Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie zmiana chińskiego operatora World of Warcraft?

20 postów w tym temacie

Domek

Blizzard może rozważać rozwiązanie umowy z firmą The9, aktualnie zajmującą się dystrybucją i utrzymywaniem infrastruktury gry World of Warcraft w Chinach. Jednym z argumentów za taką decyzją byłoby z pewnością niezadowolenie fanów tego popularnego MMORPG-a ze świadczonych przez tę spółkę usług.

Przeczytaj cały tekst "Będzie zmiana chińskiego operatora World of Warcraft?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź nie strasz:) Ale wracając do tematu to faktycznie bida z WoW''em w Chinach:D Jak płacą to niech działa jako tako dobrze:D Wszędzie wyzysk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"World of Warcraft: The Burning Crusade - jeden z chyba najbardziej oczekiwanych dodatków w historii gier." 1 slysze :) ba.. az tak wiele o tym dodatku sie nie slyszy ani od graczy tez jakos nie slychac ze sie niecierpliwia dodatku:) wiec to chyba troche za duze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft: The Burning Crusade - jeden z chyba najbardziej oczekiwanych dodatków w historii gier.

Chłopaki, dzięki, zły dzień dzisiaj miałem, ale tym mnie rozśmieszyliście :D

PS. Nie uważam, że GWF jest bardziej wyczekiwany - po prostu wiele gier czekało na kontynuację i zapewne więcej graczy czekało na Tomb Raider 2, Mytha, Duke Nukem Forever(Never), Quake''a, Unreala, gry w świecie Star Wars czy inne klasyki, a nie na crapowatego WoWa, który nie wyróżnia sie od konkurencji(MMORPG) niczym oprócz popularnego Universum Warcrafta. Tylko nie zaczynajcie porównywać GW i WoWa, chciałem tylko pokazać bzdetność tego podpisu pod rysunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście... chiniole płacą... a tu lipa.... ale kto mugł się spodziewać, że w samych chinach będzie aż1,5 MLN graczy 0_o ludzie muszą być nadziani... cuż porzyjemy zobaczymy.... a jeśli chodzi o Burning Crusade to niejest dlamnie najbardziej oczekiwany dodatek... najbardziej oczekiwanym dodatkiem był "Noc Kruka" :D a zresztą w WoW mało gram opłacam se tylko na wakacje i jakieś dłuższe ferie :D Mam postać: Server: Burning Legion>Name: Verganel>Guild: "Zakon Elune"(chociaż niewiem czy mnie nie wywali gdyż długo nie grałem)>Alliance>Human>Warlock>48 lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promil, a nie procent. To 10 razy mniej.
Poza tym nie wystarczy byc "nadzianym", by grac w WoWa. Trzeba jeszcze miec ochote placic co miesiac za granie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejciu ale ten blizz sie przejal Chinami ale jak w Polsce jest taka jazda ze po 10k pingi to sie tym nie przejmuja . Wlasnie nie daje sie grac bo pingi po 3k a oni maja to w dupie i udaja ze sie chinami przejeli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 18:09, dark raziel napisał:

PS. Nie uważam, że GWF jest bardziej wyczekiwany - po prostu wiele gier czekało na kontynuację
i zapewne więcej graczy czekało na Tomb Raider 2, Mytha, Duke Nukem Forever(Never), Quake''a,
Unreala, gry w świecie Star Wars czy inne klasyki, a nie na crapowatego WoWa,

drogi fanboyu GW ;). troszke marnie u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem. oto czemu:
primo: wiekszosc z tych gier nie miala dodatku tylko kontynuacje w postaci nowej czesci.
secudno: zaden z prequelow gier ktore wymieniles nie sprzedal sie przed wtakim nakladzie jak wow. co dodjac do zestawienia fakt ze za wowa trzeba placic rocznie okolo 100 euro jest wynikiem tym bardziej godnym podziwiu
tertio: w newsie napisane jest "jeden z najbardziej oczekiwanych" a nie "najbardziej oczekiwany". ponadto mowa o czasie terazniejszym a nie wszechczasow wiec zestawianie gier starszych jest bezsensowne.

jesli znasz bardziej oczekiwany w tej chwili dodatek to prosze wymien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie GW, zdecydowanie bardziej wole WoW''a, gram w niego na codzień, ale nigdzie nie pisze o tym, ze GW:F to g***o, bo gralem w ta gre tylko raz i nie mam o niej zadnego pojecia.

Nie widze nic dziwnego w podpisie ;o . WoW:BC to aktualnie najbardziej bądź jeden z najbardziej wyczekiwanych dodatkow. Zmiescilby sie pewnie także w pierwszej 10 najbardziej wyczekiwanych dodatków w histori, a nawet jesli nie to i tak kolo 6,5-7 mln graczy bedzie na niego czekac.

Ale jak zawsze w takich newsach zaczynaja sie dyskusje o wyzszosci łyzki nad widelcem :< . Ale niektorzy nie lubia wow''a i musza sie podpisac, musza podkreslic, ze <tutaj tytul ich ulubionej gierki> bije wow''a na glowe :s. Bullshit w 9/10 przypadkow (czasem jakas konkretna wypowiedz i zgodna z prawda sie pojawia i chwała im ;[ ) A teraz zbierac wiaderka i do swojej piaskownicy plx, a my zostaniemy w naszej :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze by tak zakonczyc współpracę z Blizzard Europe? Bo nie wyobrażam sobie, żeby byli gorsi od Chińczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować