Zaloguj się, aby obserwować  
ferbi

iPod - porady, opinie, problemy

586 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2011 o 18:04, MrGregorA napisał:

Reset ipoda to uniwersalna rzecz. Co do itunsa, to nie mam pojęcia. Mam ipoda dopiero
od miesiąca

Nie mogę przywrócić ustawień fabrycznych, bo wymagane jest do tego połączenie z siecią, którego z tajemniczego powodu iTunes nie może osiągnąć. Błędne koło się zamyka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 18:53, Sandro napisał:

Nie mogę przywrócić ustawień fabrycznych, bo wymagane jest do tego połączenie z siecią,
którego z tajemniczego powodu iTunes nie może osiągnąć. Błędne koło się zamyka... :(


Hmm no nie wiem. W takim razie podłącz ipoda do laptopa tego, co zwykle ;) szkoda ze nie moglem pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 20:03, MrGregorA napisał:

Hmm no nie wiem. W takim razie podłącz ipoda do laptopa tego, co zwykle ;) szkoda ze
nie moglem pomoc

Zrobiłbym to gdyby działał :) nic to, spróbuje jeszcze na komputerze brata. Może tam mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na iPoda może zakraść się jakiś wirus? Oczywiście nie z aplikacji bo używam tylko tych pobranych z App Store''a, ale np poprzez przeglądanie internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że za raz zapłacone aplikacje nie trzeba płacić z każdym ponownym pobraniem z AppStore, a jednak po nieumyślnym usunięciu jednej z nich chciałem pobrać ją ponownie, ale zamiast ikonki "bought" widnieje ta z ceną. Boję się to naciskać, bo wściekłbym się gdyby okazało się, że drugi raz zapłaciłem £2.50 za tę samą aplikację. Zignorować to i pobrać czy zacząć się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 18:52, Zabujca_Smokuf napisał:

Podłącz iPoda do komputera i dodaj ten app przez iTunes, jeśli synchronizowałeś już programy.
Powinno pomóc.

I tu pojawia się problem - laptop, którego zawsze do tego używałem, wziął się i popsuł... Ale skoro od zawsze używam tego samego konta na iTunes i jestem na nim zalogowany z poziomu iPoda to przecież nie powinno być problemów z wielokrotnym pobieraniem aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 20:01, Sandro napisał:

I tu pojawia się problem - laptop, którego zawsze do tego używałem, wziął się i popsuł...
Ale skoro od zawsze używam tego samego konta na iTunes i jestem na nim zalogowany z poziomu
iPoda to przecież nie powinno być problemów z wielokrotnym pobieraniem aplikacji.


Słuchaj, na amerykanskiej stronie apple zadaje sie pytania do innych uzytkowanikow. najdluzej na odpowiedz czekalem okolo 5 minut... Ludzie znaja wszystkie tajemnice ''ajów''. jesli masz problemy z angielskim, to moge zadać pytanie za Ciebie... (jak czujesz sie urazony tym poytaniem, a ja bym byl ;p, to sorry)

EDIT: https://discussions.apple.com/index.jspa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 23:45, MrGregorA napisał:

jesli masz problemy z angielskim, to moge zadać pytanie za Ciebie... (jak czujesz sie urazony
tym poytaniem, a ja bym byl ;p, to sorry)

Już zgłosiłem Twój post do Wojmana, mam nadzieję że dostaniesz najwyższy wymiar kary! :P Nie no, żartuję oczywiście. Mieszkam i studiuję w Szkocji więc język mam opanowany przynajmniej na poziomie komunikatywnym. Dzięki za linka, spróbuję jeszcze pozmieniać kilka opcji na komputerze i jeśli nadal będę miał ten problem to uderzę do USA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 08:45, Sandro napisał:

:P Nie no, żartuję oczywiście. Mieszkam i studiuję w Szkocji więc język mam opanowany
przynajmniej na poziomie komunikatywnym. Dzięki za linka, spróbuję jeszcze pozmieniać


Szkocji? toz to inny jezyk ;p nie wiem, ja potrzebuje napisow kiedy ogladam np. poczewe wywiady fergusona czy innego tam szkota. niesamowity akcent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 09:04, MrGregorA napisał:

/.../

Szkocki akcent idzie jeszcze zrozumieć po paru latach osłuchiwania się z nim, ale jak mi ktoś wyjedzie z Gaelickim to już koniec świata ;)
Zostawiłem wiadomość na tamtym forum. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto wie jak rozwiązać ten problem, bo wszystkie porady mówią aby wyłączyć firewalla i antywira, ale w moim przypadku nic to nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huhuhu widzę że trochę odświeżę temat ;d.
Mam do was prostą - tak mi się wydaje - prośbę . Polećcie mi jakieś fajne theme''y na Ipoda Touch 2g :). Szukam i szukam ,ale za każdym razem znajduje jakieś naprawdę lipne ,przykładowo wkurza fakt ,że część ikonek zmienia swój wygląd ,np. mail , yt , safari , a ta większa część niestety nie ,np. muzyka ;(. Nie wiem czy tak powinno byś ,szukałem w internecie ,ale całkiem inaczej wygląda to gdzieś, jakimś przedstawionym filmiku ,a całkiem inaczej jak ja ściągę na ipoda.
W zasadzie to mam też drugą prośbę ,a raczej pytanie : jak nazywa się program który odpowiada za możliwość rozszerzenia w oknie HOME ilości ikon? Widziałem nie raz jak było 20 ikon zamiast 16 ( 4 w pionie ,5 w poziomie) i 5 w pasku na dole .
Liczę na waszą pomoc i z góry dzięki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 11:16, I_dont_know napisał:

Cześć! Chciałbym się dowiedzieć czym się różni piosenka z dopiskiem clean od explict?


clean jest bez przekleństw. explict jest pełna, bez obróbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od lat korzystam z nano trzeciej generacji, ale ma jego pamięć już nie wystarcza na zasoby nowej muzyki. Moglibyście mi coś powiedzieć o najnowszym nano? Warto go kupić, czy poczekać trochę na jakiś nowy model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 15:36, Adamzzz napisał:

Od lat korzystam z nano trzeciej generacji, ale ma jego pamięć już nie wystarcza na zasoby
nowej muzyki. Moglibyście mi coś powiedzieć o najnowszym nano? Warto go kupić, czy poczekać
trochę na jakiś nowy model?


Wiesz, mamy kwiecień, do września jeszcze daleko. Mówi się, że każdy iPod będzie miał upgrade dysku, tzn. touch do 128, nano do 32, przy czym modele o mniejszej pojemności mają stanieć. Ja bym poczekał, chyba, że to rzeczywiście pilna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym zakupić słuchawki które nadawałyby się do jazdy w pociącach i autobusach czyli z dobrym tłumieniem dzwięków z otoczenia, cena to jakoś 100-150, muzyki słucham z ipoda shuffle.
Z jakich słuchawek wy korzystacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 19:32, EjVi napisał:

Witam
Chciałbym zakupić słuchawki które nadawałyby się do jazdy w pociącach i autobusach czyli
z dobrym tłumieniem dzwięków z otoczenia, cena to jakoś 100-150, muzyki słucham z ipoda
shuffle.
Z jakich słuchawek wy korzystacie?


bierz kanałówki. ogolnie nigdy nie bedziesz mial wytlumenia na poziomie 40 db. nawet w customach slyszysz duzo, a przeciez to odlew twojego ucha. a 100 - 150 powinienes miec sennheisery niezle (jezeli korzystasz z shuffle, to pewnie nie sluchasz w 320kbps, nie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować