Zaloguj się, aby obserwować  
ferbi

iPod - porady, opinie, problemy

586 postów w tym temacie

Hmm, dziwne. Jak zreinstalowałem iTunes to pierwsze co zrobiłem to tą super kombinację przycisków i... nie podziałało, drugi raz, też nie podziałało, a za 3 już pomogło. Jeej, jestem ucieszony i uradowany.

Cieszmy się, radujmy się tańczmy się!

I sorry za dwa postu jeden na drugim.

Dzięki wszystkim za pomoc.

A co do panikowania, to chyba normalne, ze jak cos co tak bardzo kochasz przestaje działać to panikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2010 o 09:35, Markush napisał:

A co do panikowania, to chyba normalne, ze jak cos co tak bardzo kochasz przestaje działać to panikujesz.


Nie no, rozumiem, ja zrobiłem crash OS w moim iTouchu 1G pierwszego dnia po kupnie, więc wiesz, była lekka panika ;-P Szkoda tylko, że i tak poszedł ''do piachu'' , nie z mojej winy :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ten nowy software robi z baterią?! Od momentu kiedy go zainstalowałem na moim Touchu zużycie baterii wzrosło przynajmniej o 500% Wczoraj o godzinie 2 w nocy skończyłem ładować baterię, była pełna. W tym momencie ładują ją ponownie, ponieważ jest już czerwona i wyskakuje komunikat, że pozostało 20% baterii. Oczywiście przez ten czas nie używałem żadnych aplikacji, nie słuchałem muzyki. Ja pierdziele... na poprzednim software bateria trzymała przynajmniej tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz kupiłem aplikacje za pomocą kart debetowej VISA w App Storze. Do tej pory ściągałem jedynie darmowe. I tu moje pytanie. Aplikacja kosztowała 0,59 pensów (mieszkam w UK), ale z mojej karty ta kwota nie ubyła. Czy oni pobierają te pieniądze dopiero w momencie gdy przyjdzie rachunek na maila? (Co około tydzień otrzymuje wykaz wszystkich pobranych aplikacji, ale zawsze było 0,00 bo pobierałem dema). Jak to z tym jest? Kiedy pobierają opłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - po jailbreaku iPod Touch 3G, jak wrzucać gry? Przez iTunes''a wyskakuje mi błąd.

od razu piszę - jailbreak jest legalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 13:52, Arkads napisał:

Mam pytanko - po jailbreaku iPod Touch 3G, jak wrzucać gry? Przez iTunes''a wyskakuje
mi błąd.

od razu piszę - jailbreak jest legalny.


Heh, koleś rozbroiłeś mnie. Jaillbreak jest może i legalny ale w STANACH ZJEDNOCZONYCH, bo Polsce już nie(przynajmniej ma dużo pomocnych modyfikacji). A co do pytania, to normalnie w iTunes, wybierasz iPoda, u góry masz zakładkę programy i zaznaczasz ,,ptaszkiem" które cię interesują, po czym wciskasz przycisk synchronizuj i viola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może wie ktoś czy jest możliwa wymiana szybki w Ipod Touch(nie ma chyba różnicy jaki model)? Pytam ponieważ stłukła się w lewym górnym rogu. A jeżeli tak to czy będzie wymieniona na tą samą(chodzi mi to, czy będzie oryginalna od Apple).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 12:41, I_dont_know napisał:

Czy może wie ktoś czy jest możliwa wymiana szybki w Ipod Touch(nie ma chyba różnicy jaki
model)? Pytam ponieważ stłukła się w lewym górnym rogu. A jeżeli tak to czy będzie wymieniona
na tą samą(chodzi mi to, czy będzie oryginalna od Apple).


Z tego co pamiętam to widziałem taką usługę za ok 350 zł. Czy będzie wymieniona na oryginalną ? Nie wiem, pewnie zależy czy udasz się z tym do ispot''a czy do jakiejś prywatnej firmy zajmującej się serwisem apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 12:41, I_dont_know napisał:

/.../


jeśliś z warszawy to serwis apple''a w którym Ci to załatwią jest na ul. mangalia (lub mangalii, nie wiem jak to prawidłowo odmienić). to jest oficjalny serwis apple''a i wszelkie naprawy trwają tam dość długo. lepszym (i być może tańszym) rozwiązaniem byłaby prywatna firma zaznajomiona ze sprzętem apple''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem, ale dzisiaj zauważyłem iż z biblioteki itunes poznikało mi kilka albumów. Mam ustawiona synchronizacje automatyczna, więc teraz prawdopodobnie jak podłączę ipoda odrazu znikną z niego te albumy. Jak mogę wyłączyć synchronizację automatyczną przed podłączeniem ipoda? O ile dobrze pamiętam dało się to zrobić po podłączeniu ipoda, ale wtedy będzie już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, za ile mógł bym sprzedać Ipoda Nano 8gb 3G w dobrym stanie(porysowany ale bez żadnych uszkodzeń wpływających na cokolwiek)?

8GB to dla mnie od jakiegoś czasu stanowczo za mało, mam dziwne wrażenie że 16 też za jakiś czas będzie zapełnione, więc poluję na classica 80GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 02:09, Rumcajsev napisał:

Słuchajcie, za ile mógł bym sprzedać Ipoda Nano 8gb 3G w dobrym stanie(porysowany ale
bez żadnych uszkodzeń wpływających na cokolwiek)?


200-300 zł. może 350, jak znajdzie się ktoś wystarczająco naiwny. no i zależy co jeszcze dorzucasz, czy z ładowarką słuchawkami i innymi pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie ,mianowicie mam Ipoda Toucha 2G z aktualizacja 4.0.0 , z jailbrakiem. Jak mogę pobrać gry typu GTA , Rayman ,czyli nie takich z itunesa?
Z góry przepraszam za niezbyt czytelne pytanie ,ale po prostu nie potrafiłem znaleźć odpowiednich słów :P. Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze problem mam znowu... Error 1601, albo 1604, już nie pamiętam. Google nie pomogło, to co było napisane na stronie Apple też nie. Pamiętam, ze kiedyś sobie z tym poradziłem,a teraz ni cholery. Błąd wyskakuje przy wgrywaniu softa i z dysku i tak "kliknięciem w aktualizację''''. Forumowy serwisancie Apple jak to siebie kiedyś nazwałeś dopomóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solution
Completely remove iTunes and Apple Mobile Device support and then reinstall iTunes 7.5 or later. Click the appropriate link below for instructions on how to accomplish this for your operating system.


Niestety, najwyraźniej pomoże jedynie reinstalacja iTunes...
BTW. Sam miewałem ostatnio niemało kłopotów z playerem Apple, ale ostatecznie pomagało niestety przeinstalowanie iTunes, cóż, taka natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja do wersji 4.0 na iPodach toch generacji niższej, niż 3GS = jeden wielki lag(sam mam 3G w wersji 8 GB i tak naprawdę nie da się z niego normalnie korzystać). Co do Jailbreak, to od pewnego czasu jest już legalne w USA, ale musisz wiedzieć, że chodzi tu jedynie o pobieranie darmowych tematów/dźwięków/dodatków a nie pełnoprawnych gier, które możesz kupić iTunes Store. Jeżeli zaś chciałbyś wgrywać na swojego iPoda gry poprzez Jailbreak możliwe jest to jedynie na nielegalnych kopiach gier, a to już piractwo, a na tym forum piratom nie pomagamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przecie, że to co napisali ludzi Apple nie działa... Przeinstalowywałem iTunes już chyba 4 razy, próbowałem ściągnąć sterowniki Mobile Device i też nic. Wiem w sumie o co chodzi w tym problemie. Nie może znaleźć sterów do Apple MD Restore mode, czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie, bo już jakiś czas temu to robiłem wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deinstalacja iTunes = (oprócz usunięcia samego iTunes rzecz jasna) usunięcie Quick Time, Apple Aplication Support, Apple Mobile Device Support, Apple Software Update, potem restart systemu i ponowna instalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, późno... ale...Serio. Napisałem już, że reinstalacja nie działa. I to chyba logiczne, że zreinstalowałem wszystko a nie sam program, który tak swoją drogą nic nie ma do ipoda, bo za niego i tak wszystko Mobile Device. Nawet Bonjour usunąłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić gdy pobieranie aplikacji stanęło w połowie i od paru godzin się nie pobiera. Jak ją anulować? Inne rzeczy nie mogą się pobrać bo są w kolejce, a ta zablokowała wszystko i nie mogę jej w żaden sposób przerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować