• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Quchy

Wiedźmin 2 - DLC tajemniczy kupiec

Pytanie

Kupiłem standardową wersję W2 (pre-order). Miałem dostać klucz na DLC z kupcem i tu moje pytanie, gdzie on (klucz) właściwie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Wejdź na listę swoich zamówień w "Moim koncie" i kliknij na "pobierz swój klucz" przy numerze zamówienia w którym był W2. Od razu uprzedzam że tego numeru może tam jeszcze nie być gdyż pojawia się on dopiero po wprowadzeniu do systemu Twojej płatności co w przypadku wybrania opcji zapłaty przy odbiorze może potrwać od 1 do 5 dni.

20110519161537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kiedy wpisuję klucz (dopiero co pobrany i to metodą ctrl C ctrl V) to wyskakuje mi Ivalid cdkey, tak samo z dlc CD-ACTION. Wie ktoś jak zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No a ja też się podepnę, także kupiłem preorder, dostałem wczoraj a jakże. Było parę problem z aktywacją itp. ale przechodzę do sedna... Kody na zestaw zielarza z CD-A nie działały, ale pod wieczór było ok. Z tym, że obiecaliście kod na tajemniczego kupca, jeśli kupi się preoder EP bądź EK. Ja kupiłem preorder EP od was oczywiście, z tym, że kupowałem nie mając konta, podając po prostu dane(też tak można o dziwo) dopiero dzisiaj założyłem konto i niestety, nie wiem czy w takim przypadku będę w stanie otrzymać Tajemniczego kupca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować