Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak CDP zrekompensuje graczom swoją wpadkę z aktywacją EK Wiedźmina 2?

187 postów w tym temacie

Biorąc pod uwagę to, że po prostu uwielbiam Vernona Roche''a (najlepiej nakreślona postać na czele z foltestem, ale dopiero zacząłem pierwszy akt, więc wiele nie widziałem :F), to biorą koszulkę z nim. Dubbing tej postaci jest rewelacyjny, tak samo jak charakter i genialnie zaprojektowany wygląd. Brawo, CDPR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę zabójcze, ta Tris i Geraltem za słitaśna. Natomiast pozostałych dwóch kolorystyka mi nie odpowiada...Gdyby tak buntownik był ,,czarny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 01:10, Marekku napisał:

Chciałbym wam powiedzieć, że zabójca jest SZARY. Widziałem dzisiaj na premierze przy
Złotych te koszulki. Bardzo słabe są IMHO.


Też widziałem, ale mi się osobiście podobały, szczególnie buntownik, ale i patriota jest git. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak w jednym zamówieniu miałem trzy kolekcjonerki to nie będzie problemu wziąć tyle samo koszulek? Wole zapytać żeby się nie okazało że ten szablon nie jest przygotowany na taką ewentualność :>

PS. Czy tylko ja mam jakieś problemy z forum od wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 07:49, Fang napisał:

A jak w jednym zamówieniu miałem trzy kolekcjonerki to nie będzie problemu wziąć tyle
samo koszulek? Wole zapytać żeby się nie okazało że ten szablon nie jest przygotowany
na taką ewentualność :>

PS. Czy tylko ja mam jakieś problemy z forum od wczoraj?



Nie, ja nie mogę dodawać postów czasami, totalnie wybiórczo nie działa mi też szablon graficzny i podstrony nie ładują się albo działają bardzo powoli.


Koszulki widziałem na imprezie, podobały mi się ale z tego co mówiła ekipa nie są dostępne w sprzedaży. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo dobry pomysł, ale mam kilka pytań:

1. Jeżeli zamówiłem 2 EK w jednej przesyłce/za jednym razem to dostanę 1, czy 2 koszulki?
2. Te EK odebrałem osobiście w punkcie odbioru, ale mam nr zamówienia. To jak będę składał zamówienie na te t-shirty to co będę miał tam podać, jak osobiście odbierałem EK? Nr zamówienia wystarczy czy coś więcej? (znaczy wiem, że będzie trzeba podać dane do wysyłki tej koszulki, ale czy do tych danych nr zamówienia wystarczy? czy będzie coś jeszcze trzeba podać?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem chodzi o datę odebrania, nie aktywacji kolekcjonerki? Jak tak to zacnie, bo gra czeka na mnie w domu od premiery, grać i tak nie mogę (bo mnie nie ma) a koszulkę bym wtedy dostał - miodzio :D.
Ale IMO troszkę przesada z tymi koszulkami - nie wiem o ile została opóźniona aktywacja ale rozesłanie 9k+ koszulek to dla CDP na pewno spory wydatek, w końcu opóźnienie odpalenia gry o kilka godzin to nie koniec świata ~~ - tym bardziej brawa za honorowe zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:00, Wojman napisał:

> Lepiej byłoby jakieś DLC.

A po co darmowe DLC w ramach rekomensaty skoro wszystkie DLC do Wiedzmina 2 maja byc
darmowe?

Po to że nie problem byłoby im stworzyć jakieś DLC które będą dostępne tylko tym poszkodowanym. Po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia mogła by być czarna ale i tak jest fajna. Poza tym brakuje mi koszulki z medalionem, szkoda. W każdym razie przeprosiny przyjęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 10:41, Laid_back napisał:

Ta rekompensata o której wcześniej pisaliśmy to właśnie te koszulki :)


Mógłbym prosić o pomoc jakiegoś pracownika gram.pl? Chodzi o to, że ja swojej EK jeszcze nie odebrałem, bo znalazłem się w gronie tych osób, których egzemplarz z unikalnym numerem (w moim przypadku 626) został wydany niewłaściwej osobie... Pan Krzysztof Kotowski obiecał pomoc w tej sprawie i znalazłem się na liście rezerwowych do innego egzemplarza z numerkiem z pierwszego 1000. Niestety chociaż spędziłęm noc śledząc informację związane z przeciągającą się premierą Wiedźmina 2 (na gram.pl i thewitcher.pl) to nie miałem możliwości zainstalować gry, a jedynie mogłem czekać aż innym to się uda. Czy ja też będę mógł liczyć na koszulkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować