Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak CDP zrekompensuje graczom swoją wpadkę z aktywacją EK Wiedźmina 2?

187 postów w tym temacie

trochę żałuję, że nie zareklamowałem dwóch małych odprysków na popiersiu, dostałbym medalion :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 14:28, Vojtas napisał:

Jakim prawem ja się pytam!? Zasady miały być takie same dla wszystkich. I co, przehandlowałeś
je na Allegro, czyż nie? :>


Tak wystawiłem na Allegro i podrobiłem jeszcze podpisz Tomasza Gopa dopisałem że to na cele charytatywne i zgarnąłem po tysiaku za każdą... (dla tych ułomnych to ironia)

A całkiem serio to zamawiałem też dla przyjaciół jedna była na prezent a drugiej kolega by nie miał jak odebrać bo nie był w Polsce... Więc zanim zaczniesz kogoś o coś podejrzewać może zajmij się swoimi sprawami kiepski intryganckie...

I swoją drogą co takiego strasznego się stało? Zabrakło z tego powodu dla kogoś kolekcjonerki? Nie w sklepie nadal jest "duża ilość":

http://www.gram.pl/sklep/pc/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-kolekcjonerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:06, Ostrowiak napisał:

A ja nadal nie mam, oue.

Ja też. Może dlatego, że nie mam Kolekcjonerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:01, Fang napisał:

A całkiem serio to zamawiałem też dla przyjaciół jedna była na prezent a drugiej kolega
by nie miał jak odebrać bo nie był w Polsce... Więc zanim zaczniesz kogoś o coś podejrzewać
może zajmij się swoimi sprawami kiepski intryganckie...


Nie podejrzewałem Cię o spisek, po prostu chciałem rozruszać wątek. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostalem koszulkę :)
ale reklamowalem tez glowe w wyznaczonym terminie - jednak na razie nic nie otrzymalem.

glowy i koszulki byly wysylane razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

ja dostałem niedawno koszulkę Patriota niebieską jest super!

ale też zgłosiłem wraz ze zdjęciami poobijaną figurkę Geralta i dalej nie ma odzewu od firmy w tej sprawie; czy ktoś ma podobny problem co ja? ileż można czekać na jakieś informacje związane z tymi figurkami i ich wymianą na nowe lepsze? od maja już sporo czasu upłynęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować