• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
MarcinRob

Nowy problem z DLC - "nieskończone sciąganie"

Pytanie

Wiedźmin 2 - EK
Problem ten sygnalizuję INFORMACYJNIE, ponieważ, przynajmniej u mnie nie wpływa on na jakość rozgrywki.
Jak już sygnalizowałem w innym wątku po pomyślnym zainstalowaniu DLC z Wiedźmin 2 EK (3szt: kurtka, kupiec, troll) Pojawiły się jeszcze dwa: dotyczą polskiego pakietu językowego : pierwszy około 1 Gb -głosy, i drugi mniejszy teksty) Pomyślałem, że to uaktualnienie i zleciłem sciąganie.
Sciąganie dochodzi do końca i nic - zamiast możliwość instalacji - dalej niby się sciąga a potem od początku - i tak w koło.

Nie zależy to od wielkości pliku - bo dotyczy obu i tekstów i głosów.
Nie zauważyłem jakiegoś wpływu na rozgrywkę. Ale jest denerwujące bo generuje gigantyczny ruch w sieci - ja już przez to pobrałem z internetu ze 4-5 Gb. Dobrze, że nie mam limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam,

mam również problem ze ściągnięciem DLC "Problem z Trollem" i "Zestaw Alchemika" (pozostałych dodatków nie próbowałem jeszcze ściągać), otóż po wybraniu opcji "pobierz", w okienku startowym Wiedźmina 2 wyskakują mi komunikaty "Błąd połączenia. Ponawianie za 10 sekund". Dzieję się tak od około 45 minut.

Czy wiadomo też w jakim tempie gram.pl zaksięguje wczoraj zapłacone pieniądze w wypadku zapłaty za gre w salonie Sferis?

Dziękuje za ewentualną pomoc i pozdrawiam,
Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 18.05.2011 o 10:56, Smiglo75 napisał:

Czy wiadomo też w jakim tempie gram.pl zaksięguje wczoraj zapłacone pieniądze w wypadku
zapłaty za gre w salonie Sferis?


z tego co czytałem od 1 do 5 dni

ja kupiłem przez wyspę ActiveJet i też nie miałem kodów natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2011 o 10:56, Smiglo75 napisał:

mam również problem ze ściągnięciem DLC "Problem z Trollem" i "Zestaw Alchemika" (pozostałych dodatków nie próbowałem jeszcze ściągać), otóż po wybraniu opcji "pobierz", w okienku startowym Wiedźmina 2 wyskakują mi komunikaty "Błąd połączenia. Ponawianie za 10 sekund". Dzieję się tak od około 45 minut.

U mnie dzieje się tak samo już od ponad 2 godzin do tego dokładnie z tymi samymi DLC, co ciekawe 2 inne pakiety ("polskie głosy" i "polskie napisy i teksty") z tej listy ściągnęły się bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niedawno ściągnąłem "Zestaw Alchemika", niestety "Problemy z Trollem" nadal nie chcą wskoczyć, czy ktoś może mi przesłać Troll.dlc na fedayee@wp.pl ?

Dzięki,
Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wróć .. właśnie ściągnął się i "Problem z Trollem", .. nawet zapora windy była włączona, trzeba tylko cierpliwie poczekać .. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować