Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wysyłka Wiedźmina 2 w liczbach

35 postów w tym temacie

A podacie jeszcze, ile pre-orderów anulowano oraz ile egzemplarzy EK wróciło z punktów odbioru osobistego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nie macie co robić...
Albo inaczej. Nie macie już z czego robić newsów o Wiedźminie, bo przecież premiera już była.
Swoją drogą podejrzewam że lwia część nabywców gry to teraz będzie w nią grać, a nie zastanawiać się ile ważył cały nakład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Myszasty ma 1150/676 = 1,70m xD Fajny przelicznik. To może tak do ilu pudełek EK wszedł by Myszasty gdyby je złączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 08:50, Almarcino napisał:

ostatnio podali, ze w wiedzminie są tylko 3 ekrany ładowania, małe klamstewka :)


No bo im chodziło, że są tylko 3 różne obrazki, które pokazują się podczas ładowania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilosc rezygnacji - dane utajnione
Ilosc uszkodzonych glow Geralta - dane utajnione
Ilosc osob, ktore zakupily EK i nie mogly grac od 16.05.2011 od 00:01 - 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Najbardziej obleganym punktem odbioru osobistego był ten w Warszawskiej Arkadii – musiał przyjąć jednego dnia aż 367 sztuk Edycji Kolekcjonerskiej. W biurze żartowaliśmy, że mogą sobie zbudować miniaturowe Kaer Morhen."

Akurat rozmawiałem z Panią która musiała to wszystko wydawać i skarżyła się jaka to była mordęga :)

W tagach tematu już Wiedźmin 5 no proszę proszę :)

A teraz Wiedźmin 2 w liczbach od strony graczy:

- 12h opóźnienia z odpaleniem kolekcjonerki
- 50 MB które nie chce się ściągnąć
- 500 uszkodzonych głów Geralda
- 5000 użytkowników mających problem w ogóle z uruchomieniem gry
- 10000 którzy mimo odpowiedniego komputera muszą grać na minimum
- 20000 nie może pobrać DLC

...oczywiście te liczby są zmyślone ale tak przedstawia się dla mnie niestety premiera gry na dzień dzisiejszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jeszcze ilość zawiedzionych osób, które się dowiedziały po zapłaceniu za pre-order, że w każdym markecie w okolicy gra będzie po 80-90 zł a nie 100 + koszty przesyłki (dodawane nawet za odbiór osobisty). Jeszcze nie widziałem Wiedźmina w sugerowanej cenie 120 zł. A nikt mi nie powie, że wszyscy postanowili dopłacać do interesu.
Poza tym pre-ordery miały być do odbioru przed premierą a nie dzień po.
Mam nadzieję, że chociaż ten tajemniczy kupiec będzie wart tych dodatkowych 20 zł i dnia opóźnienia. Jak mi się uda w końcu go ściągnąć, bo póki co zawsze przy weryfikacji rozłącza mnie z serwerem, podobnie z pozostałymi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 09:41, Piotrek_K napisał:

Ilosc rezygnacji - dane utajnione


Zawsze możemy sobie sami zrobić małą listę rezygnacji. Na pewno była jedna z EK. Moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Feniks a wiesz na czym polega idea pre-orderów? Bo na pewno nie na niższej cenie czy też tym, że grę dostaniesz dzień przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 13:12, Pralkosuszarka napisał:

Fajny artykuł :)
A polskie marudy musiały oczywiscie wylac odrobinę swoich zali w komentarzach, ależ to
swojskie :)


Wybacz ale ja po godzinach zmarnowanych na aktywowanie gry, i zagranie w marnie zoptymalizowaną grę pasuje i oddaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 13:26, Ryciuu napisał:

Wybacz ale ja po godzinach zmarnowanych na aktywowanie gry, i zagranie w marnie zoptymalizowaną
grę pasuje i oddaje ...


E tam, nie przesadzajmy. Po wylaczeniu "uberprobkowania" gra nie wyroznia sie niczym jezeli chodzi o optymalizacje w porownaniu z innymi wspolczesnymi tytułami. Ani na + ani na -.

Sadzac po ilosci postow ludzi narzekajacych na aktywacje dochodze do wniosku ze chyba tylko ja nie mialem z nia zadnych problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł ujowi, nie wiem cze muście się taki czepili tego wiedźmina... czemu nie pisaliście takich rzeczy na temat innych wielkich hitów jak np. Starcraft II, Mafia 2, Fable 3, i tak dalej i tak dalej... huh? Trochę mnie to bawi.

A co do gry to jest zajepista :) Kupiłem i nie żałuję.

@up
Ja tez nie miałem żadnych problemów z aktywacją. Po prostu maruderzy tak jak wspomniałeś MUSZĄ o tym napisać, aby lepiej się pcozuć. W sumie się im nie dziwię... Albo i dziwię, hm... Nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 13:33, Pralkosuszarka napisał:

E tam, nie przesadzajmy. Po wylaczeniu "uberprobkowania" gra nie wyroznia sie niczym
jezeli chodzi o optymalizacje w porownaniu z innymi wspolczesnymi tytułami. Ani na +
ani na -.

zartujesz chyba, kazda nowa gra chodzi mi spokojnie w 30+ fps na najwyzszych detalach, w wiedzminie2 moge liczyc tylko na 20-22fps w najnizszych ustawieniach graficznych (akt1), tak niewiele fps to mialem tylko na niezoptymalizowanym dx10 na veryhigh w crysis1 i to miejscami a nie wlasciwie caly czas

Dnia 21.05.2011 o 13:33, Pralkosuszarka napisał:

Sadzac po ilosci postow ludzi narzekajacych na aktywacje dochodze do wniosku ze chyba
tylko ja nie mialem z nia zadnych problemow :)

no co Ty, zadnych problemow nie bylo, dzieci tylko nie umialy przepisac kodu, patche do launchera to tez jakis wymysl, jakbys nie mogl uruchomic gry przez 2-3 doby od zakupu to bys inaczej pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować