Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świeże screeny z Dead Island - zombiaki, słońce, wraki samochodów

17 postów w tym temacie

MMmmmm...
Screnny zacne. Jeszcze by dali edytor ocalałych, jakieś perki, pełnowymiarowy ekwipunek i porzucam L4D w dniu premiery tej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo odpowiada mi klimat. Zombie w tropikach dużo przemawiają do mnie znacznie bardziej niż w jakiś "mhrocznych" korytarzach itp. Brawa dla twórców, za pomył sprofanowania rajskich wysp wysyłając tam smutnej gromadki rozkładających się elegantów. Obawiam się tylko o poziom trudności i mechanikę walki. Oby - wbrew zapowiedzią - nie zrobili z tego prostej nawalanki. Puki co jest na moje liście "must have''ów" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo odpowiada mi klimat. Zombie w tropikach dużo przemawiają do mnie znacznie bardziej niż w jakiś "mhrocznych" korytarzach itp. Brawa dla twórców, za pomył sprofanowania rajskich wysp wysyłając tam smutnej gromadki rozkładających się elegantów. Obawiam się tylko o poziom trudności i mechanikę walki. Oby - wbrew zapowiedzią - nie zrobili z tego prostej nawalanki. Puki co jest na moje liście "must have''ów" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo odpowiada mi klimat. Zombie w tropikach przemawiają do mnie znacznie bardziej niż w jakiś "mhrocznych" korytarzach itp. Brawa dla twórców, za pomył sprofanowania rajskich wysp wysyłając tam smutnej gromadki rozkładających się elegantów. Obawiam się tylko o poziom trudności i mechanikę walki. Oby - wbrew zapowiedzią - nie zrobili z tego prostej nawalanki. Puki co jest na moje liście "must have''ów" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba i czekam na jakieś filmy z rozgrywki... ten screen z headshotem też fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:30, Muradin_07 napisał:

Coraz bardziej mi się podoba i czekam na jakieś filmy z rozgrywki... ten screen z headshotem
też fajny :D


Nie jestem pewny czy to jest headshot. Wydaje mi się, że on ma coś jeszcze w rodzaju twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:54, Berkel napisał:

Nie jestem pewny czy to jest headshot. Wydaje mi się, że on ma coś jeszcze w rodzaju
twarzy.


No chyba że dostał kulkę i głowa wygięła się do tyłu... ale tak trochę dziwnie to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to obecnie must have. Mam nadzieję że twórcy sprostają wielkim oczekiwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi - te screeny wyglądają OSOM! . . . Tyle tylko, że to screeny... Póki nie obejrzę jakiegoś gameplay''u - nie będę chwalić... Nie no sory, ale na screenach wszystko wygląda pięknie :P A skoro po doświadczeniach z CoJ : WZ i S:GW i po tym, co prezentują widea z nowego CoJ''a mogę śmiało stwierdzić ( a dziwna to rzecz ) że Chrome Engine mi nie pasi :/

A skoro to ten sam silnik - chcę gameplay !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że jeżeli te screeny by były w jakiś sposób retuszowane, to na pewno nie było by widać tej stopy zombiaka po prawej "wtapiającej" się w chodnik :) (1 screen)

I wbrew pozorom nie jest to negatywna opinia. Takie błędy się zdarzają, a reszta trzyma IMO rewelacyjny poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

screeny jak zawsze pod szlifowane ;/ tak samo jest z LA Noire ;/ (i wieloma innymi grami) ale cóż martwy zombie to dobry zombie więc czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to będzie godny konkurent L4D (tak wiem że te gry się odrobinę od siebie różnią) bo tak będziemy mogli się spodziewać że L4D3 będzie się starało być czym świeżym a nie tylko paczką nowych broni i zombiaków jak dwójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 23:44, Kafar napisał:

screeny jak zawsze pod szlifowane ;/ tak samo jest z LA Noire ;/ (i wieloma innymi grami)
ale cóż martwy zombie to dobry zombie więc czekam.

Jako, że widziałem grę na żywo, to mogę z ręką na sercu powiedzieć, że retusz jest minimalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować