• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Michapod

Wiedźmin 2 brak głosów postaci

Pytanie

Mianowicie przeszedłem prolog i część 1 aktu ( w tym zadanie z trolem Świetne:) Następnie rozpocząłem zadanie
Niemoralna propozycja

Spoiler

uszkodziłem balistę i miałem porozmawiać z Roachem

i w tym momencie był autosave więc wyłączyłem grę. Potem gdy uruchomiłem wiedźmina ponownie i wczytałem save przestały mi działać dźwięki dialogów, pozostałe działają poprawnie mam muzykę ptaki tło ale nie ma odgłosów ludzi. Dodam że wcześniej wszystko działało jak należy próbowałem nawet aktualizacji sterowników do dźwięku ale to nic nie dało
Proszę o pomoc gdyż tak nie da się grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ufff u mnie rozwiązaniem było zmiana w ustawieniach dźwięku :) radzę spróbować - zmiana z 5.1 na 2 głośniki rozwiązało problem. Jest to niewątpliwie usterka aplikacji, wcześniej wszystko ładnie chodziło od tego miejsca nie. Mam nadzieję, że path to naprawi.

Gra piękna i nawet takie bugi nie zniechęcą mnie do zabawy.

PS.
do twórców - Panowie chylę czoła, nie żałuję ani grosza wydanego na to dzieło !! gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mam dżwięku gdy postacie coś mówią. Zawsze się to dzieje gdy gram tam gdzie trzeba popsuć balistę i pózniej się trzeba gdzieś skradać. Znudziło mi się już to trochę zapisuje grę i ją wyłączam dzisiaj ją włączam a tam brak dzwięku tylko muzyka i już tak po raz drugi . Przeinstalowałem gre i znowu to samo miejsce i brak głosu postaci.
Co mam robić ?

Wiedzmin 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.05.2011 o 16:58, ni3k1l napisał:

Nie mam dżwięku gdy postacie coś mówią. Zawsze się to dzieje gdy gram tam gdzie trzeba
popsuć balistę i pózniej się trzeba gdzieś skradać. Znudziło mi się już to trochę zapisuje
grę i ją wyłączam dzisiaj ją włączam a tam brak dzwięku tylko muzyka i już tak po raz
drugi . Przeinstalowałem gre i znowu to samo miejsce i brak głosu postaci.
Co mam robić ?

Wiedzmin 2


Wczytaj wcześniejszy save zanim wczytasz ten, w którym psuje Ci się dźwięk. Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie pomogło ! i działa juz ok ;D
w WIN 7 po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonce głośnika w pasku zadań wybrałem z menu "urządzenia do odtwarzania" i wyłączyłem wyjście optyczne 5.1 (choć nie było aktywne) i zostawiłem tylko głośniki/Słuchawki (Płyta Gigabyte GA-P67A- UD3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupiłem oryginał. mam win xp sp3. OD POCZĄTKU GRY nie mam głosów postaci... Próbowałem w ustawieniach dźwięku j/w ale nie pomaga... Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

WITAM WSZYSTKICH. TEŻ MIAŁEM PROBLEM Z GŁOSEM OD MOMENTU POPSUCIA BALISTY. ZROBIŁEM TAK JAK PORADZIŁ KOLEGA lenowo . W KOMPUTERZE DŹWIĘK Z 5.1 ZMIENIŁEM NA STEREO I ZADZIAŁAŁO. DZIĘKI ZA PORADĘ lenowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja nie dość że nie mam dialogów ( ani głosu ani ruchu ust postaci :/ ) to wszystkie napisy zrobiły się po angielsku. Zmiana na pl nie jest możliwa bo w opcjach nie ma możliwości już zmiany :/ dodatkowo podczas ładowania gr pojawia się logo Bandai, którego wcześniej nie było ( wydawca angielskiej wersji) a kupiłem polską. Nie grałem ok miesiąca - wczesniej było okk. Dziś odpalam a tu taka kaszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wiem że to bez sensu, ale mi pomogło właśnie wejście w opcje, automatyczne wykrywanie (grafika - tak, tak wiem!) i zatwierdzenie. Uruchomilem gre od nowa i dzwiek dialogow wrocil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znalazłem rozwiązanie, które jest modyfikacją waszych.

Podczas instalacji nie wybrałem angielskiego zestawu głosów i to był błąd. Nic nie dawało zmniejszanie szczegółowości, autowykrywanie itp. Głosów nie było, postaci nawet nie ruszały ustami. Reinstal nie wchodził w grę, ponieważ zostawiłem płytkę na stancji, a chciałem mieć głoś już, teraz:D Więc znalazłem plik z angielskimi głosami i wkleiłem go do CookedPC w folderze z Wiedźminem 2. Wtedy zmieniłem głosy na angielskie. To też nic nie dało!! Zmieniłem z powrotem na PL, dałem autowykrywanie grafiki, włączyłem grę... CHODZI!!! Zmieniłem ustawienia na pasujące mi, sam je skonfigurowałem. Głosy są, na szczęście. Głosy już są.

Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzis po reinstalce windowsa 7 natrafilem na taki sam problem.
Leniwy jestem wiec nie chcialo mi sie Wieska instalowac od nowa, tylko odpalilem zainstalowana kopie.
Rozwiazanie jest proste.
Wystarczy wyszukac w rejestrze klucz:
HKEY_CURRENT_USER\Software\CD Projekt RED\The Witcher 2
i zmienic speech na PL

Ci ktorzy podobnie jak ja tego klucza nie maja po reinstalce windy lub po czymkolwiek innym, oto program ktory sprawdza poprawnosc wpisow rejestru wiedzmina 2
Wystarczy go sciagnac ze strony wiedzmina lub kliknac tutaj ] http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/files/Tools/Registry_Check_DD.exe

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować