Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP przesuwa o dwie godziny aktywację Wiedźmina 2 w wersji Premium, ale chyba nie chce się do tego przyznać

90 postów w tym temacie

A co z rejestracją EK? Mi uparcie twierdzi, że mój kod nie jest prawidłowy. Nie, nie pomyliłem O z 0, S z 5 i B z 8. Piszę z myślnikami i bez. Ciągle to samo. Używam klucza od securoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:37, Dared00 napisał:

Łał, próbujesz bronić CDP?


Nie. On właśnie "atakuje" CDP bo tak właśnie zrobili wczoraj z odpaleniem Edycji Kolekcjonerskiej. Wiedz, że osoby, które kupiły EK miały zagrać 24h przed osobami, które kupiły EP (standardową), więc ciesz się, że tylko 2h będziesz czekał a nie 12 tak jak powinno być, jeśli CDP chciałoby się wywiązać z umowy "EK 24h wcześniej od standardowej". Wiedz też, że gdy ty sobie zapewne smacznie spałeś kilka tysięcy osób wczoraj NIE spało tylko czekało na info od Redów "można grać!". Niestety takie info pojawiło się wczoraj dopiero w południe, kiedy większość z tych czatujących, przez te ok 12 godzin, osób już spała/była w pracy/szkole. Więc TAK ciesz się, że dowiadujesz się kilka godzin wcześniej o przesunięciu "aż" o 2 godziny.
Pozdrawia osoba (lekko wkurzona), która czekała 12 godzin na pobranie "50MB".

Ps. Notabene ja o tym przesunięciu wiem od jakiś 26h o.O
Ps.2 Idę dalej naparzać Utopce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
A u mnie z kolei taki numer, ze mimo ze zamowilam Premium na gram.pl, dostalam potwierdzenie zamowienia i numer tegoz (YQ cos tam), to status zamowienia w dalszym ciagu - pakowanie i przygotowanie do wysylki!! I caly czas tak samo. Skladajac zamowienie, nie logowala sie na gram.pl, bo zapomnialam hasla, moze to dlatego?? Czy ktos jeszcze tak ma? Wysylam meile na do obslugi klienta i czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkradł się mały błąd w artykuł "odbędzie się Nocna Sprzedać", co do przesunięcia aktywacji na 2h wcześniej nie uważam za jakąś wielką zbrodnię. Myślę że gracze im to bez problemu przebaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zapowiedzieć opóźnienie wcześniej, niż później słuchać narzekania ludzi że o np. 00:30 nie da się grać, nieprawdaż ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi powiedziec poniewaz dostalem gre dzis premium (mieszkam w anglii) i kiedy zainstalowalem gre na user manual mam kod ktory sie sklada z 20 cyfr i lczb i kiedy chce go aktywowac wyswietla sie mi okno ze invalid o co kaman ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 10:03, jammy666 napisał:

moze ktos mi powiedziec poniewaz dostalem gre dzis premium (mieszkam w anglii) i kiedy
zainstalowalem gre na user manual mam kod ktory sie sklada z 20 cyfr i lczb i kiedy chce
go aktywowac wyswietla sie mi okno ze invalid o co kaman ??

ups juz man nie wiedzialem ze trzeba wpisywac z myslnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem swoją EK w poniedziałek rano. Nawet nie otworzyłem. Poczekam aż wszystko się unormuje.

Ale to w jaki sposób CDP ignoruje graczy i złe wiadomości przekręca na "pozytywne" to kompletny brak kompetencji ze strony ich PR. Nie bluźnię na nich, nie ma potrzeby. Zrobiło to już kilka tysięcy innych graczy. Denerwuje mnie tylko ten ich PRL-owski styl.

Panowie, przeproście ładnie, bo będzie ała-ała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle czekania żeby otrzymać uszkodzony nośnik.... Załatwienie całej sprawy potrwa następne kilka dni. Dobrze, że mój kolega też kupował, pożyczę od niego płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 10:55, Bladest napisał:

Tyle czekania żeby otrzymać uszkodzony nośnik.... Załatwienie całej sprawy potrwa następne
kilka dni. Dobrze, że mój kolega też kupował, pożyczę od niego płytę.


Obym nie miał takiej "niespodzianki" w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP

Widzę że nie jestem jedyny...
Zamówiłem grę w pre-orderze i dzisiaj jak byk powinna do mnie przyjść ale najprawdopodobniej nie będzie bo w szczegółach zamówienia pisze że jest pakowana...
To ja się pytam po co ten pre-order skoro dostanę grę dzień po premierze a nie w dzień premiery?!
Już kilka razy kupowałem na gram.pl i nigdy mi takiego numeru nie wykręcili ale po tym to chyba był mój ostatni zakup.Mogłem kupić na wirtusie, oni przynajmniej wysłali wczoraj ale nie bo chciałem DLC z Kupcem, które najprawdopodobniej dostałbym za darmo po premierze, no to teraz mam.
Planowana wysyłka 16 a tak naprawdę 17 maja. Dali ciała z tym że dopiero zaczęli pakować wczoraj a nie w piątek.
Pre-order my ass...

Dodam jeszcze że taki DA2 nie miał żadnych problemów jakie my mamy z W2.
Świat schodzi już na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 11:45, Sanders-sama napisał:

Planowana wysyłka 16 a tak naprawdę 17 maja. Dali ciała z tym że dopiero zaczęli pakować
wczoraj a nie w piątek.
Pre-order my ass...

Dodam jeszcze że taki DA2 nie miał żadnych problemów jakie my mamy z W2.
Świat schodzi już na psy...


Gra została dostarczona w poniedziałek do magazynu, nie było fizycznej możliwości wysyłać w piątek - ale gra została wysłana i dzisiaj powinieneś otrzymać grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 11:57, Laid_back napisał:

Gra została dostarczona w poniedziałek do magazynu, nie było fizycznej możliwości wysyłać
w piątek - ale gra została wysłana i dzisiaj powinieneś otrzymać grę


Była, była. Trzeba było tylko zadbać o to. Empik jakoś dał radę... daliście ciała z preorderem i nawet nie potraficie powiedzieć sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 11:57, Laid_back napisał:

Gra została dostarczona w poniedziałek do magazynu, nie było fizycznej możliwości wysyłać
w piątek - ale gra została wysłana i dzisiaj powinieneś otrzymać grę


Skoro została niby wysłana wczoraj to dlaczego w szczegółach zamówienia widnieje "przygotowywana do wysyłki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:13, Sanders-sama napisał:

Skoro została niby wysłana wczoraj to dlaczego w szczegółach zamówienia widnieje "przygotowywana
do wysyłki"?


Powinieneś się kontaktować z DOKiem, jeśli chcesz znać szczegóły - możesz zadzwonić albo napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha wiedziałem, że dokładnie tak będzie. "DRM nie zaszkodzi uczciwym graczom" BULLSHIT Piraci już cracki i tak mają a uczciwi gracze kolejny raz pałują się z DRMem. To już 3 "pewna i stereotypowa" wpadka CDP przy zaledwie 1 grze. No ale jak mówiłem, że tak to się skończy(zresztą wielu mówiło) to byliśmy źli i wredni. Po prostu znamy się lepiej :)

http://50mb.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:02, frnq napisał:

Była, była. Trzeba było tylko zadbać o to. Empik jakoś dał radę... daliście ciała z preorderem
i nawet nie potraficie powiedzieć sorry...


Wyłącznie empik, inne sklepy najwcześniej wczoraj - cóż nie można mieć wszystkiego, my mieliśmy wysyłkę w zeszłym tygodniu EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować