Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Radzimy jakie gry wybrać na PS3 i PSP w ramach programu "Welcome Back"

27 postów w tym temacie

Heh, skończy się na tym, że wezmę 2 razy LBP tylko na różne konsole, bo wybór niestety zbyt wielki nie jest. Pewnie jeszcze dojdzie do tego Killzone i inFamous :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:39, CatInABag napisał:

Heh, skończy się na tym, że wezmę 2 razy LBP tylko na różne konsole, bo wybór niestety
zbyt wielki nie jest. Pewnie jeszcze dojdzie do tego Killzone i inFamous :)


Właściwie to dobry pomysł. Szkoda tylko, że nie ma jakiegoś crossowego połączenia pomiędzy PSP i PS3. Ech, te zapowiedzi przy okazji startu pierwszego handhelda Sony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a co tu wybierać, wiadomo że każdy ma więcej niż jedno konto, i ściągnie wszystko. osobiście mam 15 bo więcej mi konsola nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy te gry na PSP są w polskiej wersji językowej, bo wydania pudełkowe akurat tych tytułów jak najbardziej (oprócz chyba Pursuit Force)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pin1o po jakiego generalizujesz pisząc każdy? Nie każdy, bo ja np. nie mam. Mam jedno konto ;). Po co więcej?

A sam się zastanawiam nad wipeoutem i Dead Nation jako drugi tytuł :( (pierwszy to LBP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry artykuł, przydał by się jeszcze o tym na co warto zwrócić uwagę przeglądając (gold''a) przez miesiąc, a tak poza to biorę lbp, iF i K:L, szkoda że nie dają nic posiadaczom PS2.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wezmę LBP. Pieniędzy na tą grę bym raczej nie wydał, ale za darmo grzech nie sprawdzić czym się wszyscy tak ekscytują. Drugi tytuł to chyba InFamous, bo reszta kompletnie mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 09:01, akakus napisał:

Po co więcej?


Bo amerykański PSS (o japońskim nie wspominając) posiadają znacznie więcej cyfrowego "towaru".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LBP i inFamous'' a (moim zdaniem najlepsze gry w zestawieniu). Nie grałam w trzy pozostałe i nie wiem którą wybrać. Jak ktoś w nie grał, to czy może mi doradzić którą grę z nich wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 09:34, Pep napisał:

Dobry artykuł, przydał by się jeszcze o tym na co warto zwrócić uwagę przeglądając (gold''a)


Całkowicie popieram, nigdy nie miałem tego golda/plusa, czy jak to tam zwał. Przydałby się jakiś artykuł mówiący jak to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 17:35, CatInABag napisał:

> Dobry artykuł, przydał by się jeszcze o tym na co warto zwrócić uwagę przeglądając
(gold''a)

Całkowicie popieram, nigdy nie miałem tego golda/plusa, czy jak to tam zwał. Przydałby
się jakiś artykuł mówiący jak to wykorzystać.


Jak tylko PlayStation Store wróci do życia przejrzymy ofertę i napiszemy Wam z jakich promocji warto skorzystać naszym zdaniem tak, by najlepiej spożytkować te 30 dni darmowego PlayStation Plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 17:04, niu_wiewiu napisał:

Ja mam LBP i inFamous'' a (moim zdaniem najlepsze gry w zestawieniu). Nie grałam w trzy
pozostałe i nie wiem którą wybrać. Jak ktoś w nie grał, to czy może mi doradzić którą
grę z nich wybrać?

JA bym ci poradził wziąść Dead Nation i Wipeout HD/fury

Edit: Ta część Racheta i Clanka to taka gierka na jedno posiedzenie. Taki jakby dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 09:30, marcin-malysza napisał:

> grę z nich wybrać?
JA bym ci poradził wziąść Dead Nation i Wipeout HD/fury

Też wezmę te dwie. Na elektroniczny zakup nigdy bym się nie zdecydował ( bez pudełka to nie po bożemu ;), a że dają za darmola? Nic tylko brać. Tym się różni granie na PC i konsoli Sony, że tu wszystko działa bez zarzutów, a jak nie działa, to są gratisy. A PC? Co druga gra nie chce działać, zawsze są z czymś kłopoty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować