś czy jakoś tak,to dostaniesz tą koszulkę -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:37, Renfri24 napisał:

czyli jak czekałam 2 godziny po północy i cały ranek i aktywowałam o 13.00, a nie 14.00
to już nie dostanę? ;| i w dodatku do teraz nie mogę zarejestrować gry. miły gest z tymi
koszulkami, ale w takim wypadku każdy posiadacz EK, który stwierdzi, że oczekuje rekompensaty
za to, że tak długo czekał powinien ją dostać, a nie tylko Ci co nie mogli do 14.00...

Czytaj ze zrozumieniem: Każdy kto otrzymał EK przed 14.00 dnia dzisiejszego. Czyli pewnie wszyscy.

Ja się piszę na ostatnią z Geraltem i Triss albo z Rochem ( zastanawiam się) XL albo XXL (lepiej za dużą niż za małą ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowienia-rekompensaty bedzie mozna skladac dopiero od 23 maja, dobrze rozumiem?
Szkoda ze nie ma po prostu medalionu wiedzminskiego, a tak wezme geralta i triss :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tyle dobrego.
Ja dopiero teraz uruchomiłem grę. Miałem problem z błędnym połączeniem z serwerem, więc napisałem po południu do pomocy technicznej i przysłali mi niedawno odpowiedź wraz z potrzebnym patchem. Zaktualizowało się, ale zarejestrować się wciąż nie da rady, w związku z czym DLC są wciąż niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-.- myślałam, że chodzi o spóźnienia z wysyłką EK.
zwracam honor w takim razie. aczkolwiek na różnych stronach wersje są różne co do tych koszulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem drogi Renifir24
Chodzi o odebranie swojej kopii gry. Czyli jeśli złożyłeś zamówienie na grę przed godziną 14 dzisiejszego dnia otrzymasz koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:34, Abi_Dalzim napisał:

Coś szybko im poszło przygotowanie tych koszulek. Widocznie byli pewni, że będzie obsuwa
i przygotowali je wcześniej ;)


Może nie zauważyłeś ale to tylko zwykłe wizuale a nie gotowe koszulki więc nie spieszyłbym się z takimi tekstami, dla średnio sprawnego grafika przygotowanie poglądówki takiej koszulki to tylko chwilka czasu zwłaszcza kiedy ma dostęp do materiałów firmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:50, SimplyLucas napisał:

Może nie zauważyłeś ale to tylko zwykłe wizuale a nie gotowe koszulki więc nie spieszyłbym się z takimi tekstami

A nie zauważyłeś emotki na końcu zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować