• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Michapod

Wiedźmin 2 brak głosów postaci

Pytanie

Mianowicie przeszedłem prolog i część 1 aktu ( w tym zadanie z trolem Świetne:) Następnie rozpocząłem zadanie
Niemoralna propozycja

Spoiler

uszkodziłem balistę i miałem porozmawiać z Roachem

i w tym momencie był autosave więc wyłączyłem grę. Potem gdy uruchomiłem wiedźmina ponownie i wczytałem save przestały mi działać dźwięki dialogów, pozostałe działają poprawnie mam muzykę ptaki tło ale nie ma odgłosów ludzi. Dodam że wcześniej wszystko działało jak należy próbowałem nawet aktualizacji sterowników do dźwięku ale to nic nie dało
Proszę o pomoc gdyż tak nie da się grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Zgłosiłem ale nic na razie nie odpisali a teraz zmienił mi się problem Po wczytaniu jednego z początkowych zapisów głosy postaci zaczęły działać ale przestała działać muzyka i dźwięki otoczenia poza odgłosem kroków Geralta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam to samo. Tyle, że uszkodzeniu uległy chyba wszystkie głosy w grze, bo nawet jak rozpocząłem nową rozgrywkę, to nie słychać dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To samo, w tym samym momencie. Najpierw brakowało tylko części, teraz nie ma żadnych dźwięków postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

podpinam sie do wczesniejszych problemów z dzwiekiem, znikneły glosy ludzi i podczas dialogów, sa tylko glosy otoczenia. wylaczenie przyspieszenia sprzetowego nic nie daje, bawilem sie tez w panelu sterowania ale zero efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dostałem odpowiedź od pomocy technicznej niestety nic mi nie pomogła
Witam,

Dziękujemy za skontaktowanie się z działem pomocy technicznej firmy CD Projekt.

Problem może być związany z wyczerpywaniem się zasobów, np. w związku ze zbyt wysokimi ustawieniami bufora tekstur. Pomóc może w takiej sytuacji:

- restart gry/komputera

- obniżenie ustawień gry

Jeśli wykonanie tych czynności nie rozwiąże problemu, czy jest Pan w stanie powiedzieć kiedy problem zaczyna występować? Czy jest on powtarzalny, tj. występuje zawsze po przejściu konkretnego etapu rozgrywki, czy raczej występuje po pewnym czasie gry (np. 15 minutach, godzinie itp.)?

Pozdrawiam,
Maciej Kaczor

Specjalista ds. Pomocy Technicznej


Ale udało mi się problem jakoś pokonać mianowicie dziś rano kilkanaście razy wczytując zapisy z początku prologu oraz włączając i wyłączając grę głosy jakimś cudem zaskoczyły wtedy momentalnie wczytałem ostatni zapis i wszystko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 19.05.2011 o 11:25, Michapod napisał:

Problem może być związany z wyczerpywaniem się zasobów, np. w związku ze zbyt wysokimi
ustawieniami bufora tekstur. Pomóc może w takiej sytuacji:


Sounds like bullsh*t to me. Po prostu dodali ''standardową'' odpowiedź i tyle. Jaki wpływ mają tekstury na
pamięć KARTY DŹWIĘKOWEJ? Poza tym, większość ludzi ma ten problem w tym samym miejscu... wygląda dla mnie na bug. Pomoc techniczna jak zwykle zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam identyczny problem, zapisałem grę w quescie "Niemoralna propozycja" i zniknęły głosy postaci. W moim przypadku nie pomaga wczytywanie wcześniejszych save''ów ani rozpoczynanie gry od nowa. Chyba spróbuję przeinstalować wiedźmina ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.05.2011 o 19:38, Ivellor napisał:

Mam identyczny problem, zapisałem grę w quescie "Niemoralna propozycja" i zniknęły głosy
postaci. W moim przypadku nie pomaga wczytywanie wcześniejszych save''ów ani rozpoczynanie
gry od nowa. Chyba spróbuję przeinstalować wiedźmina ;/

Spróbuj wczytać wcześniejszy zapis przy ponownym odpaleniu gry. Mnie pomogło tylko wtedy, ale wciąż mam problemy z dźwiękiem. Teraz nie zawsze gra muzyka, albo zanikają dźwięki potworów, ale tylko po odwiedzeniu lokacji, w której mieszka Laredo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.05.2011 o 22:02, Szaku90 napisał:

Cholera, to samo mam i w tym samym queście ;/.

Należy w takim razie wysłać bug report i link do tego tematu, niech wiedzą, że to nie wina sprzętu, a gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ogólnie nie wiem jak kulturalnie wyrazić moje niezadowolenie z premiery tej gry, najchętniej powiedziałbym, że jestem wkurwi**y. Zamiast wydawać betę, powinni poświęcić trochę czasu na naprawienie takich podstawowych błędów. Ogólnie mogę powiedzieć, iż więcej oryginalnej gry tej firmy nie kupię. Wolę podenerwować się na pirata niż wywalić 90 zł w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tez mam problem z dźwiękiem dialogów - zaczął się na początku 1 aktu.
Jak stoję naprzeciw postaci , albo jest filmik to dźwięk dialogu zanika,
Jak podczas rozmowy z postaciami sie odwracam na boki to dźwięk staje się głośniejszy.
Restart kompa nie działa, choć zdarza się że przez chwilę dźwiek dialogów wraca do normy , po czym znowu zanika. W tym czasie dźwięki tła , oraz muzyka są normalne.
W zadnej z innych gier nie spotkałem sie z tym problemem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może ktoś się w końcu zainteresuje problemem bo grać się nie da. Kur** najpierw problem z wyrzucaniem do windowsa co minute, teraz brak dźwięku, aż się aż się boję co mnie może czekać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dokładnie to samo miejsce wystąpienia problemu z dźwiękiem, (autosave na schodach do rezydencji Loredo) potem już tylko muzyka (wcześniej wyłączyłem napisy, myślałem że może to jest powodem problemu ale widzę, że inni też to mają).
Ehhh pozostaje czekać na rozwiązanie problemu ... szkoda, że to w sam raz na weekend !!!! GRrrererer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować