Zaloguj się, aby obserwować  
ferbi

iPod - porady, opinie, problemy

586 postów w tym temacie

Shuffle ma tylko dwie generacje, ta jest akurat druga. Więc nie wiem skąd w tym sklepie wzięła się czwarta :C

Ja tam nie wiem czy w ogóle shuffle jest taki fajny, nie ma wyświetlacza. Lipnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:34, Rumcajs52 napisał:

Shuffle ma tylko dwie generacje, ta jest akurat druga. Więc nie wiem skąd w tym sklepie
wzięła się czwarta :C

Ja tam nie wiem czy w ogóle shuffle jest taki fajny, nie ma wyświetlacza. Lipnie.


Jeżeli ktoś szuka odtwarzacza np na rower albo do biegania to shuffle jest bardzo fajny. Wyświetlacz co najwyżej mógłby się uszkodzić. To że jest mały to też przemawia za aktywnymi użytkownikami.

a co do tych generacji to sam nie wiem .. tu np jest info o 3ciej!

http://www.strefa2a.com/p,pl,app-5,apple+odtwarzacz+ipod+shuffle+1+gb+3+gen.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak trzecia czy czwarta generacja shuffle, i kropka :P

A ja i biegam i jeżdżę na rowerze z moim Nano. Ba, nawet mi kilka razy spadł na beton z jakiś 1.5 metra. Tylko małe wgniecenie na obudowie, wszystko pięknie działa. Nie ma się co martwić że Ci sie zepsuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:39, st63 napisał:

Jeżeli ktoś szuka odtwarzacza np na rower albo do biegania to shuffle jest bardzo fajny.
Wyświetlacz co najwyżej mógłby się uszkodzić. To że jest mały to też przemawia za aktywnymi
użytkownikami.


się wtrącić chciałem, jeśli można... ale Rumcajs dobrze prawi, każdy iPod nie mający hdd a pamięć flashową będzie równie dobry jak shuffle. mała szansa jest, że przypierniczysz gdzieś akurat wyświetlaczem [nie zajmuje większości obudowy :)], poza tym jak na niego nadepniesz nic mu się nie stanie, jak nadepniesz naszufle to najprawdopodobniej klips się jej ułamie... takie moje zdanie, szufla jest przereklamowana, nano nadaje się równie dobrze [jeśli nie lepiej, ale to już raczej osobiste preferencje...] jak i shuffle.
5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez krótki okres czasu miałem szufla należącego do mojego brata. Mam z nim dosyć złe wspomnienia, bo jako esteta kocham patrzeć na wyświetlacz :P.

Do uprawiania sportu Nano jest jak najbardziej odpowiedni, wystarczy go tylko opakować w plastikową ''zbroję'' i nawet deszcz mu nie straszny ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przez ostatnie 1,5 roku muzyki słuchałem na moim Sony Ericssonie K750i. Jednakże standartowe słuchawki to można sobie co najwyżej w d... eee, nos wsadzić :-). Więc czym prędzej pospieszyłem do sklepu po HPM-82. Jakość była niezła (chociaż o wiele za mocne basy), a komfort noszenia dość duży. Oczywiście pilot działał z ponad 1-sekundowym opóźnieniem, ale nie stanowiło to dla mnie problemu.

I wszystko toczyło by się dalej gdyby nie fakt że w HPM''kach przestała grać lewa słuchawka. Gwarancja w serwisie SE już minęła :-(. I dla mnie jedynym wyjściem byłoby ponownie wyłożenie kasy na te słuchawki (nie ma lepszych dla K750i), a ponieważ nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy, postanowiłem zainwestować w coś nowego.

Ponieważ osobiście nigdy nie używałem Ipodów, to odrazu przykuły one moją uwagę. Jeden rzut oka na Nano 4G i już poczułem że rodzi się miłość :-). Wystarczającą dla mnie ilością miejsca to 4GB (nie wyjeżdzam często, więc mogę zmieniać muzykę w domu). Znalazłem odpowiedni model, za niezłą cenę (ok. 350zł). I teraz moje pytanie do ludzi którzy obcowali z Ipod''ami. Czy warto? Czy Ipod nie znudził wam się po kilku dniach? Czy jakość muzyki jest dobra (słucham prawie wszystkich gatunków)? I jak będzie sprawowało się combo z Aurvankami?

Pozdrawiam, Rob300i :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem że wszystko na tak ;) W życiu nie zamienił bym mojego Ipoda (nano 3gen 8gb) na jakąkolwiek inną empetrójkę. Bardzo dobra jakość dźwięku(ale trzeba też mieć fajne słuchawki, najlepiej dolnokanałówki). No i Ipody to chyba najbardziej wytrzymałe odtwarzacze (przynajmniej te z dyskami flash). Mój mi już z dziesięć razy spadł na beton z jakiegoś metra. Efekt? Małe zadrapanie na rogu. Po prostu super.
Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego samego zdania co wielu z Was- też bym nie zamienił swojego iPoda (nano 3g) na nic innego.
Bardzo wytrzymały- wiele razy mi spadał i nadal działa, synchronizacja przez iTunes też bardzo dobra rzecz, intuicyjne sterowanie, dobra jakość dźwięku. Co do minusów to cena, chociaż teraz potaniały i to, że rysuje się tylnia strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 17:35, ak.47 napisał:

http://allegro.pl/item525480376_sieciowa_ladowarka_ipod_3g_4g_nano_apple_plp18.html
Będę miał z nią problemy, czy raczej nie? Mam iPoda 4G z monochromatycznym wyświetlaczem
i wymienioną baterią (nieoryginalną).


Osobiście preferowałbym zakup przelotki z usb 2.0 do gniazdka, sam takiego używam i nie mogę powiedzieć, że jestem zawiedziony. Z tą różnicą, że ja mam oryginalną baterię :( Lecz mimo to wydaje mi się, że to nie sprawi problemu, choć pewnie się mylę (jak zwykle z resztą)

Pozdrawiam,
Colin mcrae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 18:46, ak.47 napisał:

A da radę kupić to w jakimś sklepie? Bo nie wiem, czy z allegro się do piątku wyrobię
:P.


Przepraszam, że dopiero teraz, ale wczoraj nie miałem dostępu do kompa a dziś dopiero teraz. Mogę Ci powiedzieć tyle. Zajrzyj do Media Marktu tylko nie myśl, że znajdziesz cenę lepszą niż na allegro (to chyba proste ;))

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego ipoda najbardziej sie oplaca kupic?
Przymierzam sie do touch, nie jestem pewny czy sie oplaca.
Za pomoc z gory dzieki.
PS Sorry za bledy, ale jestem za granica i nie mam polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:51, matbanan napisał:

Jakiego ipoda najbardziej sie oplaca kupic?
Przymierzam sie do touch, nie jestem pewny czy sie oplaca.
Za pomoc z gory dzieki.
PS Sorry za bledy, ale jestem za granica i nie mam polskich znakow


Jeżeli zależy ci na małej powierzchni, wytrzymałości i ogólnie dobrej jakości - bierz Nano.

Jeżeli masz gigantyczną bibliotekę muzyczną i jesteś dość ostrożny (dysk twardy..) - bierz Classica.

Jeżeli zależy ci głównie na bajerach i dotykowym ekranie - bierz Toucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:51, matbanan napisał:

Jakiego ipoda najbardziej sie oplaca kupic?
Przymierzam sie do touch, nie jestem pewny czy sie oplaca.
Za pomoc z gory dzieki.
PS Sorry za bledy, ale jestem za granica i nie mam polskich znakow


Jeżeli jesteś w Wielkiej Brytanii to mogę Ci pomóc w kupnie.
Jakieś pytania pisz na gg:11046146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej mam pytanko. czy jezeli jeden z przyciskow zaczal ciezej chodzic to jest to uszkodzenie mechanicznei czy przyjmna mi to na gwarancji (mowie o modelu classic 80GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować