Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Radzimy jakie gry wybrać na PS3 i PSP w ramach programu "Welcome Back"

27 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2011 o 10:15, MrMurdzi napisał:

mam pytanie.
Czy warto wybrać LBP w momencie gdy planuje zakup LBP 2?


LBP 2 oferuje dużo więcej niż jedynka, a do tego pozwala na rozgrywanie poziomów stworzonych przez graczy w pierwszej części. Według mnie zakup dwójki to rozsądna opcja, ale pamiętaj, że zawsze możesz pierwszą część pobrać za darmo i sprawdzić czy gra w ogóle Ci się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:49, Mejste napisał:

> mam pytanie.
> Czy warto wybrać LBP w momencie gdy planuje zakup LBP 2?

LBP 2 oferuje dużo więcej niż jedynka, a do tego pozwala na rozgrywanie poziomów stworzonych
przez graczy w pierwszej części. Według mnie zakup dwójki to rozsądna opcja, ale pamiętaj,
że zawsze możesz pierwszą część pobrać za darmo i sprawdzić czy gra w ogóle Ci się podoba
:)


Dzięki za odpowiedź :)
Grałem w demo 1 i stwierdzam ze gra jest warta kupna więc wybiorę zamiast LBP, Wipeout oraz dodatkowo InFamous :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 08:46, PiN1o napisał:

...a co tu wybierać, wiadomo że każdy ma więcej niż jedno konto, i ściągnie wszystko.
osobiście mam 15 bo więcej mi konsola nie pozwala.

Ja również mam tylko jedno konto. Po choinkę mi więcej? Po za tym, nie wiem czy pobierzesz wszystkie, bo SONY prawdopodobnie zablokuje możliwość ściągnięcia na jedną konsolę nie więcej niż tylko DWÓCH gier, nie ważne z jakich kont. Więc taki cwany to bym nie był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 10:22, Woo-Cash napisał:

Tym się różni granie na PC
i konsoli Sony, że tu wszystko działa bez zarzutów, a jak nie działa, to są gratisy.
A PC? Co druga gra nie chce działać, zawsze są z czymś kłopoty ;/


To mnie rozbawiłeś. Oczywiście, w końcu kilka starszych gier to wspaniała rekompensata za marny miesiąc z hakiem niemożności grania multi na konsoli. Nie to co te śmierdzące pecety, na których nie da się jednym atakiem wyłączyć zabawy sieciowej we wszystkich grach jednocześnie :(

BTW: skoro Tobie "co druga gra" nie działa albo sprawia problemy to może czas pomyśleć o zmianie sprzętu albo przeczyszczeniu systemu, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 20:46, Bambusek napisał:

BTW: skoro Tobie "co druga gra" nie działa albo sprawia problemy to może czas pomyśleć
o zmianie sprzętu albo przeczyszczeniu systemu, hm?


Znalazłem już lepsze rozwiązanie. Zrezygnowałem z gry na kompie. Szkoda nerwów, zwłaszcza że w drugim pokoju marnuje się Soniaczek :P. O modernizacji sprzętu nie ma co myśleć, format też niewiele pomaga, a to tego brakuje, a to tego. Taka Europa Universalis...grasz przez kilkadziesiąt tur, znajdujesz sposób "na Kartaginę", a tu...crash. Szkoda nerwów. Szkoda zdrowia, bliski kontakt z monitorem, dłoń usztywniona od myszy...odkąd myślę "konsolowo", czuję się o wiele lepiej. Pogrywam właśnie w Red Dead Redemption, i wiesz co? Nie ma jak po szkolnej harówie zwalić się na kanapę, chwycić pada i odpłynąć w jeden z najbardziej zajebistych wirtualnych światów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować