Zaloguj się, aby obserwować  
Hoplita

Submarine Titans

20 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2005 o 21:16, Vel Grozny napisał:

Dziwne, mi na 400 Mhz, 64 MB Ramu chodziła dobrze, choć często pwodowała BSOD''a.
Jeśli masz Win XP, spróbuj trybu zgodności.


Nie ma win 98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 22:55, Sarafan_Knight napisał:

A wiecie może czy można jeszcze gdzieś tą grę kupić?

Możesz spróbować szczęścia grzebiąc w koszu z grami w jakimś markecie - z tego, co pamiętam, to gra ukazała się w jakiejś serii za 10 zł, ale o graniu przez neta w tę edycję można zapomnieć - wszystkie egzemplarze mają ten sam CD-Key :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 22:55, Sarafan_Knight napisał:

A wiecie może czy można jeszcze gdzieś tą grę kupić?


Ja żem to kupił parę lat temu za 6.99 w bombowej serii (lemona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 14:47, Hoplita napisał:

Ja żem to kupił parę lat temu za 6.99 w bombowej serii (lemona)

Ja dałem 5 dych i mam śliczne pudełeczko. Fajnie się grało, nie powiem, ale dość niestabilnie (choć to mogła być wina kompa - strasznie go traktowałem :) i bardzo przeszkadzała "polonizacja" by Coda. Bleh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>do czego służy rozpraszacz

Nie wiem czy dobrze pamiętam bo grałem w to baaaaardzo dawno temu ale rozpraszacz (to chyba taki budynek)
:P służy do tego aby gostek nie teleportował Ci swojej armi prosto w sam środek Twojej bazy. Jak mówie źle to prosze mnie poprawić.

Z kąd można ściągnąć tą gierkę?? (legalnie oczywiscie :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem w ST:
Przy ustawianiu właściwości bitwy przy każdym wrogu/sojuszniku ustawia się jego poziom. Jedak u mnie tylko w pierwszym graczu można ustawić poziomy 0, 1 i 2. W następnych można ustawić jedynie 0 i 2 (najsłabszy i najsilniejszy). Czy to jakiś błąd? Można coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 08:27, Hoplita napisał:

Dobra, mniejsza z tym. Mam inne pytanie: Czy przejęta stacje mocy może coś dać białym rekinom. Początkowo jest ona u czarnych
ośmiornic


Z tego, co pamiętam, to przejęcie dowolnego budynku wrogiej frakcji (dotyczy tylko Rekimów i Ośmiornic) daje na pewien czas dostęp do jej drzewa wynalazków (ale mogę się mylić, w ST grałem, jak dali go w ŚGK, czyli dość dawno). Możesz mi odświeżyć pamięć ;) i napisać, co ta stacja mocy robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 14:16, Blackhand napisał:

Z tego, co pamiętam, to przejęcie dowolnego budynku wrogiej frakcji (dotyczy tylko Rekimów
i Ośmiornic) daje na pewien czas dostęp do jej drzewa wynalazków (ale mogę się mylić, w ST grałem, jak dali go w ŚGK, czyli
dość dawno). Możesz mi odświeżyć pamięć ;) i napisać, co ta stacja mocy robi?


Chodzi oto, że przejołem wrogą technologię i jako białe rekiny sam mogę budować stacje mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest czasem misja w kampanii Białych Rekinów? Jeśli tak, to powiem Ci jedno - ona jest nieźle zabugowana. Ale po kolei :). W tym budynku (niestety, nie pamiętam jego nazwy), w którym możesz kupować i sprzedawać surowce jest opcja utworzenia kontenera - po jej wybraniu i wskazaniu rodzaju i ilości surowca zostanie utworzony kontener ("wypłynie" z budynku). Trzeba go załadować na Repłódź (o ile pamiętam, to służy do tego odpowiednia komenda w panelu sterowania jednostkami) i wysłać w miejsce na mapie, które było podane w odprawie (o ile dobrze pamiętam, "północno-wschodnia" krawędź mapy). A teraz o bugach - wygląda na to, że gra sprawdza nie tylko ilość wysłanego surowca ale też liczbę łodzi z kontenerami - gdy grałem w tą misję, miotałem się jak wściekły, bo wysłałem ich za mało (wpadłem na to metodą prób i błędów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem demo tej gry i chciałem ją odpalić ale już podczas instalowania wyskoczył mi jakiś błąd ale niby all się zainstalowało ok to lecę dalej odpalam grę i wyskakuje mi error ze nie jest zarejestrowana czy coś takiego ;s pobawiłem się trochę stconfig.exe i teraz wyskakuje mi błąd "Internal error" ktoś wie czy da się jakoś to ominąć i włączyć tą grę ?? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować