Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak CDP zrekompensuje graczom swoją wpadkę z aktywacją EK Wiedźmina 2?

187 postów w tym temacie

Przy pierwszej części był jedynie problem z dostawą elementów kolekcjonerki, sama gra była na czas. A tu?
Edycja droższa, to raz.
Miała być grywalna "kilka dni" przed premierą, potem 24 godziny, i w końcu wyszło nawet nie to.
Forum gry cwaniaki wyłączyli, bo po co potem sprzątać.
Problemy z rejestracją.
Zniszczone elementy kolekcjonerki.

Nie wspominając, że koszulka była "w standardzie" przy poprzedniej grze.

Ciekawe, czy ich jakość wykonania też będzie taka jak tej głowy Geralta?


A może tak "I bought the Collector''s Edition of The Witcher 2 and all I got was this lousy T-shirt"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzies te koszulki ja chce zagrac w wieska , tylko mam problem NIE MOGE ZAINSTALOWAC GO BLAD CRC NAWET ZAINSTALOWANIE Z DYSKU NIE DZIALA BO NIE MOZNA SKOPIOWAC DANYCH Z CD NA DYSK ZALLLLL CO MAM ROBIC ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzies te koszulki ja chce zagrac w wieska , tylko mam problem NIE MOGE ZAINSTALOWAC GO BLAD CRC NAWET ZAINSTALOWANIE Z DYSKU NIE DZIALA BO NIE MOZNA SKOPIOWAC DANYCH Z CD NA DYSK ZALLLLL CO MAM ROBIC ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 14:09, michalm661 napisał:

Mam gdzies te koszulki ja chce zagrac w wieska , tylko mam problem NIE MOGE ZAINSTALOWAC
GO BLAD CRC NAWET ZAINSTALOWANIE Z DYSKU NIE DZIALA BO NIE MOZNA SKOPIOWAC DANYCH Z
CD NA DYSK ZALLLLL CO MAM ROBIC ???????


Najpierw zastosuj się do porad pomocy technicznej, jeśli dalej nic - napisz do nich:
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5641/bledy_CRC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:56, Laid_back napisał:

Myślę, ze nie będzie problemu, napisz jeszcze do działu obsługi klienta
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4


Kontaktowałem się już dwukrotnie i bez skutku :(. Mógłbym prosić o przekazanie im mojej prośby o uwzględnienie mnie przy rozsyłaniu koszulek? Byłbym wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej szczęście macie, iż dostaliście swoje kolekcjonerki... Nie dość że wysłana w zeszłą środę do punktu odbioru został mój egzemplarz, to dopiero w poniedziałek wieczorem dostałem emaila, że jest do odbioru jest. Gram.pl do tego nie raczył do dzisiaj zaszczycić mnie odpowiedzią na wiadomość z pytaniem jak to się ma do obietnicy zagrania w grę przed premierą (nawet te 10 godzin plus możliwość pooglądania tego nieszczęsnego artbooka/bestiariusza). A ukoronowaniem wszystkiego jest fakt, iż gdy siostrę wysłałem po odbiór (przez spóźnienie sklepu nie byłem w stanie zrobić tego sam) to zamiast kolekcjonerki przyniosła do domu edycję standardową (wiem wiem, Premium ona jest).
Jakby to podsumować.... @!%!@ jestem niesamowicie i nie wiem czy kolejny raz dam się tak potraktować w Gram.pl (poprzednią kolekcjonerkę nie dość, że spóźnioną dostałem ostro to jeszcze dostałem ją niekompletną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 20:49, MorTimer napisał:

A ukoronowaniem wszystkiego jest fakt, iż gdy siostrę wysłałem po odbiór (przez spóźnienie
sklepu nie byłem w stanie zrobić tego sam) to zamiast kolekcjonerki przyniosła do domu
edycję standardową (wiem wiem, Premium ona jest).


W mailu i SMSie masz numer telefonu do punnktu odbioru, niezwlocznie sie skontaktuj i wyjasnij sprawe. Polecam tez kontak z Dzialem Obslugi Klienta http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2011 o 22:58, Wojman napisał:

W mailu i SMSie masz numer telefonu do punnktu odbioru, niezwlocznie sie skontaktuj i
wyjasnij sprawe. Polecam tez kontak z Dzialem Obslugi Klienta http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4


To pierwsze dwie rzeczy były, jakie zrobiłem po powrocie do domu z pracy. Mam tylko nadzieje, iż DOK mnie nie zignoruje jak poprzednim razem a w sklepie nie bardzo mieli ochotę na odebranie telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne. Gdybym był wśród owych szczęśliwców, chciałbym dostać "Zabójcę". Bo nie chcę być ani buntownikiem, ani tym bardziej patriotą (które to określenie coraz paskudniej mi się kojarzy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja o wiele bardziej ucieszyłbym się z medalionu niż z jakiejś badziewnej koszulki.
Swoją drogą, to genialna decyzja, żeby takie fajnego gadżetu nie dodać do EK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim marzeniem jest mieć koszulkę z Vernonem Roche :D tylko nie taką niebieską tylko z Całym Vernonem, albo z kolorowym kadrem z jego twarzy :), Roche Rulez :D Szczególnie w 2 i 3 akcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy będzie można gdzieś dokupić dodatkową koszulkę?? Bo dwie z nich mi sie podobają, a tu moge tylko jedną wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 20:05, sendlaksz napisał:

Wie ktoś może, czy będzie można gdzieś dokupić dodatkową koszulkę?? Bo dwie z nich mi
sie podobają, a tu moge tylko jedną wybrać :)


No też jestem ciekawy bo mam dwie na oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że jeżeli zamówiłem dwie sztuki Edycji Kolekcjonerskiej to otrzymam możliwość dostania dwóch koszulek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować