Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP przesuwa o dwie godziny aktywację Wiedźmina 2 w wersji Premium, ale chyba nie chce się do tego przyznać

90 postów w tym temacie

Jak zobaczyłem tą stronkę to nie mogłem się powstrzymać od śmiechu :D
Tak btw. od razu trzeba było stronę o tym robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 14:11, Laid_back napisał:

Wyłącznie empik, inne sklepy najwcześniej wczoraj - cóż nie można mieć wszystkiego, my
mieliśmy wysyłkę w zeszłym tygodniu EK

Ale jednak Empik dał radę. Moglibyście wysyłać nawet relikwie papieskie w zeszłym tygodniu zamówiłem preorder żeby dostać EP, żeby móc zagrać odpowiednio wcześnie. Lejecie na klientów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2011 o 14:11, Laid_back napisał:


Wyłącznie empik, inne sklepy najwcześniej wczoraj - cóż nie można mieć wszystkiego, my
mieliśmy wysyłkę w zeszłym tygodniu EK



A czy ja kiedyś dostanę EP Wiedźmina 2???Mieszkam na Mazowszu.Kurier chyba miał wypadek i samochód z moją paczką wybuchł, bo czekam na ten "pre-order" już 2 dni.Przecież miałem go dostać 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 14:50, frnq napisał:

Ale jednak Empik dał radę. Moglibyście wysyłać nawet relikwie papieskie w zeszłym tygodniu
zamówiłem preorder żeby dostać EP, żeby móc zagrać odpowiednio wcześnie. Lejecie na klientów
i tyle.


To nie jest tylko "dał radę", nie wszystko możemy. Na nikogo "nie lejemy", jeśli ktoś powinien dostać przesyłkę, a tak się nie stało (z naszej winy, kuriera czy punktu odbioru) - serdecznie przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:33, matis9988 napisał:

A czy ja kiedyś dostanę EP Wiedźmina 2???Mieszkam na Mazowszu.Kurier chyba miał wypadek
i samochód z moją paczką wybuchł, bo czekam na ten "pre-order" już 2 dni.Przecież miałem
go dostać 16.


Ja tego nie potrafię przewidzieć, zgłoś się proszę do Działu Obsługi Klienta- napisz czy zadzwoń, są lepiej poinformowania o statusie wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:44, Laid_back napisał:

To nie jest tylko "dał radę", nie wszystko możemy. Na nikogo "nie lejemy", jeśli ktoś
powinien dostać przesyłkę, a tak się nie stało (z naszej winy, kuriera czy punktu odbioru)
- serdecznie przepraszamy.

Gratuluję, pierwsze przepraszam związane z późną wysyłką preorderu. Jakby empik nie wysłał to nie miałbym pretensji. Ale jesteście sklepem na który przekierowuje oficjalna strona wiedźmina 2 i informowaliście w FAQ, że prawdopodobnie wyślecie premium 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:53, frnq napisał:

Gratuluję, pierwsze przepraszam związane z późną wysyłką preorderu. Jakby empik nie wysłał
to nie miałbym pretensji. Ale jesteście sklepem na który przekierowuje oficjalna strona
wiedźmina 2 i informowaliście w FAQ, że prawdopodobnie wyślecie premium 13.


Problem w tym, ze sklep gram.pl dostal egzemplarze gry od wydawcy dopiero w poniedzialek z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:23, Laid_back napisał:

Powinieneś się kontaktować z DOKiem, jeśli chcesz znać szczegóły - możesz zadzwonić albo
napisać


Mam dokładnie taki sam problem jak kolega powyżej i pewnie jak wielu innych. Problem w tym że nie idzie się skontaktować z DOKiem;-)

Czyli dupa blada bo niby kurierzy jeżdżą do 18-tej, ale ja jeszcze w moim życiu nie widziałem ani jednego po 17-tej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 00:06, The_Hammerburst napisał:

A ja tobie współczuję takiego hiperpoprawnego stylu pisania, uznawanego za frajerski
przez większość z tych, którzy napalili się na premierę i czekali w nocy. Najpier dostosuj
treść do odbiorców.


Sir, yes sir!

Dnia 17.05.2011 o 00:06, The_Hammerburst napisał:

Albo lepiej zmień forum.


Ok, nie będę Ci przeszkadzał, Panie.

L33T -> kolejne słowo klucz - energy drink. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 17:06, Wojman napisał:

Problem w tym, ze sklep gram.pl dostal egzemplarze gry od wydawcy dopiero w poniedzialek
z tego co wiem.


Nie twierdze ze zrobili to zlosliwie. Po prostu:
1. gram scisle wspolpracuje z CDP i dziwi mnie to ze "nie dostali" gier, tym bardziej ze Akne gdzies wspominala o "braku zgody na wysylke" wiec jednak moze gry mieli?
2. Empik dal rade wyslac w pt, nie wydaje mi sie ze CDP zgodzil sie dla jednego sklepu a dla drugiego nie
3. za odpowiednia oplata kurierzy wzieliby przesylki w weekend wiec mozna byloby to jeszcze zrobic tak ze gry bylyby na pon.
4. nikt (prawie) nie przeprosil klientow za fuck-up i to mnie najbardziej boli. nawet "przepraszamy nie zalatwilismy z CDP"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować