• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ticzo

Wiedźmin 2 DLC Problem [Rozwiązany]

Pytanie

Witam otóż jestem posiadaczem W2 EK i mam problem gdyż nie działają mi żadne z DLC''ów np. kurtka niebieskich pasów lub tajemniczy kupiec wpisałem kod pobrałem zainstalowałem no ale kurtki ani kupca nigdzie nie ma co robić? z góry thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Kupca zaraz poszukam a kurtki no niestety nie ma właśnie troche to mnie wkurza ale ponoć działa bo niektórzy mają ale nie wiem jak oni to zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2011 o 01:09, Ticzo napisał:

Kupca zaraz poszukam a kurtki no niestety nie ma właśnie troche to mnie wkurza ale ponoć
działa bo niektórzy mają ale nie wiem jak oni to zrobili


Nie znalazłem kupca nigdzie w całym Flotsam byłem a kurtki nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. Otóż jestem posiadaczem EK Wiedźmina i nie mogę znaleźć tych kodów na kupca i kurtkę. Czy moglibyście powiedzieć, gdzie się znajdują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zrobiłem tak:
1. wszedłem na swoje zamówienie - był tam odnośnik do pliku txt z kluczem
2. poprzez loader zarejestrowałem się na thewitcher.com
3. zalogowałem się na thewitcher.com po raz pierwszy i chciałem podać numer seryjny gry - nie udało się kilkanaście razy :)
4. zrestartowałem komputer, uruchomiłem loader
5. zalogowałem się na thewitcher.com - bez problemu wszedł numer seryjny
6. tak więc miałem aktywne konto
7. podałem kody do dlc kurtka i kupiec
8. przy każdym z trzech obecnych dlc (bo był jeszcze oczywiście troll) kliknąłem ładuj !!!
9. po załadowaniu się wszystkich dlc przy każdym z nich kliknąłem INSTALUJ (!!!!!)
10. dopiero teraz po załadowaniu gry zobaczyłem kurtkę niebieskich pasów, kupca gdzieś tam można spotkać zawsze.

Obecnie mam inny problem
Pojawiły się dodatkowo - jako dlc - polskie głosy oraz polskie napisy, nie wiem po co bo w grze już są;) - Myślałem, że to jakaś poprawka, więc kliknąłem ładuj - i tak od wczoraj głosy załadowały mi się już ze 4 razy (a to prawie 1Gb, więc każdy taki raz trwa u mnie blisko godzinę) i dalej chcą się ładować w kółko, a nie chcą się zainstalować - nic z tego nie rozumiem.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2011 o 13:46, Vermintide napisał:

Ja mam trochę inny problem. Jak anulować pobieranie DLC.
Chodzi mi o pakiet językowy PL.Za każdym razem gdy włączam Launcher plik pobiera się
od nowa.


U mnie anulowało się samo gdy wyłączyłem grę, wyłączyłem komputer i po jakimś czasie wszystko od nowa uruchomiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety. Wyłączenie launchera, restart komputera, a nawet usunięcie z folderu pobieranego pliku nic nie daje.
Ciągle pobiera się od nowa. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2011 o 22:29, Lucas01 napisał:

Ja mam problem z kodem z cdaction. Albo wypisuje że jest błędny albo nic się nie dzieje

Przed wczoraj była przerwa techniczna w CDP a od wczoraj juz wszystkie DLC działają uwierzcie mi działają bo mam je wszystkie ściągnięte kurtka kupiec kod z CDA oraz zadanie z trollem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Uważam że problem sam się rozwiązał zatem do zamknięcia a jeśli potrzebujecie informacji to po prostu wbijcie na forum CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2011 o 21:49, Vermintide napisał:

Niestety. Wyłączenie launchera, restart komputera, a nawet usunięcie z folderu pobieranego
pliku nic nie daje.
Ciągle pobiera się od nowa. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić ?

http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5664/brak_DLC
W ten sam sposób można rozwiązać problem z DLC który się zainstalował ale nie pojawia się w grze (Ticzo już rozwiązał ten problem ale podaję jakby ktoś inny natrafił na to samo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować