Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 – zbierzmy wszystkie żarty twórców w jednym miejscu!

150 postów w tym temacie

W II akcie w podziemiach Vergen widmo chorążego burej chorągwi pyta Geralta "Gdzie zostawiłeś swojego konia?", Geralt odpowiada: "tu w ogóle nie ma koni" - myślę że to nawiązanie do przedpremierowych narzekań fanów o to, że w grze nie pojawią się rumaki ;).

Off-topic: czy prośba do moderatorów o usunięcie starych postów nie związanych z easter-eggami (np. narzekania na rejestrację, pytania o elementy gry) ma szansę na wysłuchanie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akt II, ścieżka Roche''a.
Obóz niebieskich pasów.
Jeden z nich opowiada historię o chłopaku, który chcąc uniknąć przymusowego poboru do woja, obmyśla plan. Jako, że było świniobicie, zdobył oko świni i umieścił między swoimi pośladkami.
Poborowi przybywają, matka się wydziera "synu, idą po ciebie!" a syn wypina się na nich, opuszcza gacie, rozwiera poślady i mówi "przecież widzę".

Bazuje to to na autentyku, jaki zrodził się w ostatnich 3 latach przymusowego poboru u nas, w Polsce. Słyszałem o nim gdy sam byłem na komisji :D

PS. motyw z Władca Pierścieni znają wszyscy. Tak wiec wiecie, nie musicie tego pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 16:27, Bialywilk22 napisał:

Niewiem czy ktoś zauważył


Nie wiem czy ktoś mógł nie zauważyć...
W ogóle jak dla mnie żart z Altairem jest co najmniej nie na miejscu... Wiedźmin śmieje się z asasyna, a sam nie potrafi ani skakać, ani chodzić po ścianach, ani pływać... twórcy sami sobie pojazd zrobili O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 00:16, Budo napisał:

Nie wiem czy ktoś mógł nie zauważyć...
W ogóle jak dla mnie żart z Altairem jest co najmniej nie na miejscu... Wiedźmin śmieje
się z asasyna, a sam nie potrafi ani skakać, ani chodzić po ścianach, ani pływać... twórcy
sami sobie pojazd zrobili O_O


To jak z Bulletstormem i reklamą w postaci Duty Calls. Była parodia a sama gra była nie lepsza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AKT II niedaleko wejścia do kopalni jeden z krasnoludów woła do swojego kolegi "Biber!"
Oraz plakat odnoszący się do naszej kochanej PRLowej propagandy :)

20110618034248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wem czy to już było - Ale - Rozmowa krasnoludów niedaleko kopalni. (Niestety nie pamiętam słowo w słowo)
-A pamiętasz tego ślepego konia co kupiliśmy go za pół darmo do kopalni? -Jak on miał? Łysy, Chłystek?
Nawiązanie do Łyska z pokładu Idy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować