Zaloguj się, aby obserwować  
ferbi

iPod - porady, opinie, problemy

586 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 14:18, Chaotizz napisał:

Hmm... Mam ochotę kupić Ipod''a touch 8gb... Ale tu moje pytanie, opłaca się takowego
kupić, lecz używanego?

Jeśli jest w dobry stanie to oczywiście

Dnia 24.02.2009 o 14:18, Chaotizz napisał:

I czym różni się Ipod Touch drugiej generacji, od tego poprzendiego?

Druga generacja jest przede wszystkim szybsza od pierwszej i od iPhone/iPhone 3G. Jeśli zamierzasz grać(a zapewniam że będziesz) lepiej brać drugą generację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj sie z serwisem Apple, link podal juz kolega. Mialem problem z moim iPodem gdy go zakupilem w Media Markcie po prostu odtwarzac samodzielnie zglasnial lub sciszal muzyke jak mu sie podobalo, wybieral utwory jakie mu sie podobaly i niestety sie zawieszal. Przywrocenie ustawien fabrycznych nie przynosilo porzadanego rezultatu - wciac iPod wariowal. Za pierwszym razem w serwisie Apple odtwarzac calkowicie zresetowano przez jeden dzien po powrocie dzialal jak nalezy. Nastepnego dnia cyrk sie zaczal na nowo. Skontaktowalem sie ponownie z serwisem, wyslalem im mojego iPoda a po kilku dniach przyszedl zupelnie nowy pozbawiony wad egezmplarz i do dzisiaj nie mam z nim zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, już do nich pisałem... Okazało się, że mimo zapewnień sprzedawcy z Allegro iPod nie ma gwarancji, a koszt wymiany to 120$... Czyli nadal jestem w dołku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 15:42, Mr.M napisał:

Wiesz, już do nich pisałem... Okazało się, że mimo zapewnień sprzedawcy z Allegro iPod
nie ma gwarancji, a koszt wymiany to 120$... Czyli nadal jestem w dołku ;/


Ja bym batychmiast domagal sie wyjasnien od sprzedawcy na Allegro i wystwil mu negatywny komentarz za podanie nie prawdy w opisie aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2009 o 17:54, Wojman napisał:

Ja bym batychmiast domagal sie wyjasnien od sprzedawcy na Allegro i wystwil mu negatywny
komentarz za podanie nie prawdy w opisie aukcji.


Jak już mówiłem , sprzedawca zamilkł - próbowałem telefonem, mailem... A gwarancji nie sprawdziłem od razu, to i komentarz jest pozytywny ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie iPod''ow w ogole. nie znam sie na tym, ale chcialbym kupic i Poda. Minimum 2GB pamięci, bez zadnych bajerow, najlepiej jakis maly (ale nie taki wielkosci kciuka, bo takie tez gdzies widzialem ;p). Ogólnie to do sluchania muzyki. No i zeby kosztowal jak najmniej, bo za duzego budżetu tez nie mam. Co byście radzili wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ipod nano 3gen.
Pojemność 4 albo 8 GB, ładny wyświetlacz i potwornie wytrzymały. Nie ma jakiś dodatkowych bajerów, po prostu świetnie odtwarza muzykę w każdych warunkach, bo i bateria jest świetna. Ja dosyć często słucham muzyki, a Ipoda ładuję raz na dwa tygodnie, no może czasami troszkę częściej ;)

Cena coś koło/poniżej 400zł chyba teraz, nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam w planach naprawę uszkodzonego Toucha i jego sprzedaż... Cóż, okazał się mało praktyczny, niestety. Chciałbym natomiast zakupić najnowszego iPoda Nano 4G Monochromatic. Pytanie do Was - Czy warto? ;) Chcę się tylko upewnić :P

Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sie opłaca? Moim zdaniem lepiej wydać trochę mniej i kupić Ipoda Nano 3 generacji, niż czwórkę.
Trójeczkę mam i bardzo fajna, a z czwóreczką miałem okazję chwilę się pobawić, i IMHO nie warto płacić więcej za możliwość telepania Ipodem ;) Więc ja na twoim miejscu kupił bym starszą generację, a za resztę pieniędzy kupił lepsze słuchawki. Ale rób jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 01:37, Mohair napisał:

Witam. Mam w planach naprawę uszkodzonego Toucha i jego sprzedaż... Cóż, okazał się mało
praktyczny, niestety. Chciałbym natomiast zakupić najnowszego iPoda Nano 4G Monochromatic.
Pytanie do Was - Czy warto? ;) Chcę się tylko upewnić :P

Pozdrawiam,
M.



Ja bym się wstrzymał z zakupem do czerwca. Wtedy odbywa się konferencja Apple, a od dość dawna wiadomo że pojawi się tam nowy Iphone i Ipod Touch. Niedawno pojawiły się słuchy o nowej wersji Ipod''a Nano (co jest bardzo prawdopodobne, bo 4G wyszedł razem z Touch 2G więc nowe wersje też powinny pojawić się razem).

IMO po paru miesiącach używania Ipod''a Touch stwierdzam że jest to świetne urządzenie do wszystkiego, ale do muzyki jednak wybrałbym Classica lub Nano ze względu na pojemność lub rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 08:46, rob300i napisał:

> Witam. Mam w planach naprawę uszkodzonego Toucha i jego sprzedaż... Cóż, okazał
się mało
> praktyczny, niestety. Chciałbym natomiast zakupić najnowszego iPoda Nano 4G Monochromatic.

> Pytanie do Was - Czy warto? ;) Chcę się tylko upewnić :P
>
> Pozdrawiam,
> M.


Ja bym się wstrzymał z zakupem do czerwca.


Tak też zrobię :) Ja nie kupuję niczego ot tak, bez przeanalizowania rynku - pominąłem te zasady przy Touchu i... No właśnie :)

Dnia 23.05.2009 o 08:46, rob300i napisał:

IMO po paru miesiącach używania Ipod''a Touch stwierdzam że jest to świetne urządzenie
do wszystkiego, ale do muzyki...


Właśnie :) On jest genialny do wszystkiego - pogoda, latarka, calc, notatnik... Jednak nie jest taki dobry do muzyki, niestety :( Mało praktyczny...


Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 10:07, Matysz napisał:

Ile kosztuje ipod 4 gb? Nano lub classic?


Za Ipod''a Nano 4G 4GB nówkę to zapłacisz ok. 350zł na allegro. A co do Classica to teraz jest tylko 120GB (można jeszcze na allegro dostać stare 80GB i 160GB).

PS. Dlaczego ludzie tracą 5 min na napisanie posta skoro w minutę można sprawdzić to samemu na allegro (ew. sklepie internetowym)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 11:16, Rumcajsev napisał:

Tak, o to mi chodzi.


Weź przestań. Dla mnie to najgorszy iPod, bo nie wiadomo, czy to Nano, czy już Classic, ot - taka hybryda. Miałem w ręku wszystkie Nano, prócz 4G i zdecydowanie, 3G wypada najgorzej (może prócz 1G, ale to inna liga) . W Nano głównym plusem jest wygląd, to, że idealne leży w ręku - 3G tego nie ma... Cóż, dzięki za poradę, ale nie skorzystam - 4G wydaje się być wskrzeszoną i ulepszoną wersją świetnego 2G i nadal mam zamiar kupić właśnie jego. Oczywiście, i tak poczekam do konferencji, chociaż wątpię, żebym kupił 5G - za długi okres oczekiwania i względnie wyższa cena, no ale :)

Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem wszystkie nano w ręku, i prócz nich jeszcze trochę innych Ipodów i mi akurat 3gen. najbardziej przypadła do gustu. Wygląd dla mnie właściwie się nie liczy, a nie wiem co masz do leżenia w ręku ;)

Ale to głównie "osobista" sprawa co komu podpasuje, ja tylko napisałem jakie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, zdaję sobie sprawę, że odrobinę dziwne, pytanie. Mianowicie - jak zmienić nazwę iPoda podaną przy pierwszym podłączeniu sprzętu do komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować