Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zajawka – jak Wiedźmin 2 opuszczał nasz magazyn?

61 postów w tym temacie

Załamałem się. Nigdy na gram.pl się tak nie zawiodłem. Zamówiłem w PRE - ORDERZE ponad tydzień wcześniej na odbiór osobisty w salonie sferis. I co? NIC nie doszło do teraz. Cały czas czekam. To chyba moje ostatnie zamówienie w tym sklepie. Kompletne olanie tematu. Złość mnie ściska. Oby doszło do końca tego dnia. Zawsze były do odbioru parę dni przed premierą, lub NAJPÓŹNIEJ w dzień premiery.


To samo widzę u innych. Pozdrawiam i współczuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry materiał :)) Nie potrafiłem sobie dokładnie wyobrazić jak to wszystko działa.
A Krzysiek ma naprawdę świetny głos - przyjemnie się Ciebie słucha.
Oby więcej takich materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja i kumpel mamy problemy z zarejestrowaniem gry?Zamówiliśmy w 3 osoby z gram pl wieśka i jedna osoba odpaliła, a u mnie i kolegi zima.Niprawidłowy kod aktywacyjny.I to jest już po ściągnięciu secu roma do którego trzeba było podać klucz aktywacyjny.Ma ktoś jeszcze tak samo czy to że w CDPR telefony na pomocy technicznej są zajęte jest powodem czegoś innego, a tylko ja trafiłem na bubel?Wkurwia mnie jak nie wiem ta sytuacja.Zachciało się polaczkom walki z piractwem ;/, która jak zwykle dotyka tych uczciwych.Co ciekawe nie mogę ani aktywować gry ani zrejestrować jej na witcher.com z lunchera.Ciągle to samo-niepoprawny serial;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że w FAQ jest napisane że wysyłka nastąpi nie później niż 16.05.2011 z dostawą nie później niż w dniu 17.05.2011.
A później że raczej wyślą 13.05.2011 z dostawą na 16.05.2011 (Tak, tak moglibyście zrobić ;-))
Gdyby tak było to już bym raczej dostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w waszych punktach odbioru ale w sferisie w Krakowie mają problem z wysyłaniem smsów- wysłanie jednego trwa ponad minutę. Podszedłem ponieważ byłem w pobliżu i okazało się, że część gier już jest ale nie nadążają wysyłać sms-y. Wysłali mi przy mnie i odebrałem grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wysłali mi przy mnie i odebrałem
> grę.

To trochę głupie. Mogliby ci wtedy dać bez wysyłania skoro tam byłeś...
BTW: przed 16 dostałem swój egzemplarz i teraz instaluję... Mam nadzieję że nie będzie żadnych, dodatkowych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ileż można czekać. W zamówieniach piszę że wczoraj wysłano a w szczegółach paczki że oczekuje na wysłanie i spakowanie. Co jest grane? Kidy dostanę gre? Co to za pre-order który dochodzi 2 dni po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:15, Sanders-sama napisał:

>Wysłali mi przy mnie i odebrałem
> grę.

To trochę głupie. Mogliby ci wtedy dać bez wysyłania skoro tam byłeś...
BTW: przed 16 dostałem swój egzemplarz i teraz instaluję... Mam nadzieję że nie będzie
żadnych, dodatkowych problemów.


może nie wiedzieli, że to on, albo wysłali akurat jak wszedł?

ja dopiero o 15 dostałem maila, że wysłali...
... a kurier był już o 14:P co ciekawe 1,5h znowu widziałem go na mojej ulicy

także to, że dopiero dzisiaj dostajecie info o wysłaniu (albo w ogóle nie dostaliście) to nic strasznego, radzę sprawdzić w UPS gdzie jest paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:15, Sanders-sama napisał:

To trochę głupie. Mogliby ci wtedy dać bez wysyłania skoro tam byłeś...
BTW: przed 16 dostałem swój egzemplarz i teraz instaluję... Mam nadzieję że nie będzie
żadnych, dodatkowych problemów.


Wysłali przy mnie bo musieli wklepać do systemu kod który dostanę w smsie. A skoro wcześniej smsa nie wysłali to musieli go wysłać przy mnie żeby mi wydać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie wszyscy rozumieją ideę pre-orderów. Pre-order nie gwarantuje otrzymania towaru przed premierą. Pre-order to zaklepanie egzemplarza popularnego towaru dla siebie, tak by mieć pewność, że gdy już się ukaże, dla was tego egzemplarza nie zabraknie. Czasem sprzedawca może rozsyłać wcześniej towar, ale nie jest to regułą.
Pytanie w takim razie po co pre-orderować towar o tak dużej podaży jak gry komputerowe? Limitowane kolekcjonerki oczywiście jest sens, ale zwykłe edycje? Bardziej to wygląda jakby sprzedawca zaklepywał sobie klienta oferując dodatkowe pierdółki DLC.
Po moich doświadczeniach z pre-orderami z przeszłości, wolę jednak w dzień premiery iść do sklepu. Nie ma tego stresu "czy zdążą wysłać na premierę?!","czemu kurier nie dzwoni?!", "czemu muszę czekać na swój egzemplarz, skoro mogłem pójść z samego rana do empiku i już grać?! ;(" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie najlepsze jest to, że gra od 8 godzin jest w sklepie ale ja nie mogę odebrać bo nie dostałem pinu!! Trzeba było kupić w cerfie. Nie dość, że już bym grał to jeszcze taniej by wyszło. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się mieszka w dziurze na zadupiu i do najbliższego sensownego sklepu ma kilkanaście/kilkadziesiąt kilometrów, to preordery zwykłych edycji mają jeszcze jakiś sens. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:29, Astropath napisał:

Widzę, że nie wszyscy rozumieją ideę pre-orderów. Pre-order nie gwarantuje otrzymania
towaru przed premierą. Pre-order to zaklepanie egzemplarza popularnego towaru dla siebie,
tak by mieć pewność, że gdy już się ukaże, dla was tego egzemplarza nie zabraknie. Czasem
sprzedawca może rozsyłać wcześniej towar, ale nie jest to regułą.
Pytanie w takim razie po co pre-orderować towar o tak dużej podaży jak gry komputerowe?
Limitowane kolekcjonerki oczywiście jest sens, ale zwykłe edycje? Bardziej to wygląda
jakby sprzedawca zaklepywał sobie klienta oferując dodatkowe pierdółki DLC.
Po moich doświadczeniach z pre-orderami z przeszłości, wolę jednak w dzień premiery iść
do sklepu. Nie ma tego stresu "czy zdążą wysłać na premierę?!","czemu kurier nie dzwoni?!",
"czemu muszę czekać na swój egzemplarz, skoro mogłem pójść z samego rana do empiku i
już grać?! ;(" :]


Może ja jeszcze jestem jakimś graczem starej daty, ale dla mnie preorder to zamówienie które gwarantuje, że będe się cieszył grą najwcześniej jak to możliwe - zwykle przed premierą lub w dniu premiery. To samo sugerował też gram.pl w FAQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:37, frnq napisał:

Może ja jeszcze jestem jakimś graczem starej daty

To powinieneś się już nauczyć, że ze spełnianiem takich zapewnień rożnie bywa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:40, Kadaj napisał:

To powinieneś się już nauczyć, że ze spełnianiem takich zapewnień rożnie bywa. ;p


Mnie już nawet średnio rusza to, że nie spełnili zapewnień.
Nawet średnio mnie rusza to, że dali znać o tym 12.05 więc cieżko było anulować zapłacone zamówienie i dostać kasę żeby zamówić gdzie indziej.
Ale to, że żaden konsul nie napisal, ani nie wysłali maila czy newsa: "Przepraszamy, dojebaliśmy z edycją premium zapominając, że też jesteście klientam i pamiętajcie, żeby nigdy nie robić u nas zakupów bo mamy was w dupiei" rusza mnie bardzo. Bo jak już ktoś kiedyś na tym forum napisał - jakbym spóźnił się z zapłatą za grę to bym jej nie dostał i nie byłoby że nie zdążyłem wysłać przelewu czy nie dostałem kasy od pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia ta numeracja. Mój numer EK to 56 i ponoć tylko pierwszy 1000 miał być numerowany. A tak nie jest. Widziałem w Sferisie EK z nr bodajże 6830 więc wszystkie są numerowane. O co chodzi z tym 1000? Nie czuję się jakoś wyróżniony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować