Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twój komputer spełnia wymagania, ale Wiedźmin 2 działa bardzo wolno? Mamy rozwiązanie!

179 postów w tym temacie

Pewnei ci się launcher zbugował i nie odpalił.
U mnie z tym plikiem działa normalnie, startuje, łączy się z serwerem [cód bo cały dzien serwer zwieszał xD] i normalnie działają wszystkie opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 22:05, Pietro87 napisał:

Ciekaw jestem jak to jest z resztą integralnych plików gry z wersją z GOG''a, tzn czy
pełna instalka W2 z GOGa jeszcze bardziej by poprawiła działanie gry.


UWAGA!
Już zostałem zgaszony:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=7379

Więc może to jednak nie taki dobry pomysł;/
Tylko dlaczego qrwa podmiana jednego durnego pliku robi taką zmianę? Co nagrzebali w naszej wersji że tak ssie? Czyżby zabezpieczenia?;/
Chcę wersję z GOGu ;P

PS. Nie dziękujcie mi za upload bo to nie ja go umieściłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod prośbą o podpięcie linku! U mnie wszystko działa. Na ultra pogram w miarę płynnie, ale jestem nauczony, że musi to być 100% płynność więc włączę średnie ;)

P.S.
"Cód" piszemy przez "u" ;]

EDIT: @Stfforex - no to wracamy do poprzedniego exe'a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to CDP powinien w ramach rekompensaty udostępnić nam wersję z GOGu za friko [tzn posiadaczom EK]
Ewentualnie można by ją zassać na piracie, ale na litość boga czemu znów uczciwi użytkownicy maja zasysać soft po piracku, żeby cieszyć się gra do chu..steczki jasnej =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz myślę o tej scenie, w której

Spoiler

ginie Foltest i zachodzę w głowę jak ten zabójca poderżnął mu gardło przez kolczugę. Myślałem o wersji, w której wbija mu pomiędzy oczka tejże kolczugi ten sztylet, ale raz, że jest on zbyt szeroki, a dwa, że krew chlusnęła dokładnie jak przy poderżnięciu gardła. Więc jeszcze raz się pytam - jak można było poderżnąć gardło komuś, kto na całej szyi aż po brodę ma kolczugę? :P



EDIT: Aj, tak to jest jak się dwie zakładki otwarte ma... Nie ten temat, miało być w ogólnym o Wieśku 2, przepraszam za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 21:59, gracz_155 napisał:

> ja tam nie wiem, ale mnie chodzi na wysokich niemaże idealnie, a komp mam taki sobie

> duo 2,7 ramu 2 GB i geforce 9600 512 mb
Jakim sposobem ?!?! Sprzęt mam taki sam ( prawie ) i 20 fps na minimalnych.


no własnie nie wiem, mało tego, dysk nie formatowany juz ponad rok, gier w cholere poinstalowanych, a widedźmin smiga aż miło....tez się zdziwiłem, bo naczytałem sie tu opinii że muli, że tnie itp. miałem nawet ochote zaczekac na wersję xboxową ale nie wytrzymałem kupiłem zainstalowałem i smiga :)
jestem w lekkim szoku bo wcześniej grałem w Homefront i mi ręce opadały nad optymalizacją tej gierki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowym użytkownikiem i prosze was o pomoc kupiłem Wiedźmina II w Polskiej edycji i teraz prosze was o pomoc ponieważ jak pisze w artykule gra jak sprawdzałem pokazuje mi na minimalnych wymaganiach :
niekiedy 11 , ale często poniżej 10 FPS co zrobić panowie oto dane mojego laptopa :

Procesor :

AMD Athlon II Dual-Core Mobile P340

(2x2,20GHz, System Bus Speed 3200MHz, L2 Cache 1MB)

!! DWA RDZENIE !!
64-bit / 45nm

Grafika :

ATI MOBILITY RADEON HD 6650 1024MB DDR3 Własnej Pamięci !!
w trybie Hyper Memory do 2303MB + DIRECTX 11

RAM

4096 MB DDR3

Dysk

500 gb

Laptop Acer 5552G

prosze pomurzcie mi błagam was wiem że ten komputer to nie jest jakiś tytan ale moim zdaniem powinien wyciągnąc minimum 15-20 FPS co mam zrobić ponieważ w artykule pisze ze sterowniki są pod nvidia a ja mam ATI prosze o wasze opinie pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak późno odpisuję.
Stwierdziłem że jak mam wymienić to musi mi się opłacać to, więc mogę wydać więcej...
Czy Radeon 5770 jest lepszym wyborem?(oczywiście 1GB, DDR5) Ostatecznie GeForce GTS450 ale one chyba gryzą się czasami z procesorami dwurdzeniowymi.
Będzie wtedy znaczniejszy skok w wydajności? Bo zaczynam odczuwać boleści mojej karty nawet na średnich w wiedźminie2 w mieście lub przy wczytywaniu tekstur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 19:14, Przemkoj napisał:

ciach


A mógłbyś podać dokładnie jaki obecnie masz sprzęt i ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na modernizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 19:14, Przemkoj napisał:

ciach


Ok już sobie znalazłem jaki masz komp. Pomijać fakt marnego zasilacza zastanów się czy nie warto sprzedać procka i kupić jakiegoś nawet najtańszego quad-a. Za E8200 dostaniesz ok. 200 zł a za 400 powinieneś dostać już Q8400. I do tego kartę GeForce GTX465 lub GTX470 za ok 500-600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kupiłem nowego lapka DELL XPS L502X i7-2630QM (procesor: Intel® Core™ i7; wielkość pamięci RAM: 6 GB; przekątna ekranu LCD: 15.6 cali; nominalna rozdzielczość LCD: 1366 x 768 pikseli; pojemność dysku twardego: 640 GB; napęd optyczny: DVD+/-RW DL; zainstalowany system operacyjny: Windows 7 Home Premium; waga: 2.7 kg; dedykowana grafika: tak; Core i7-2630QM | LCD: 15.6" | nVidia GT 540M | RAM: 6GB | HDD: 640GB | Windows 7 HP 64bit)
Na tym sprzęcie powinien wiesiek pójść na ultra ustawieniach a gdy takowe ustawię gra się tnie. Wyłączyłem ubersampling i zainstalowałem nowe sterowniki graficzne. Później odinstalowałem nVidia 3D Vision.
Co jeszcze mógłbym zrobić żeby gra chodziła płynnie na ultra ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 14:34, Radovan napisał:

> To jest albo taka zdupczona mechanika gry, albo nienaprawiony od pre-bety memmory
leak
> =) [a wyglada to na mem leak]
>
> Ta gra wymaga solidnych patchy.
> Bo skoro mi na E8400 i GTXie 260 chodzi na low fatalnie a na high w 30-60 fps bez
przycinek
> to coś tu jest bardzo nie teges =) [nie żebym ja akurat narzekal, ale bez jaj co
mają
> powiedziec ci co spełniają minimalne i chcieli na obiecanym minimum pograc a się
nie
> da bo to minimum zarzyna mocniej jak wysokie ?]
>

Własnie włączyłem sobie high i w tym samym miejscu 22-23 fpsy. Oczywiście po pograniu
trochę znowu drop do kilkunastu klatek, ech chyba jednak żeby nie psuć sobie zabawy poczekam
na jakiegoś patcha :<

Laptopowe karty graficzne nie są optymalizowane do gier więc albo stacjonarny albo laptop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2013 o 15:08, diabolo20 napisał:

Laptopowe karty graficzne nie są optymalizowane do gier więc albo stacjonarny albo laptop


Archeolog - patrz na daty postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować