Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nudem - nietypowa reklama Duke Nukem Forever tylko dla dorosłych

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Cztery gorące dziewczyny z pistoletami, trzy zabójcze rundy, dwa... stalowe jaja i jeden Duke. Z uroczymi niewiastami możemy zmierzyć się w grze flashowej Duke Nudem. Jeszcze raz zaznaczymy, przeznaczona jest ona wyłącznie dla pełnoletnich!

Przeczytaj cały tekst "Duke Nudem - nietypowa reklama Duke Nukem Forever tylko dla dorosłych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest tu treść dla dorosłych ? Bardziej "skąpo ubrane" dziewczynki są w reklamach telewizyjnych po południu w tv. Przykro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu jest napisane, że GRA flashowa jest dla dorosłych, a nie ten zwiastun... ;/ Ja nie wiem co się dzieje z ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:28, Rexaw napisał:

Tu jest napisane, że GRA flashowa jest dla dorosłych, a nie ten zwiastun... ;/ Ja nie
wiem co się dzieje z ludźmi...


My mówiliśmy o zwiastunie a nie o grze flashowej :) Skoro to Duke to oczekujemy pełnego smaczku również w zwiastunach ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:28, Rexaw napisał:

Tu jest napisane, że GRA flashowa jest dla dorosłych, a nie ten zwiastun... ;/ Ja nie
wiem co się dzieje z ludźmi...


"Duke Nudem - nietypowa reklama Duke Nukem Forever tylko dla dorosłych" - czy nie tak brzmi tytuł tego newsa? Ja również nie wiem, co się dzieje z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być reklama 18+? Już bardziej skąpo ubrane kobietki to są w reklamach w TV nie mówiąc już o kanałach MTV czy temu podobnych. I to w godzinach popołudniowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 16:42, marekl1975 napisał:

To ma być reklama 18+? Już bardziej skąpo ubrane kobietki to są w reklamach w TV nie
mówiąc już o kanałach MTV czy temu podobnych. I to w godzinach popołudniowych!


To jest TRAILER. Reklamą jest gra do której link jest w newsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować