Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak CDP zrekompensuje graczom swoją wpadkę z aktywacją EK Wiedźmina 2?

187 postów w tym temacie

Hmmm, a ja mam pytanie do Gram.pl. Jak to w sumie jest z tą rekompensatą? Pamiętam, że pojawił się wpis, że Gram.pl przygotuje rekompensatę dla tych, co EK kupili. Potem CDP powiedziało to samo, że robią rekompensatę.

I się nieco pogubiłem. To jest jedno i to samo, czy dostaniemy coś i od CDP, i od Gram.pl, osobno? Nie to, bym był zachłanny, ale nieco niejasna się sytuacja zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:37, Renfri24 napisał:

czyli jak czekałam 2 godziny po północy i cały ranek i aktywowałam o 13.00, a nie 14.00
to już nie dostanę? ;| i w dodatku do teraz nie mogę zarejestrować gry. miły gest z tymi
koszulkami, ale w takim wypadku każdy posiadacz EK, który stwierdzi, że oczekuje rekompensaty
za to, że tak długo czekał powinien ją dostać, a nie tylko Ci co nie mogli do 14.00...

Dostaniesz :) Zabieg "przed 14" to zabezpieczenie, żeby koszulki dostali klienci, którzy faktycznie napotkali na problemy z aktywacją, a nie wszyscy nabywcy EK - mam tu na myśli ludzi, którzy na przykład kupią wydanie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna być jeszcze koszulka z napisem "Kolekcjoner." z obrazkiem wiedźmińskiego EK z napisem na pudełku 50MB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Każdy chętny klient, który odebrał EK Wiedźmina 2 przed 14 dnia dzisiejszego, otrzyma od wydawcy tematyczną koszulkę.'' Jak ten tekst ma się rozumieć ? Ci co uruchomili przed 12 nie dostana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:03, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Dostaniesz :) Zabieg "przed 14" to zabezpieczenie, żeby koszulki dostali klienci, którzy
faktycznie napotkali na problemy z aktywacją, a nie wszyscy nabywcy EK - mam tu na myśli
ludzi, którzy na przykład kupią wydanie dzisiaj.


A co z osobą, której EK z unikalnym numerkiem odebrał 13. maja ktoś inny?? To nie żart, Pan Krzysztof Kotowski poinformował mnie, że było około 10 takich przypadków. Ostatecznie otrzymam inny egzemplarz EK z numerkiem z pierwszego 1000 (dzięki uprzejmości jednego z użytkowników gram.pl). Pan Kotowski ma zarezerwować dla mnie ten egzemplarz jak tylko wróci do magazynu i dalej przesłać do mnie. W wyniku tej pomyłki do tej pory nie miałem nawet okazji zainstalować gry. Czekałem za to z kumplem w nocy i dalej rano aż ruszą serwery. Chyba za te wszystkie krzywdy jakie mnie spotkały mi również należy się ta koszulka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro upominki będą produkowane specjalnie na tę okazję to może dobrze było by zrobić ankietę jakie wzory koszulek klienci chętnie by dostali. I następne wybrać np. 4 najpopularniejsze wzory. Do poniedziałku będzie czas na przeprowadzenie tejże ankiety.
Ja np. również chętnie bym widział opcję wyboru ciemnej koszulki z medalionem lub z logiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:32, xippon napisał:

zwykła z logiem medalionu wiedźmińskiego byłą by uniwersalna i dobra.

przy okazji, czy tylko w Empiku można dostać bluzy z motywem Wiedźmin 2 (160zł/szt) ?
czy gram.pl również będzie je sprzedawał ?

Za podobna by była do tej z 1. kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulki zaprojektowane zupełnie bez pomysłu. Trzy pierwsze WTF? Kto chciałby chodzić z koszulką z jakimś dziwnym kolesiem i wielkim napisem "Zabójca"? Jaki to w ogóle ma związek z grą? Pewnie jakiś ma, ale taka koszulka powinna mieć jednoznaczny i jasny przekaz. Także wybiorę czwartą bo przynajmniej wiadomo o co chodzi. Ale i tak wyląduje na dnie szafy, razem z koszulką z EK pierwszego Wiedźmina... ale wisi mi to - zapomniałem wczoraj o możliwości odpalenia gry, więc włączyłem dzisiaj dopiero, kiedy już wiadomo było, że wszystko gra, także nie czuję się poszkodowany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:03, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Dostaniesz :) Zabieg "przed 14" to zabezpieczenie, żeby koszulki dostali klienci, którzy
faktycznie napotkali na problemy z aktywacją, a nie wszyscy nabywcy EK - mam tu na myśli
ludzi, którzy na przykład kupią wydanie dzisiaj.


Czyli rozumiem, że podstawą do wydania będzie to, czy delikwent otrzymał swój egzemplarz EK przed poniedziałkiem? Gram.pl może z łatwością to sprawdzić w swojej bazie danych.
Zastanawia mnie tak profilaktycznie, co, jeśli ktoś, dajmy na to, jest w posiadaniu EK od czwartku, ślęczał dziś wiele godzin wraz ze społecznością, ale ostatecznie, mimo tego, iż aktywacja ponoć działa, z przyczyn niezależnych od siebie nie będzie mógł ani dziś ani w najbliższym czasie aktywować gry, jak grać w nią, a zrobi to dopiero w przyszłym tygodniu...
Tak czy siak, miły gest, powinien usatysfakcjonować nawet największych malkontentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:15, Adikarius napisał:

Lepiej byłoby jakieś DLC.


Niech oni już lepiej za żadne DLC się nie biorą, bo znowu coś się skaszani, i... właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:58, macman78 napisał:

ja bym wziął patriotę, ale teraz takie czasy, że jeszcze gdzie w gebę za to dostane ;).
Więc biorę tris i geralta.

Mi patriota też się podoba, ale jednak dusza buntownika :)
Z tego co wyczytałem, to ta specjalna podstrona rusza 23 maja tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować