Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 – zbierzmy wszystkie żarty twórców w jednym miejscu!

150 postów w tym temacie

Żart twórców Wiedźmina 2: nabywcy EK zagrają tydzień przed oficjalną premierą; nabywcy EK zagrają dzień przed premierą :) Boki zrywać ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Wiedźmin jest trudny !! ALE TO TYLKO ZALETA!!, gry z każdym rokiem stają się coraz prostsze,dobrze że CDPR poszedł w przeciwną stronę, i zamiast prostej casualowej gry, mamy prawdziwą hardkorową grę dla prawdziwych graczy !! Polecam Wiedźmina 2 i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Po wielkiej popijawie z zolnierzami niebieskich pasow Geralt budzi sie bog wie gdzie, z wielkim kacem, nic nie pamietajac i dodatkowo z tatuazem na szyji

... Rodem z Kac Vegas 2 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 13:18, thx11 napisał:

Jeszcze jednym żartem o którym tu nie wspomniano jest aktywacja/optymalizacja

to prawda, wlasciwie to wiedzmin2 chodzi tak samo beznadziejnie jak jedynka, w wiedzminie 1 w wyzimie handlowej mialem tyle samo fps co w miescie w akcie1 w wiedzminie2 - 20fps, niby grafika lepsza ale odechciewa sie grac, na minimalnych i maxymalnych jest tyle samo fps - dokladnie tak jak bylo w wiedzminie1, CDP RED = ŻENADA, to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 18:46, mronoth napisał:

> Jeszcze jednym żartem o którym tu nie wspomniano jest aktywacja/optymalizacja
to prawda, wlasciwie to wiedzmin2 chodzi tak samo beznadziejnie jak jedynka, w wiedzminie
1 w wyzimie handlowej mialem tyle samo fps co w miescie w akcie1 w wiedzminie2 - 20fps,
niby grafika lepsza ale odechciewa sie grac, na minimalnych i maxymalnych jest tyle samo
fps - dokladnie tak jak bylo w wiedzminie1, CDP RED = ŻENADA, to tyle

Żenujące są wasze wypowiedzi. Fabuła i grywalność > grafika i optymalizacja. Wole kiepsko zoptymalizowanego Wieśka niż "rewolucyjne" produkcje BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwy questów będące nazwami filmów i mające z nimi coś wspólnego:
- Malena (jak już ktoś wspomniał)
- Podziemny Krąg
- Rzeka tajemnic
- W szponach szaleństwa (film nazywa się W paszczy szaleństwa, ale temat podobny, więc na pewno jest to nawiązanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 19:57, imeilik7415 napisał:

Żenujące są wasze wypowiedzi. Fabuła i grywalność > grafika i optymalizacja. Wole
kiepsko zoptymalizowanego Wieśka niż "rewolucyjne" produkcje BioWare.

tylko czemu musimy wybierac miedzy jednym a drugim? grafika tez nie ma dla mnie duzego znaczenia, probowalem nawet na minimalnych gre odpalac, nadal ledwo zipie w 20 fps , grywalnosc to tez komfort gry a w 20fps grywalnosc traci i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tyle samo FPS co w W1 to nie widze problemu, przecież W2 ma większe wymagania, a tobie śmiga tak samo jak pierwsza część z przed paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Geralt pyta Jaskra: "Co tam szpiegu w polityce?" - jest to nawiązaniem do pierwszej sceny z dramatu Wyspiańskiego pt. "Wesele", kiedy Czepiec pyta Dziennikarza: "Cóż tam, panie w polityce?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 13:01, Yachieku napisał:

Zgadzam się. A co do Methacritic, to wygląda na to, że pracownicy Bioware trolują Wiedźmina
wystawiając mu 0/10 i jednocześnie przyznając DAII 10/10...
http://www.thegx.co/news/1270/bioware-employee-reviews-witcher-ii/


Tez zwróciłem uwagę, że zera wstawiają kolesie co dawali 10 Dragon Age II. Żałosne... Rozumiem jak komuś się średnio podoba, ale 0 dla wiedźmin a 10 Dragon Age II? Jacyś niespełnieni ci "panowie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podczas gry w kości w Vergen z pewnym krasnoludem o grot włóczni dowiedziałem się o "Blazkowiczu co też włóczni poszukiwał, tylko jakiejś przeznaczenia", później można też od niego wygrać miecz księżniczki Xenei o ile dobrze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przegra sie walke w podziemnym kręgu to wiedźmin budzi sie gdzeis w rynsztoku a ten bard mówi do niego że postawiłna niego bo mją tu gdzieś takiego małego krajena co wskazuje mackami wyniki walk ;) ta gra jest niesamowita nawet jak sie w nią przegrywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dubla ale żeby odblokować drzewka rozwoju szermieża maga itp. trzeba gre zarejstrować bo ja jakoś nie moge pisze że niewłaściwy kod a pisałem jeden i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 22:21, olo-koksik napisał:

Sorki za dubla ale żeby odblokować drzewka rozwoju szermieża maga itp. trzeba gre zarejstrować
bo ja jakoś nie moge pisze że niewłaściwy kod a pisałem jeden i drugi.

Aby odblokować te drzewka trzeba osiągnąć bodajże 7 poziom doświadczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem z rejestracją. Pojawiał mi się komunikat, że wystąpił błąd z połączeniem czy coś tam. To klikałem "akceptuj" "zarejestruj" czy "ok" (nie pamiętam dokładnie - chodzi o zaakceptowanie kodu) aż do skutku, za którymś tam razem zadziałało, no chyba że wyskoczy komunikat "Niewłaściwy kod" czy coś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 22:50, Kapinio napisał:

Ja miałem problem z rejestracją. Pojawiał mi się komunikat, że wystąpił błąd z połączeniem
czy coś tam. To klikałem "akceptuj" "zarejestruj" czy "ok" (nie pamiętam dokładnie -
chodzi o zaakceptowanie kodu) aż do skutku, za którymś tam razem zadziałało, no chyba
że wyskoczy komunikat "Niewłaściwy kod" czy coś tam :)

no własnie wyskakuje że kod niewłaściwy wpisywałem na wszystkie sposoby z muyślnikami bez myślników z capsem i bez pierwszy kod drugi i trak dalej i dalej... i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 23:06, olo-koksik napisał:

no własnie wyskakuje że kod niewłaściwy wpisywałem na wszystkie sposoby z muyślnikami
bez myślników z capsem i bez pierwszy kod drugi i trak dalej i dalej... i nic

Spróbuj rożne warianty. Jest b. niewyraźnie wydrukowane więc niewiadomo czy jest to zero czy "o" jak Ola lub jeden i ''''i" jak Iza. Pozamieniaj a może się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować