Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak CDP zrekompensuje graczom swoją wpadkę z aktywacją EK Wiedźmina 2?

187 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 19:15, Adikarius napisał:

Lepiej byłoby jakieś DLC.


A po co darmowe DLC w ramach rekomensaty skoro wszystkie DLC do Wiedzmina 2 maja byc darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli że jeśli wczoraj w nocy całe moje miasto miało problem z internetem w tym i ja, i przez to nie mogłem mieć problemów z aktywacją Wiedźmina 2 oraz zainstalowałem go po 15 jak ze szkoły wróciłem to nic nie dostanę? Fajnie posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się jakieś łopatologiczne wyjaśnienie tej całej sprawy od kiedy i wgl bo każdy interpretuje tą wiadomość na swój własny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o aktywację gry tylko o jej odbiór! Przykład... Jeśli dostałeś grę w piątek ale aktywowałeś ją o 16 to otrzymasz koszulkę bo teoretycznie mogłeś chcieć ją aktywować w nocy, a jeśli np. twój egzemplarz leżał w sferisie dzisiaj do 14 albo kurier przyniósł ci paczkę po 14 to nie dostaniesz koszulki bo w żaden sposób nie mogłeś odczuć skutków tego całego bajzlu.

A jesli chodzi o koszulki to uważam, że to średnia rekompensata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:03, R3nO napisał:

Powinna być jeszcze koszulka z napisem "Kolekcjoner." z obrazkiem wiedźmińskiego EK z
napisem na pudełku 50MB :D


Dobre :D Albo może: "Weteran walk o 50 mb. 16.05.2011".
Taka pamiątka historyczna by była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:03, R3nO napisał:

Powinna być jeszcze koszulka z napisem "Kolekcjoner." z obrazkiem wiedźmińskiego EK z
napisem na pudełku 50MB :D


Dobre :D Albo może: "Weteran walk o 50 mb. 16.05.2011".
Taka pamiątka historyczna by była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wszystkie są paskudne, wolałbym zwykła czarną, albo nawet nie czarną, ale prostą z medalionem i napisem Wiedźmin 2, a nie jakieś gęby znane tylko tym co grali i suchy tekst , ta z press kita była o wiele lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:00, Leskovikk napisał:

Czyli że jeśli wczoraj w nocy całe moje miasto miało problem z internetem w tym i ja,
i przez to nie mogłem mieć problemów z aktywacją Wiedźmina 2 oraz zainstalowałem go po
15 jak ze szkoły wróciłem to nic nie dostanę? Fajnie posunięcie.


Doczytaj. Dostaną wszyscy ci, co odebrali swoją EK dzisiejszego dnia przed godziną 14. Czyli ci co mogli próbować aktywować w czasie jak były padnięte serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zaproponowali koszulki z hasłem "Czekamy na kurtkę" albo "To ja jestem Krzychu" (vide "I am The Stig") to byłoby to już absolutnie mistrzowskie posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super... Poprostu świetnie! Ja jako będący posiadaczem Edycji Standardowej potraktowany gorzej jestem. Bo tylko dlatego,że nie było mnie stać czasowo na dopłacenie tej "dodatkowej stówki". Szkoda tylko,że premiera Wieśka jest akurat teraz, w maju. Gdyby było na lipiec bym zamówił 100% Edycję Kolekcjonerską gdyby był większy nakład.

DO CDP!!! Ja jako będący posiadacz Edycji Standardowej chcę by posiadacze mieli chociaż jakąś ładną zniżkę na którąś z bluzek.

Szlag mnie to trafi,że gram.pl jest teraz przeciążone... Doczekam się do czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ;x Skoro kupiłeś zwykłą wersję, a nie niemal dwa razy droższą EK to czekaj na swoją premierę. Tyle, o co chodzi? ;d Do kogo masz pretensje i O CO? Może przynajmniej nie będziesz miał takich problemów jak ci "nieszczęśnicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to tytułem ? Bo wy grać możecie zgodnie z zapowiedziami, więc nie rozumiem o co Ci chodzi ?


Ps. Pisz po polsku bo szyk zdań masz kapkę dziwny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po jakim czasie moderatorzy znowu uznają mój post za spam (nie wnikam jak, zapewne nie podoba im się moje pismo, w którym nikogo nie obrażam) i go usuną jak 3 wcześniejsze za nic (bo one wnosiły do materiału), ale dobra.

Dnia 16.05.2011 o 22:18, dorolol napisał:

Odebrałem paczuchę o ok. 14:30 ! <beczy> ) ;

A to oznacza, że koszulki otrzyma 9998 osób. Odebrałem grę w Sferisie w Gdańsku ok godziny 20:00, ponieważ go24.pl wysłało do mnie maila z kodem dopiero dzisiaj o godzinie 12:54 pomimo, że stan zamówienia został zmieniony na gotowy do odbioru w punkcie w piątek po godzinie 16:00, kiedy prawdopodobnie nikt tam już nie pracuje. Zajęcia miałem dziś do 16:00. Czekałem do niedzieli, a nuż dostanę maila. Nic. Dziś o drugiej w nocy napisałem do sklepu prośbę, aby mi wysłano kod ponownie, aczkolwiek wydaje mi się, że po prostu o mnie zapomniano. Skoro dostałem maila od go24 to filtr antyspamowy nie zablokował go. Nawet nie było nic w folderze spam. Tak więc jeśli dobrze rozumuję, to prawo do koszulki mi przepada, ponieważ otrzymałem maila i miałem niewiele ponad godzinę na odebranie gry mimo, że pozostałe osoby, które wybrały odbiór w punkcie (i niekoniecznie miały ustalony z góry numer) dostały maila wcześniej. Gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować