Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak CDP zrekompensuje graczom swoją wpadkę z aktywacją EK Wiedźmina 2?

187 postów w tym temacie

W sumie, to ja i tak bym w takiej koszulce nie chodził - dla mnie elementy z edycji kolekcjonerskiej mają wartość kolekcjonerską, więc nic mi po niej. Wolał bym jakieś ekstra dodatki elektroniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny z mojej strony przyjęte. Chociaż szczerze powiedziawszy nie czułem do was urazy. Lekko się trochę zdziwiłem, że nie mogłem aktywować swojej kopii gry punktualnie o 00:01, dopóki nie dowiedziałem się o waszych problemach z aktualizacjami. Robilście wszystko, byśmy dzisiaj, mimo dosyć dużej obsuwy w czasie, mogli się cieszyć przedwcześnie grą. I za to wam mimo wszystko dzięki. No i za dodatkowy upominek również dziękuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny z mojej strony przyjęte. Chociaż szczerze powiedziawszy nie czułem do was urazy. Lekko się trochę zdziwiłem, że nie mogłem aktywować swojej kopii gry punktualnie o 00:01, dopóki nie dowiedziałem się o waszych problemach z aktualizacjami. Robilście wszystko, byśmy dzisiaj, mimo dosyć dużej obsuwy w czasie, mogli się cieszyć przedwcześnie grą. I za to wam mimo wszystko dzięki. No i za dodatkowy upominek również dziękuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm no dobrze że na takie coś wpadli ale czy ktoś wie czy nie było by możliwosći dostania 2 koszulek bo akurat 2 wzory mi się podobają hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja weznę czerwoną. A tak troszkę z innej beczki to chyba jedną z bardzo niewielu EK która nie zawiera koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie koszulka z Triss i Geraltem jest najładniejsza, mogłaby być dodatkowo do wyboru w kolorze czarnym. Miły gest ze strony CD Projekt za falstart i ciekawe uzupełnienie kolekcjonerki, w której właśnie jak dla mnie koszulki brakowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 20:32, wojcio102 napisał:

Z którego miejsca na Gram.pl będzie można zamówić koszulkę?


Pojawi się na ten temat news, w którym zapewne będzie link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że dają taki prezent , ale mam pytanie zamówiłem w sobote wiedzmina 2 ek i niby dzisiaj miał być do odbioru więc pytam czemu muszę czekać do jutra ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi jest trochę żal ludzi z CDPR. Obiecali,że będą darmowe DLC i chcieli to pokazać już podczas premiery. Coś się walnęło i całą noc musieli naprawiać cały system cały czas informując nas o tym ( ogólnikowo ale jednak) nie zważając na częstokroć nieprzychylne i wulgarne komentarze. A teraz żeby wyjść z twarzą posiadacze EK dostaną koszulki co wygeneruje kolejne koszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli że jeśli wczoraj w nocy całe moje miasto miało problem z internetem w tym i ja, i przez to nie mogłem mieć problemów z aktywacją Wiedźmina 2 i zainstalowałem go po 15 jak ze szkoły wróciłem to nic nie dostanę? Fajnie posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super odebrałem w piątek tylko gdzie moje kody dlc ;/. Nie mniej koszulka będzie bardziej praktyczna niż wielki przycisk do papieru ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli dopiero jutro odbieram swoją kolekcjonerkę, to mnie też to obejmuje ;o?
NVM, czytanie ze zrozumieniem się kłania ; s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować