Zaloguj się, aby obserwować  
ferbi

iPod - porady, opinie, problemy

586 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 11:39, I_dont_know napisał:

najnowsza generacja ipoda touch to trzecia?

pytanie nie ważne ;)
Chciałem się tylko zapytać jakie są różnice pomiędzy ipodem touch 3g a iphonem 3gs?
czy są tak samo szybkie, czy mają te same aktualizacje? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 12:18, I_dont_know napisał:

Chciałem się tylko zapytać jakie są różnice pomiędzy ipodem touch 3g a iphonem 3gs?
czy są tak samo szybkie, czy mają te same aktualizacje? ...

Różnice:
-iPod jest cieńszy
-Za nowy soft do iPoda trzeba zapłacić 10$. Nie wiem czy za każdy, czy tylko za te ważniejsze (np 2.0, 3.0)
-iPod ma słabszy głośniczek i chyba nie ma mikrofonu
-iPod nie ma aparatu
-iPod jest dostępny w większy pojemnościach (pamiętaj że wersja 8GB to tak naprawdę 2 generacja)
-iPod nie posiada GPSu
-No i do iPoda nie wsadzisz karty SIM ;)
Oczywiście jest tak samo szybki, te same aktualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 14:26, krl_krl napisał:

-iPod jest dostępny w większy pojemnościach (pamiętaj że wersja 8GB to tak naprawdę 2

mi się zdaje że trzecia generacja jest dostępna w trzech wersjach 8gb, 32 i 64 przynajmniej takie wersje są na oficjalnej stronie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sie jeszcze tylko poradzić was, co lepiej kupić najnowszą wersję Ipod''a 32gb z 3 generacji czy 8 gigowego iPHONA 3G?(chodzi o to że ipod 3 generacji jest najnowszy a iphone 3g nie, i ogólnie to będę mieć gdzieś około 1500zł, dlatego nie biorę pod uwagę iphone 3gs )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić jakiś sprzęt od Apple, ale nie znając się, nie wiem co wybrać. Budżet mam około 700zł, więc co moglibyście do tej ceny polecić. Chodzi mi głównie o odtwarzanie muzyki, filmów, itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 15:29, Diverso napisał:

/.../


Ze szczególnym nastawieniem na odtwarzanie muzyki? Tylko iPod Nano (za około 600 zł masz 16 GB, polecałbym wersję 4G. Dlaczego? Aparat w iPodzie? Darujcie...) . No... no i iPod Classic, ale nie wiem jak to teraz z cenami jest.

Szczególne nastawienie na filmy? E, ciężko powiedzieć. iPod Touch pewnie, ale filmy w iPodzie to nie takie hop siup jakby się wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.
Zwinąłem sobie iPod Touch 8GB na Lockerz ;) Mam takie krótkie, proste pytanka, a mianowicie: czy wszystko chodzi płynnie? Chodzi o menusy, może jakieś ładowanie biblioteki piosenek... Zdarzają się jakieś problemy z odtwarzaniem? Jakieś błędy, czy cuś? Jak grają słuchawki? Dobry bass jest? Słucham rapu, więc przydałby się dobry do tłustych bitów :P
A no i jeszcze jedno: czy po bokach są jakieś przyciski, którymi mogę zmieniać poziom głośności i zmienić piosenkę? Bo jestem leniwy i nie chce mi się wyciągać z kieszeni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, 2 dni temu stalo sie cos dziwnego z moim ipodem, jakos niedawno robilem format ipoda przez itunes, nastepnie wgralem muzyke jaka zawsze tam trzymam, sluchalem sobie muzy w pracy jako ze zawsze ipoda trzymam w przedniej kieszeni, widocznie go nie zablokowalem i przez przypadek musialem zatrzymac muzyke, kiedy po paru probach wlaczenia jej ponownie, wyciagnalem ipoda z kieszeni a tu lipa, nic sie nie chce wlaczyc, do tego niby pokazuje mi covery z albumow ale jak wchodze w muzyka-wykonawcy to pisze 0 wykonawcow, tak jakby wszystko mi sie usunelo, ale wchodza w informacje ipoda pisze ze mam 64gb wolne a reszta zajeta przez muzyke. Po podlaczeniu ipoda do kompa wyglada to tak ze ipod wykrywa ze jest podlaczony w kompie slychac ten dzwiek podlaczenia urzadzenia usb nastepnie ipod sie resetuje i tak w kolko, (wykrywa polaczenie z kompem i reset, wykrywa i reset itd)
gwarancja na niego przepadla poniewaz on byl zakupiony ok poltora roku temu w irlandi a wszystkie papierki musialem wyrzucic jak wracalem do polski.
Czy ktos wie co moze byc nie tak, czy jest jakas szansa na odratowanie, mysle jeszcze isc do jakiegos punktu apple i sie spytac czy moga go naprawic, probowalem go rozladowac, ale jak ustawilem podswietlenie na zawsze wlaczone oraz jasnosc na 100% to i tak po ok 15-20sek podswietlenie sie wylaczalo.
szkoda mi go ze wzgledu na to ze mialem z niego dodatkowy pozytek jako dysk 80gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 18:37, Khorn1237 napisał:

Wystarczy wejść na app store i kliknąć na jakąś darmową aplikację, wtedy przy rejestracji
będzie dostępna opcja bez kary kredytowej.

sorka nie zauważyłem opcji none ;p xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:57, Dark_elves napisał:

Mam pytanie na jakiej zasadzie działa internet w ipodzie touch 3G?


Laczy sie z internetem przez wi-fi. Jesli masz w domu bezprzewodowy, albo pojdziesz do miejsca, w ktorym sa hot spoty to bedziesz mogl sciagac maile, przegladac strony etc. Natomiast jesli nie bedzie w poblizu zrodla dla internetu to wtedy kaplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować