Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP przesuwa o dwie godziny aktywację Wiedźmina 2 w wersji Premium, ale chyba nie chce się do tego przyznać

90 postów w tym temacie

02:01 co ma być ? Jakie powody sa aby przesunac premiere o 2 godziny ? Bardzo nie na miejscu takie zagrania

Niech CDP RED pamięta ze zaufanie stracić u graczy ciężko odzyskać, takie zagrania sa nie na miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jakaś wielka porażka z ich strony, informacja zdecydowanie się pojawiła. Ale dobór kolejności podania faktów zdecydowanie nie jest przypadkowy. :D

Lecę na premierę, ciekawi mnie co się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, trochę nieładnie. Szczególnie, że te dwie godziny nie są jakim nieakceptowalnym (przynajmniej w mojej opinii)przesunięciem. Mam nadzieję, że wpadka z dnia dzisiejszego się nie powtórzy. Teraz zastanawia mnie, co wydarzy się przy okazji premiery trzeciej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa przesunięcia jest w zasadzie jasna. Zobaczyli dzisiaj, że do włączenia serwerów (nie konfigurowania i naprawiania, mówię o samym aktywowaniu) potrzeba im około 2 h. W związku z czym chyba chcą na zapas napisać, że będzie można od 2:01, by ci, którym się to nie uda zaraz po północy, nie byli zawiedzeni.

Niemniej, jak już wielokrotnie pisałem, ich PR-owiec powinien wylecieć z roboty, i to w zasadzie jeszcze sporo przed premierą W2, bo inne informacje też były nieraz podawane w bardzo zawoalowany sposób - tak, by powiedzieć wszystko, a jednocześnie nic nie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica... Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki
Przewidywana data dostawy: 17.5.2011 - 18.5.2011

Data złożenia: Pn, 09.05.2011 o godz. 18:16
porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie. Czy wy NAPRAWDĘ zamierzacie odpalać Wiedźmina o północy i grać przez całą noc, by potem iść w beznadziejnym stanie do pracy/szkoły?

Jeśli tak, to współczuję.
Jeśli nie, to co was obchodzi to przesunięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem, dostał ktoś dzisiaj edycje premium? Czy to przesunięcie premiery o 2h jest dla każdego nieważne (jak dla mnie)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:18, Kapinio napisał:

A tak nawiasem, dostał ktoś dzisiaj edycje premium? Czy to przesunięcie premiery o 2h
jest dla każdego nieważne (jak dla mnie)...?


Z EMPIKu nie bylo problemów. Wrecz szybciej niż podali...

Data złożenia zamówienia: 2011-04-08
Status zamówienia: Zrealizowane
Przewidywana data realizacji zamówienia: 2011-05-20 + czas dostawy

Dziś o 14nastej nawiedził mnie w pracy kurier z paczką.

(Nadmienię że info że wysłano było już w piątek. Weekend paczka przeleżała w Gdańskim UPSie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:18, Kapinio napisał:

A tak nawiasem, dostał ktoś dzisiaj edycje premium? Czy to przesunięcie premiery o 2h
jest dla każdego nieważne (jak dla mnie)...?


Dla mnie nie jest bo grę jutro pewnie po południu otrzymam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:16, Feallan napisał:

Panie i panowie. Czy wy NAPRAWDĘ zamierzacie odpalać Wiedźmina o północy i grać przez
całą noc, by potem iść w beznadziejnym stanie do pracy/szkoły?


Maturzyści, wagarowicze, chorzy, bezrobotni, urlopowicze i tyle w temacie.

A samo przesunięcie premiery nie uchroni ich przed zatkaniem serwera. Skoro padł przy aktywacji EK to co będzie przy premium? Nie wierzę, by wytrzymał taki zalew użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem :D Napisałem wcześniej, że pewnie przesuną Edycję Premium, żeby wszystko się wyrównało :P Się ma ten musk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:06, karolekx23x napisał:

02:01 co ma być ? Jakie powody sa aby przesunac premiere o 2 godziny ? Bardzo nie na
miejscu takie zagrania

Niech CDP RED pamięta ze zaufanie stracić u graczy ciężko odzyskać, takie zagrania sa
nie na miejscu ?

Ty się ciesz, że się dowiadujesz teraz, a nie 5 minut przed północą, i że o 2 godziny, a nie o 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:33, Grey_Wolf napisał:

Ty się ciesz, że się dowiadujesz teraz, a nie 5 minut przed północą, i że o 2 godziny,
a nie o 12.

Łał, próbujesz bronić CDP?

To tak, jakby ciebie okradziono, a ja bym powiedział "Ciesz się, że ukradli ci 10 tysi, a nie 50."
Co nie zmienia faktu, że gracze zostali oszukani, a CDP zachowało się tak nieprofesjonalnie, jak to tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować