Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - data premiery wersji demo

17 postów w tym temacie

Zastanawia mnie, czy ściągnięcie dema gry z torrentów jest nielegalne. Swoją drogą dziwi mnie ten ruch, ale widocznie mają powód żeby tak robić. Może gdzieś tam jest ukryty geniusz tego posunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdura. Demo ma chyba zachęcić do kupna gry, a nie dać możliwość wcześniejszego pogrania tym, którzy już ją kupili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 10:48, R3nO napisał:

Zastanawia mnie, czy ściągnięcie dema gry z torrentów jest nielegalne. Swoją drogą dziwi
mnie ten ruch, ale widocznie mają powód żeby tak robić. Może gdzieś tam jest ukryty geniusz
tego posunięcia.


Według tego posunięcia- myślę że byłoby... Bo jednak musiałeś kupić GOTY Borderlands żeby zagrać w to demko. Jeżeli nie będzie ogólnodostępne w sieci to jakbyś pociągnął z torrentów to pewnie miałbyś tego problemu, bo jest to naprawdę darmowe. Ale to jest moje myślenie.

Co do tematu: nie dziwi mnie to posunięcie, dostaną demo ci, który kupili GOTY zagrają w DNF i będą wiedzieli na co czeka reszta. Ale nie mogę się już doczekać pełnej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 11:22, Muradin_07 napisał:

Według tego posunięcia- myślę że byłoby... Bo jednak musiałeś kupić GOTY Borderlands
żeby zagrać w to demko. Jeżeli nie będzie ogólnodostępne w sieci to jakbyś pociągnął
z torrentów to pewnie miałbyś tego problemu, bo jest to naprawdę darmowe. Ale to jest
moje myślenie.


Niby tak, ale co jak po ściągnięciu i zagraniu dostałbym takiego hype''u, że bym zdecydował się na szybki pre-order? W końcu akurat nowy miesiąc, jest kasa, to zawsze szansa jest ^^

Ale i tak stawiam, że demo będzie ogólnodostępne po premierze :P Nie opłacałoby im się robić dema dla tych kilkunastu pre-orderów więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem nie miało być tak, że osoby, które zakupiły DNF lub Borderlands GOTY otrzymają _wcześniejszy_ dostęp do dema? Takie rozwiązanie jeszcze bym był skłonny przyjąć do wiadomości. Gorzej jeśli faktycznie demo będzie ekskluzywne dla preorderowców, ale jakoś w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 11:38, R3nO napisał:

Ale i tak stawiam, że demo będzie ogólnodostępne po premierze :P Nie opłacałoby im się
robić dema dla tych kilkunastu pre-orderów więcej.


Albo zrobią jak z CoD''em na przykład... że będzie sporo po premierze... albo też właśnie nie wypuszczą dema i ludzie będą brać w ciemno bez testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to idiotycznie to rozegrali. Ci co i tak już zamówili pograją sobie kilka dni wcześniej w demo, a ci, którzy się wahają mają kupować w ciemno? Ja na pewno sobie podaruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 10:51, Pajonk78 napisał:

Posiadam Borderlands GOTY ze Steam: czy ta wersja również będzie pozwalała na zassanie
dema?

Ja mam pudełkową, i chyba nie - jeśli nie dostałeś kodu aktywacyjnego do klubu Duke''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żal, ale mi to zachęta... i tak muszę ryzykować czy kupić czy nie kupić gry..., taką reklamą Gearbox w Europie daleko nie zajdzie :P i piractwo się poszerzy jeszcze bardziej dzięki takiej lipnej reklamie..., bo wątpię że w jeszcze biedniejszych krajach ludzie będą w ciemno kupować grę która i tak już po tylu latach tworzenia jej nie jest nadal zbyt zachwycająca..., chociaż by dla tego że kolejna gra jest z krótką kampanią i mało interesującym Multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bordelands GOTY musicie kliknąć PPM na grę w Steam, i w któryś z tamtych opcji (właściwości albo DLC, nie wiem, bo nie mam GOTY, a kod mam z Pre-Order gram.pl) i tam powinno pisać wasz kod :)
Czytałem o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Demo gry Duke Nukem Forever zostanie wydane 3 czerwca i będą je mogli pobrać gracze, którzy zdecydowali się złożyć zamówienie przedpremierowe na produkcję studia 3D Realms Gearbox Software lub też mają w swojej kolekcji Borderlands Game of the Year Edition (dostęp do Duke Nukem First Access Club). " HAHAHAHA jaja sobie robią. Przed zakupem chciałbym zobaczyć co za parodie zrobili a tu trzeba zamówić by pograć w demo
hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dają dostępu do Duke Nukem First Access Club na empiku... Mam nadzieję, że cenega przygotuje na dzień dziecka dla wszystkich z kompanii graczy promocję, że wszystkie gry tańsze o 40% ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nie powinno nazywać demo tylko wstęp do gry i być np. 3ma pierwszymi poziomami ...

Ludzie którzy kupili pełną wersje dostają kawałek gry aby już mogli pograć w czasie oczekiwania na swoją grę... Ja to tak rozumiem ?!

Ale jeżeli jest to zwykłe demo z jakimś tam poziomem x5 w grze i dostępne tylko dla kupujących pełniki to raczej jest to cwaniactwo aby była odzywka na piratów ... no co przecież było demo gry ...

Pozdrawiam wszystkich którzy oleją te grę w tym momencie i poczekają jak na alledrogo będzie za 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować