• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_7376910631ff20bf34153d9cd328ced6588d93ce20f05f8fbd4ab2652b3768f6

Wiedźmin 2 problem z DLC Kurtka Niebieskich Pasów

Pytanie

Jestem szczęśliwym posiadaczem EK Wiedźmina 2.Mój problem polega na tym że nie mogę dostać kodu na DLC z kurtką.Powinienem mieć kod w szczegółach zamówienia ale nigdzie go tam znaleźć nie mogę proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.05.2011 o 20:21, Heede_Gree napisał:

Jestem szczęśliwym posiadaczem EK Wiedźmina 2.Mój problem polega na tym że nie mogę dostać
kodu na DLC z kurtką.Powinienem mieć kod w szczegółach zamówienia ale nigdzie go tam
znaleźć nie mogę proszę o pomoc.


Potwierdzam, mam to samo. Czy ktoś już wpadł na pomysł, jak temu zaradzić? Czy komuś odpisała pomoc techniczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dokładnie mam to samo nowy wiedźmin działa, więc chciałem ściągnąć DLC do kolekcjonerki wchodzę w szczegóły zamówienia i nie ma przycisku pobierz kody, który jeszcze w niedziele był, lecz pobierał plik bez kodów. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2011 o 22:54, Wojman napisał:

Jak rozumiem byla platnosc przy odbiorze? W takim przypadku trzeba poczekac od 1 do 5
dni roboczych na zaksiegowanie wplaty. Zalecam kontakt z Dzialem Obslugi Klienta: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4


To jeszcze wytlumacz prosze.. jakim cudem dzis rano miałem link, a wieczorem juz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam jeszcze dziwniejszy problem, kod dostalem, wpisalem, pobralem i zainstalowalem dlc, ale w grze nie ma. w katalogach gry i dokumenty/witcher2 sa plikiroche_jacket.dlc i inne ale w ekwipunku nie ma ;/ po przejsciu prologu rowniez nie dostalem dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 16.05.2011 o 23:57, Muntrill napisał:


To jeszcze wytlumacz prosze.. jakim cudem dzis rano miałem link, a wieczorem juz nie??

Były poroblemy z DLC, więc może osobom z "pobraniami" zawieśli dystrybucję do czasu wyjaśnienia sprawy.
Też miałem taką sytuację....wczoraj napisałem do gramu i rano kody już czekały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.05.2011 o 00:02, voytas92 napisał:

ja mam jeszcze dziwniejszy problem, kod dostalem, wpisalem, pobralem i zainstalowalem
dlc, ale w grze nie ma. w katalogach gry i dokumenty/witcher2 sa plikiroche_jacket.dlc
i inne ale w ekwipunku nie ma ;/ po przejsciu prologu rowniez nie dostalem dziwne...



Widać nie jesteś sam mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra problem z kodami na dlc został rozwiązany,pozostaje problem z odnalezieniem kurtki.Ściągnołem,zainstalowałem a kurtki w grze nie ma tak jak i innych dlc :/ Proszę o pomoc ;/

Tak btw. to czekam na patcha bo optymalizacja gry ostro nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dorzucę coś od siebie: w launcherze przypadkowo nacisnąłem ściągnięcie polskiego pliku językowego. Da się jakoś to zatrzymać, albo wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.05.2011 o 23:29, maniekk napisał:

Dorzucę coś od siebie: w launcherze przypadkowo nacisnąłem ściągnięcie polskiego pliku
językowego. Da się jakoś to zatrzymać, albo wyłączyć?


Głupia sprawa miałem tak samo ale plik nie chciał sie pobrać , u mnie wystarczyło wyłączyć launcher i po sprawie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam ten sam problem z brakiem tej kurtki a przy okazji powinien być wpis dotyczący zlecenia na trolla w dzienniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2011 o 01:56, Hacket napisał:

mam ten sam problem z brakiem tej kurtki a przy okazji powinien być wpis dotyczący zlecenia
na trolla w dzienniku ?


Zlecenie na trolla trzeba wziac z tablicy ogloszen przed karczma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2011 o 03:24, Wojman napisał:

Zlecenie na trolla trzeba wziac z tablicy ogloszen przed karczma.


Zabrałem ale przed zainstalowaniem kurtki i kupca jednego jak i drugiego ni widu ni słychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam tak samo, zadanie na Trolla wziąłem, ale nie ma żadnego wpisu w dzienniku. Kurtkę pobrałem zainstalowałem, ale nie ma jej w ekwipunku. Strasznie żałuje, że kupiłem EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

DLA WSZYSTKICH co nie chodzi znalazłem sposób aby działało gdy zainstalujecie dlc musicie jeszcze raz załogować się na konto z register.exe i wpisać ten kod SECUROM DUŻYMI LITERAMI zatwierdzi i w grze pokażą się wszystkie dlc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2011 o 11:52, Hacket napisał:

DLA WSZYSTKICH co nie chodzi znalazłem sposób aby działało gdy zainstalujecie dlc musicie
jeszcze raz załogować się na konto z register.exe i wpisać ten kod SECUROM DUŻYMI LITERAMI
zatwierdzi i w grze pokażą się wszystkie dlc ;]



Zaraz sprawdzę dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,

Mam Edycję Kolekcjonerską Wiedzmina i mam następujący problem z DLC.
Kody na kupca, kurtke niebieskich pasow, alchemika i dodatkową przygodę z trollem gra rozpoznała bez problemu ale już z ich zainstalowaniem nie jest tak łatwo.

Mianowicie dlc przygody z trolem pobrało mi się bez problemu, plik o nazwie troll.dlc o wielkosci ponad 7mb zapisal i zainstalował mi sie na dysku, tak więc ok.

Gorzej z pozostałymi trzema dlc, ponieważ gra pokazała mi, że sie pobrały, następnie niby je zainstalowałem ale jak wszedłem w folder "downloads" to plik zestawu alchemika o nazwie "alchemy_suit.dlc" zajmuje 1KB (jeden kilobajt), 2 pozostałe czyli kurtka niebieskich pasów (plik o nazwie roche_jacket.dlc) i kupiec (merchant.dlc) także zajmują 1 KB (jeden kilobajt), czyli napewno poprawnie się nie zainstalowały.

Teraz mam prośbę do was kochani wiedźmino-maniacy, czy ktoś moglby przeslac mi te pliki w poprawnej formie i wielkosci (kazdy z nich zajmuje okolo 6-7mb) na moj adres email (moj email: kermi44@wp.pl) lub umiescic gdzies do pobrania?. Z gory bardzo dziekuję.

A moze macie jakis sposob na rozwiazanie mojego problemu?
Czy w ogole komus te DLC z Edycji kolekcjonerskiej działaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować