Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak CDP zrekompensuje graczom swoją wpadkę z aktywacją EK Wiedźmina 2?

187 postów w tym temacie

Ech,a ja jestem dziś zbyt roztargniony ... wypełniłem formularz,wysłałem ale ... nie wybrałem koszulki ...
dopisałem maila i tam dopisałem nazwę koszulki " Biały Wilk " i jej rozmiar,myślicie że to wystarczy,czy muszę wypełnić cały formularz jeszcze raz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 20:13, myszkiness napisał:

Co z tymi koszulkami?? Kiedy zaczniecie ich wysyłkę? U mnie w statusie nadal pisze że
wstrzymane :/


Jakbyś czytała to co pisze przy wybieraniu koszulki to nie zadawałabyś takiego pytania.
Koszulki dopiero zaczęli produkować parę dni temu, a ty już chciałabyś mieć ją na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwa zmiana rozmiaru koszulki? Zamówiłem już jakiś czas temu ale naszło mnie coś i pomyślałem sobie czy by tu XXL nie wziąć :) Jakby ktoś wiedział to proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 09:37, FASTback napisał:

Nadal macie iż zamówienie zostało wsztrymane...? Ja tak mam i nie wiem kiedy zaczną je
rozsyłać ,ktoś pomoże ???


W mailu rozsyłanym do posiadaczy EK napisane jest że pomiędzy 12 a 15 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, czekam na swoją koszulkę i glowę :)
Koszulka z ES Homefront była naprawdę dobrej jakości, mam nadzieję, że tu będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:07, morgotczaki napisał:

a ja zamówiłem ciemno szarą koszulkę z zabójcą a dostałem białą z zabójcą. porażka


Zawsze możesz ją zakładać przy sprzątaniu - taka robocza koszulka jest bardzo przydatna, a i poczujesz się lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cie kręcę jak można być tak ułomnym... zawsze odbieram paczki w Arkadii (Warszawa) tak samo było z Wiedźminem, koszulki miały być do odebrania w tym samym punkcie w którym odbierałem grę. Dostałem właśnie potwierdzenie że jest do odbioru to nie zwracając uwagi poszedłem do Sferisa w Arkadii a się okazało że gram wysłał koszulki do sklepu GOLD COMPUTER. Brak jakiejkolwiek informacji o tym że będzie do odebrania w innym miejscu...

Po za tym zamawiałem 3 kolekcjonerki (jedno zamówienie) a muszę odbierać trzy oddzielne paczki bo każdą koszulkę wysłali jako oddzielne zamówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 13:34, Fang napisał:

Po za tym zamawiałem 3 kolekcjonerki (jedno zamówienie) a muszę odbierać trzy oddzielne
paczki bo każdą koszulkę wysłali jako oddzielne zamówienie...

3 EK w jednym zamówieniu ? Z tego co pamiętam był limit na dwie na każde zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 13:40, Darkstar181 napisał:

ciach


Wiem dlatego wysłałem mail-a z pytaniem czy mogę zamówić od razu trzy i okazało się że nie ma problemu musiałem jedynie zapłacić z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 13:52, Fang napisał:

Wiem dlatego wysłałem mail-a z pytaniem czy mogę zamówić od razu trzy i okazało się że
nie ma problemu musiałem jedynie zapłacić z góry


Jakim prawem ja się pytam!? Zasady miały być takie same dla wszystkich. I co, przehandlowałeś je na Allegro, czyż nie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 13:34, Fang napisał:

Dostałem właśnie potwierdzenie że jest do odbioru to nie zwracając uwagi poszedłem do Sferisa w Arkadii a się okazało że gram wysłał koszulki do sklepu GOLD COMPUTER.
Brak jakiejkolwiek informacji o tym że będzie do odebrania w innym miejscu...


Podobnie u mnie - wczoraj musieli dopiero zmienić adres na jakiś mniejszy sklepik, do którego za cholerę nie da się wygodnie i szybko dojechać, a pierwotnie miał to być Sferis w większym centrum handlowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować