• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kresseleth

Wiedźmin 2 - niewłaściwy kod aktywacji

Pytanie

A więc dzisiaj kupiłem Wiedźmina 2 w MediaMarkcie. Wszystko się ładnie zainstalowało, ściągnęło te dwadzieścia pare megabajtów i jak chcę zarejestrować grę, to wyskakuje, że mam niewłaściwy kod aktywacji. Wszystkie kombinacje klucza próbowałem i bez względu na to czy dam 0,o,v,u to i tak dalej jest to samo.

20110517151428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam dokładnie ten sam problem. już z 10 razy próbowałem wklepać, dokładnie porównywałem, nawet posadziłem do kompa inną osobę, żeby ktoś rzucił "świeżym okiem" na kod i sam wpisał. niestety ciągle mam identyczny komunikat.
czasami mam wrażenie, że uczciwym piaskiem w oczy... prawie zawsze pojawiają się problemy z oryginalnymi grami, no co nie znaczy że zaprzestane kupować :) nie ma to jak zapach świeżo wydrukowanych instrukcji czy mapy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

u mnie sama rejestracja poszła pomyślnie. ale przy próbie odpalenia gry kiedy wpisuję kod securom wyrzuca bład. przy próbie rejestracji poprzez stronę securomu dostają wiadomość, iż taki klucz jest niewłaściwy. mam EP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no dobra ja zarejstrowałem. teraz jeszcze raz się zalogowałem, domyślnie w polu "klucz rejestracji elektronicznej CD Projekt" był już wpisany Klucz rejestracyjny secuROM... kliknąłem Zarejstruj i poszło, wcześniej wpisywałem oba i w obu przypadkach odmawiał... wychodzi na to że u mnie juz wszystko w porządku, z tym że klucza rejestracji nigdy nie użyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Obecnie rejestracja nie działa. Prowadzone są prace, które mają definitywnie rozwiązać wszystkie problemy z rejestracją, logowaniem i pobieraniem DLC.

Z drugiej strony warto zwrócić uwagę, że:
1. Klucze należy wprowadzać z myślnikami
2. Klucze należy wprowadzać wielkimi literami
3. Klucze nie zawierają ZER, a jedynie litery O
4. Należy upewnić się, iż nie wpisuje się błędnie 1 zamiast I oraz U zamiast V (i na odwrót)
5. Do rejestracji przez Launcher należy wykorzystać klucz SecuROM

W przypadku problemów z odczytaniem kluczy można skontaktować się z działem pomocy technicznej w celu ich weryfikacji - zostaną odnalezione w bazie i podana zostanie prawidłowa wersja (bez literówek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować